Toodour портокалови за Ноќта на вештерките, 33ft 100 LED LED портокалови жици на светла со 8 режими, батерии управувани од Ноќта на вештерките Декоративни светла за отворено, ?

Toodour портокалови за Ноќта на вештерките, 33ft 100 LED LED портокалови жици на светла со 8 режими, батерии управувани од

DEN 223.84

Достапност

Батерии управувани со портокалови светла за Ноќта на вештерките : напојувана од 4*аа батерија (не е вклучена), притиснете го копчето на кутијата за батерии за да ги вклучите/исклучите светлата и изберете 8 различни режими за да ги задоволите вашите разновидни потреби Функција за автоматски тајмер и меморија : Тајмерот ги одржува светлата со портокалова батерија 6 часа „на“ и 18 часа „исклучено“ еднаш се активира. Ослободете ги рацете и заштедете енергија. Изградете во мемориски чип Зачувајте ги поставките за последни режими и нема потреба да го ресетирате режимот секој ден. Водоотпорни и лесни за инсталирање : Отворените светла за Ноќта на вештерките можат да издржат секакви временски услови, вклучувајќи силен дожд и снег. Можете лесно да ги обесувате Mini String Lights каде и да сакате, погодни за внатрешна и надворешна употреба. Широка апликација : Светла за украсување на Ноќта на вештерките совршени за Ноќта на вештерките, благодарение на денот на давањето, празникот, свадбата, забавата и другите прилики за славење, може лесно да се стави или обеси на wallид, прозорец, врата, дрво, ограда итн.


За производот

8 Modes setting, 39ft 100 LED, Orange Halloween String Lights. If any problems with the product, please feel free to contact us via message box. :

Избор на клиент

Недовршени Бреза Дрво Платно Панели Комплет, Паѓа Во Уметност 8 Пакет На 4 Големини Студио 3/4 Длабока Лулка Одбори За Истурање Уметност,
  • Новак

Недовршени Бреза Дрво Платно Панели Комплет, Паѓа Во Уметност 8 Пакет На 4 Големини Студио 3/4 Длабока Лулка Одбори За Истурање Уметност,

DEN 479.84

Лицето на панелот е направено од вистинско дрво од бреза, природното зрно е видливо на секој панел, плоч�

АЕ312 Кремирање Урна Нараквица За Човечка Пепел За Мажи, Кубанска Врска Нараквица Кремирање Накит За Пепел Урн Спомен Споменик Пепел
  • Новак

АЕ312 Кремирање Урна Нараквица За Човечка Пепел За Мажи, Кубанска Врска Нараквица Кремирање Накит За Пепел Урн Спомен Споменик Пепел

DEN 2.33

Чувајте ги спомените за вашата сакана близу до вашето срце Материјал : нерѓосувачки челик Количина : 1 па

ЛЕВЛО Моана Хеи Хеи Козметичка Торба За Шминка Хеи Хеи Љубовник Подарок Хеи Хеи Е Мојот Дух Животинска Шминка Торбичка Со Патент За Жени Девојки
  • Новак

ЛЕВЛО Моана Хеи Хеи Козметичка Торба За Шминка Хеи Хеи Љубовник Подарок Хеи Хеи Е Мојот Дух Животинска Шминка Торбичка Со Патент За Жени Девојки

DEN 1.00

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Козметичка Торба За Музички Театар PWHAOO Го Најдов Театарот И Ја Најдов Мојата Домашна Козметичка Торба Подарок За Љубителите На Театарот
  • Новак

Козметичка Торба За Музички Театар PWHAOO Го Најдов Театарот И Ја Најдов Мојата Домашна Козметичка Торба Подарок За Љубителите На Театарот

DEN 2.00

Торбата за шминка е : 100% полиестер, торбичка во бела боја со црн патент Димензии во см : 23 см х 17 см(9,06 "х 6,69"

Порака Картичка Накит, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Бесконечност Срца Приврзок Ѓердан, Таа Е Вашиот Ангел, Спомен Подарок
  • Новак

Порака Картичка Накит, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Бесконечност Срца Приврзок Ѓердан, Таа Е Вашиот Ангел, Спомен Подарок

DEN 559.84

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

Ленти за Подигнување на очните капаци, 1344 парчиња/4 пакувања Ултра Невидливи Налепници Со Двојна Лента Со Една / Две Страни, Медицински
  • Новак

Ленти за Подигнување на очните капаци, 1344 парчиња/4 пакувања Ултра Невидливи Налепници Со Двојна Лента Со Една / Две Страни, Медицински

DEN 399.20

Магичните Ленти За Очни Капаци Pormasbenzer Се Направени Од Увезени Самолепливи Медицински Влакна и Цврст Ле�

Фрактална Крива Декор Пресврт Вртење Кутија За Складирање Кревет Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник Монета Кутија Фиока Чување Камериер
  • Новак

Фрактална Крива Декор Пресврт Вртење Кутија За Складирање Кревет Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник Монета Кутија Фиока Чување Камериер

DEN 159.84

Големина : 16х16см / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со

Мек Силиконски Клип За Обликување На Носот, Невидлив Клип За Кревање На Носот, Пренослив Коректор За Исправување На Мостот За Нос, Коректор За
  • Новак

Мек Силиконски Клип За Обликување На Носот, Невидлив Клип За Кревање На Носот, Пренослив Коректор За Исправување На Мостот За Нос, Коректор За

DEN 159.84

€®Висококвалитетен Материјал●овој мек силиконски клип за обликување на носот е изработен од мек сили�

Велшки Корги Куче Розова Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Организатор На Мали Кабли За Патување
  • Новак

Велшки Корги Куче Розова Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Организатор На Мали Кабли За Патување

DEN 2.33

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

КАТА-МЕДИКА Паметен Вентилатор За Затемнување Без Чекори Со Светла Светилка За Вентилатор СО Замав СО Глава 48W ПРЕДВОДЕН Вентилатор За Таван
  • Новак

КАТА-МЕДИКА Паметен Вентилатор За Затемнување Без Чекори Со Светла Светилка За Вентилатор СО Замав СО Глава 48W ПРЕДВОДЕН Вентилатор За Таван

DEN 942.40

●Тавански вентилатор со светла ● модерниот тавански вентилатор со светлосна карактеристика елегантн�