SEEWOODS DE728 200mm X 0.02 mm Јаглероден Челик Основни Рака Верние Дебеломер Метрички Читање Накит Одлуки

SEEWOODS DE728 200mm X 0.02 mm Јаглероден Челик Основни Рака Верние Дебеломер Метрички Читање Накит Одлуки

DEN 612.80

Достапност

Занаетчиите за накит ќе ја сакаат оваа погодна задолжителна алатка Едноставна и корисна, здравост, отпорна на корозија и приспособливост. Изработен од јаглероден челик, никогаш не се деформира и е попрецизен и издржлив од пластичните. Обезбедува точно читање на мерењето помеѓу две ознаки за дипломирање на линеарна скала; Зголемување на резолуцијата и намалување на неизвесноста во мерењето/грешка во човечката проценка. За Мерења Внатре, Надвор, Длабочина и Чекор и лесно читање. Ве молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење.Материјал : јаглероден челик Целосна Должина : 29,8 cm Width : 9 cm Readings : Мммер Опсег : 0-9 инчи/ 200mm Resolution : 0,02 mm/ 0,001 in Package Вклучува : 1 Парче Јаглероден Челик Верние Калипернота : Батериите не се вклучени.


За производот

Избор на клиент

Подарувањеодличен подарок 1 Годишнина Од Хартија За Него, 1-ви Подароци Годишнина Од Свадбата Спомен За Мажи, Брак Од Прва Годишнина Подароци
 • Новак

Подарувањеодличен подарок 1 Годишнина Од Хартија За Него, 1-ви Подароци Годишнина Од Свадбата Спомен За Мажи, Брак Од Прва Годишнина Подароци

DEN 1030.40

Подарок за Една Година Годишнина : тоа е романтичен и траен начин да ги прославиме брачните години заедн

Панталони за панталони за панталони за панталони за алуминиумска легура и влечење на врвот на вчитување мултифункционално домаќинство
 • Новак

Панталони за панталони за панталони за панталони за алуминиумска легура и влечење на врвот на вчитување мултифункционално домаќинство

DEN 2650.40

Материјал : Направено од проширена алуминиумска легура и ABS, тој е отпорен на абразија, корозија, 'рѓа и т�

Doitool 1 сет овци кука за очи од железо прстен прстен за очи, куки завртки тавани куки завртки за закачалка куки куки таванот висина кука црна
 • Новак

Doitool 1 сет овци кука за очи од железо прстен прстен за очи, куки завртки тавани куки завртки за закачалка куки куки таванот висина кука црна

DEN 228.00

Завртки за завртки за светла не мора да притискате навистина тешко во таванот додека ги залепувате Завр

Шрафцигер.1000v.flat
 • Новак

Шрафцигер.1000v.flat

DEN 0.67

✅ шрафцигер ✅ Количина на пакет : 1 ✅ Боја : црвена / жолта ✅ Големина на врвот : 4 мм ✅ Земја на потекло (п�

Табла Panasonic MSCTCP60U50
 • Новак

Табла Panasonic MSCTCP60U50

DEN 2.33

Компјутерска табла Должината на пакетот на производот е 14 инчи Ширината на пакетот на производот е 9 инч

DGQPLPD женски шорцеви со големина Голем ден на независност за женски американски 4 јули хеланки панталони за јога што трчаат пилатес
 • Новак

DGQPLPD женски шорцеви со големина Голем ден на независност за женски американски 4 јули хеланки панталони за јога што трчаат пилатес

DEN 2.67

100% памук Направено во САД кардигански пакувања за жени женски јакна жолто куче џемпер џемпер дуксери мо

12 парчиња матрици за Ноќта на вештерките за сликање на дрвени wallsидови занаетчиски платно, 5x5 инчи за Ноќта на вештерките од тиква од тиква,
 • Новак

12 парчиња матрици за Ноќта на вештерките за сликање на дрвени wallsидови занаетчиски платно, 5x5 инчи за Ноќта на вештерките од тиква од тиква,

DEN 159.84

Сметнички за дизајн на теми за Ноќта на вештерките лилјаци / пајак веб / пајак / дух / мачка / череп / за�

100 компјутери JDM налепници за автомобили за мажи, налепница за шишиња со вода со лаптоп хидрофлакс компјутерски гитара браник, налепница
 • Новак

100 компјутери JDM налепници за автомобили за мажи, налепница за шишиња со вода со лаптоп хидрофлакс компјутерски гитара браник, налепница

DEN 86.24

? [Висококвалитетни налепници] Нашите налепници на автомобили се изработени од водоотпорен ПВЦ материј�

Вие сте прекрасни подароци, палците на пенкала мотивациски понуда пенкала забава благодарам пенкало за подароци назад на училишни
 • Новак

Вие сте прекрасни подароци, палците на пенкала мотивациски понуда пенкала забава благодарам пенкало за подароци назад на училишни

DEN 2.33

Остана сума за употреба : ќе добиете 25 парчиња палци нагоре Благодарам пенкала во 5 бои, црвена, темно син

16 стапки Времето со одземање на силиконска заптивка за заптивка на вратата, заптивка за заптивка за запечатување на вратата за леплива лента
 • Новак

16 стапки Времето со одземање на силиконска заптивка за заптивка на вратата, заптивка за заптивка за запечатување на вратата за леплива лента

DEN 127.84

Заптивката на вратата е изработена од 100% силиконски со лепила Спецификациите на овој производ се : долж�

MJWDP Фотографија за осветлување Комплет 2x3m Фото позадина Мека чадор со меки кутии за светло столб за преносна торба за фото студио снимање
 • Новак

MJWDP Фотографија за осветлување Комплет 2x3m Фото позадина Мека чадор со меки кутии за светло столб за преносна торба за фото студио снимање

DEN 1.67

Направено од алуминиумска легура, структурата е стабилна и придружната сила е силна Овој штанд за снима

VF-301 Devil's Ecciples Squadron Patch- Sew
 • Новак

VF-301 Devil's Ecciples Squadron Patch- Sew

DEN 159.84

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Единица / ескадрила Крест Американски ветеран во сопс�