С.У.Р. & R Алатки 558RR2B Analoge HN48016 IC/Microchip СССР 1 компјутери

С.У.Р. & R Алатки 558RR2B Analoge HN48016 IC/Microchip СССР 1 компјутери

DEN 312.00

Достапност

Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи Целосните списоци може да се најдат овде www./shops/a19nx3rfnsyb6r. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. 558 RR2 B Analoge HN48016 IC / Microchip СССР 1 компјутери. Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи. Целосните списоци може да се најдат овде www./shops/a19nx3rfnsyb6r. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. 558 RR2 B Analoge HN48016 IC / Microchip СССР 1 компјутери. 558 RR2 B чипот се произведува според MIS технологијата и е наменет за употреба како нестабилен мемориски уред (долго време ги чуваат информациите снимени во нив дури и кога моќноста е исклучена). Микроцикрите 558 RR2 B се меморија само за читање од 16 KB (2 K x 8) со можност за повторено електрично репрограмирање, со контролни кола, со зачувани информации додека напонот на снабдување се вклучува и исклучува. Имплементирано од NMOS технологијата.712 интегрални елементи. Напон на напојување : 5 ± 10% V. Тековна потрошувачка : Не повеќе од 100 m A. Оперативна температура : -60 .


За производот

Избор на клиент

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Лето Лимон Шема Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба Роденден
 • Новак

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Лето Лимон Шема Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба Роденден

DEN 623.68

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Вреќи За Ѓубре од 4 Литри - 100 Чисти Кеси За Ѓубре За Бања, Канцеларија или Корпа За Отпад од Спална соба Со Производи Од Горна Мидленд
 • Новак

Вреќи За Ѓубре од 4 Литри - 100 Чисти Кеси За Ѓубре За Бања, Канцеларија или Корпа За Отпад од Спална соба Со Производи Од Горна Мидленд

DEN 144.00

100 СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ КЕСИ ЗА ЃУБРЕ Овие висококвалитетни кеси за ѓубре нема лесно да се искинат или кина�

ДЕПИЛА Држач За Кујнски Прибор Од Ковано Железо Стапчиња За Јадење Кафез Стапчиња За Јадење Држач Стапчиња За Јадење Полица Стапчиња За Јадење
 • Новак

ДЕПИЛА Држач За Кујнски Прибор Од Ковано Железо Стапчиња За Јадење Кафез Стапчиња За Јадење Држач Стапчиња За Јадење Полица Стапчиња За Јадење

DEN 292.80

Долна мрежа дизајнирана за одлично одводнување на водата, рамномерно перфорирани дупки што прават вода

Клуч, клуч за воздушен пат, стабилен отпорен на притисок ефикасен за фабрика за одржување на домови Механичко одржување Индустриско
 • Новак

Клуч, клуч за воздушен пат, стабилен отпорен на притисок ефикасен за фабрика за одржување на домови Механичко одржување Индустриско

DEN 368.00

Широк опсег на апликации, може да се користи за одржување на домови и индустриско одржување, итн Погоден

ДОИТОЛ Палто Закачалка Нема Бања За Шапка Пешкир Ѕид Метал Удирање Преносни Решетката - Кука Железничка Соба Кујна Спална Соба Дома Кука
 • Новак

ДОИТОЛ Палто Закачалка Нема Бања За Шапка Пешкир Ѕид Метал Удирање Преносни Решетката - Кука Железничка Соба Кујна Спална Соба Дома Кука

DEN 224.96

простор алуминиум Држач За Клучеви Монтиран на ѕид : Погоден За закачување чадори, крпа, палто, наметка, �

Адаптер за напојување со бел дуплекс 4P4C, адаптер за домови или канцеларија, идеален што се користи со машина за одговарање, модем,
 • Новак

Адаптер за напојување со бел дуплекс 4P4C, адаптер за домови или канцеларија, идеален што се користи со машина за одговарање, модем,

DEN 65.44

Поддржува два уреди со еден стандарден приклучок за телефон Комбинирајте до три телефонски жици за да г

Куки За Ѕид Од Природно Дрво ОД Кокоја, Минималистичка Закачалка За Капа Со 4 пакувања Лесна Инсталација На Монтирање На Ѕид Дрвено
 • Новак

Куки За Ѕид Од Природно Дрво ОД Кокоја, Минималистичка Закачалка За Капа Со 4 пакувања Лесна Инсталација На Монтирање На Ѕид Дрвено

DEN 0.33

Qurtual & Previoute® 100% Премиум орев, со елегантно зрно дрво, внимателно врежано и еколошко масло од дрво Прекрас

Прилично шарена сончоглед трендовски симпатична налепница - 3 налепница за лаптоп - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со
 • Новак

Прилично шарена сончоглед трендовски симпатична налепница - 3 налепница за лаптоп - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со

DEN 2.33

Големина : 3 "x 3" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом

Нарцнтон Сок Кофа Диспензерот 3 во 1 Сок Бокал Со Чешма Славина Се Врти Овошје Чајник Ладна Котел Вода Контејнер Фрижидер Ладна Кофа
 • Новак

Нарцнтон Сок Кофа Диспензерот 3 во 1 Сок Бокал Со Чешма Славина Се Врти Овошје Чајник Ладна Котел Вода Контејнер Фрижидер Ладна Кофа

DEN 817.92

Материјал : овој пијалок за славина е изработен од пластика, стабилен и издржлив, само лесно притиснете �

6 Парчиња Нивоа Фиока Дрво Декорација Во Собата, Јагода Послужавник Декорација Симпатична Дрвена Декорација Дневна Соба Во Стил
 • Новак

6 Парчиња Нивоа Фиока Дрво Декорација Во Собата, Јагода Послужавник Декорација Симпатична Дрвена Декорација Дневна Соба Во Стил

DEN 1.33

Декорација Со теми за Fall и Денот на Благодарноста : нашиот декор за послужавник со нивоа на фарма примен�

Нова LON0167 Антисилип пластика Оставена рачка за реверзибилна Два сигурна ефикасност начин го сруши магнетниот шрафцигер на Филипс
 • Новак

Нова LON0167 Антисилип пластика Оставена рачка за реверзибилна Два сигурна ефикасност начин го сруши магнетниот шрафцигер на Филипс

DEN 1.00

Главен материјал : (издржлив во употреба) челик од хром ванадиум, пластика; Пакет (најновата технологија)

Кленплус 2 парчиња. Мини Розова Диносаурус Лепенка Диносаурус Цртан Филм Симпатична Везена Апликација Занает Рачно Изработени Бебе
 • Новак

Кленплус 2 парчиња. Мини Розова Диносаурус Лепенка Диносаурус Цртан Филм Симпатична Везена Апликација Занает Рачно Изработени Бебе

DEN 1.33

Големина : 12 / 8Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површи�

УННС Тоалет Четка Бања Тоалет Четка Постави Бања Тоалет Сад Четка Слободен Удирање Мермер Домаќинство Сите Круг Чистење Четка Ѕид Монтирани Тоалет
 • Новак

УННС Тоалет Четка Бања Тоалет Четка Постави Бања Тоалет Сад Четка Слободен Удирање Мермер Домаќинство Сите Круг Чистење Четка Ѕид Монтирани Тоалет

DEN 0.67

Мултифункционалната четка за тоалет може да се користи не само за тоалети, туку и за мијалници, мијалниц

Кралскиот Ворчестер Врендејл дизајни виси украс | Залепено заедно со бобло со Робин мотив | 2,6 инчи | Направено од фино коска Кина | Виси украс
 • Новак

Кралскиот Ворчестер Врендејл дизајни виси украс | Залепено заедно со бобло со Робин мотив | 2,6 инчи | Направено од фино коска Кина | Виси украс

DEN 271.84

Декорации за празници : Висат со убов од вашето празнично дрво или користете креативно како поставки за