Табела за кампување со преклопување на планини, преносна пикник маса на отворена маса со алуминиумски нозе, 3 пати лесна маса на плажа со рачка, додатоци за кампувањ

Табела за кампување со преклопување на планини, преносна пикник маса на отворена маса со алуминиумски нозе, 3 пати лесна маса на

DEN 0.33

Достапност

【Преносна табела за кампување за преклопување】- Тратна табела тежи само 4,5 фунти, големината на пакетот е 17,6'''x113'''when што се преклопи на половина, отворена големина 35.8 '' (( Ве молиме, потврдете ја големината пред да ја купите) .Ситлива висина за седење на земја. Поднесени табели за преклопување Не е потребно склопување и може да се расплетува за неколку секунди. Со својата рачка за носење, мала тежина и компактен преклопена големина од 3 пати, можете да ја носите оваа табела за преклопување на каде и да сакате лесно. 【Лесен, но сепак неверојатно стабилен】- Поминаа деновите што треба да донесете тешки и големи маси кога одите на кампување. Оваа трпеза е завршена со подебела табела на MDF врвот и цврста рамка за алуминиумска легура. Исто така, дизајниран е со дополнителни странични потпори и силни брави во форма на U, што обезбедува преклопна пикник-табела стабилна во употреба. Тестирано да се одржи 120 фунти (рамномерно распоредени). 【Прочитајте и работете без да излезете од кревет】- без разлика дали сте само страствен lубител на вашиот удобен кревет, или се опоравувате од повреда од минатото, оваа маса за кревети е само она што ви треба! Остава доволно резервен простор за удобно да го користите глувчето и да уживате во појадокот, додека растојанието од 33,5 "помеѓу нозете нуди доволно простор за истегнување на нозете под него. 【Опремата за кампување мора да има- надграден 35" x 16 "Пространа таблета погодна за UP на 4 лица за јадење, пиење или играње. Ова преносно преклопување на масата е совршено за кампување, пешачење, патување, риболов, пикник, плажа, патување бидејќи е преклопен и лесен, отпорен на гребење и лесен за чистење. Може да се користи Како мала маса на отворено, табела за камп, странична маса за BBQ и RV, итн. 【Сакате да изненадите некого? За loversубителите на риболов и патувања. Исто така, корисна лента за маса за кревети, биро за лаптоп маса и табела за заштеда на простор што мора да има дома. Сите ние јадевме премногу вечери за кампување од хартиени плочи, несигурно избалансирани меѓу нозете. А А А А А А А А А ОД АЛОВИ. Правилната табела е суштинско парче од кој било комплет за кампување со автомобили, а инвестирањето во квалитетно парче опрема ќе ја претвори вашата нова табела во повеќе разноврсен производ што може да се користи за излети, собири во задниот двор, задните врати и многу повеќе. Без оглед каде сте или каде имате намера да одите, нашата маса за кампување за преклопување е одлична за какви било активности на отворено, како што се BBQ во задниот двор, спортски настан, пешачење, задното играње, пикник, итн.


За производот

Избор на клиент

Чаршав За Правоаголни/Овални Маси 60 х 84 Инчен Пролет Сончоглед Лаванда Лист Од Еукалиптус Летна Ткаенина Покривка За Маса Што Се Пере Крпа
 • Новак

Чаршав За Правоаголни/Овални Маси 60 х 84 Инчен Пролет Сончоглед Лаванда Лист Од Еукалиптус Летна Ткаенина Покривка За Маса Што Се Пере Крпа

DEN 2.33

Големина на Правоаголник(Овален) Чаршав : овој чаршав е со димензии 60 х 84 инчи( 153х214см), одговара на маси ш

Диносаурус И Летечки Лилјак Печатење Склопувачки Пречки за Перење Алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки
 • Новак

Диносаурус И Летечки Лилјак Печатење Склопувачки Пречки за Перење Алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки

DEN 0.33

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Соба Термометар Метеоролошки Станици Дигитални Лцд Диспалија Голем Екран Термометар Влажност Ѕид Виси Будилник Најновиот Затворен
 • Новак

Соба Термометар Метеоролошки Станици Дигитални Лцд Диспалија Голем Екран Термометар Влажност Ѕид Виси Будилник Најновиот Затворен

DEN 2805.12

150° широк агол НА гледање тн голем екран,Широк агол на гледање, точни отчитувања од различни агли Голем д

иневгого Морска Ѕвезда Летна Плажа Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор На Накит Организатор На Нараквица За Патување Држач За Чување
 • Новак

иневгого Морска Ѕвезда Летна Плажа Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор На Накит Организатор На Нараквица За Патување Држач За Чување

DEN 2.33

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти моде

Едноставни Дизајни LT1134-MST 10.04 Високи Традиционални Керамички Напрсток База Кревет Маса Биро светилка w Појавување На Ткаенина Сенка За
 • Новак

Едноставни Дизајни LT1134-MST 10.04 Високи Традиционални Керамички Напрсток База Кревет Маса Биро светилка w Појавување На Ткаенина Сенка За

DEN 1.33

ТРАДИЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : безвременска светилка во стил во основата во облик на напрсток и соодветна нијан

NRG иновации NRG-SRK-101MB 6-удари обрасци Стил на воланот Брзо ослободување Адаптер за кратки центри со завртки за монтирање, матно црно
 • Новак

NRG иновации NRG-SRK-101MB 6-удари обрасци Стил на воланот Брзо ослободување Адаптер за кратки центри со завртки за монтирање, матно црно

DEN 1610.24

【Подготовка】 Компатибилен со сите адаптери за тркачки 6 дупки 【Дизајн】 Наменет и за тркачки и за улич�

Заклучување на вратата од рерна Лилоа затворена и присилна рачка на вратата на електричен кабинет запечатување рачка од не'рѓосувачки челик
 • Новак

Заклучување на вратата од рерна Лилоа затворена и присилна рачка на вратата на електричен кабинет запечатување рачка од не'рѓосувачки челик

DEN 1.33

ЛУЕР фитинзи / прстени за заклучување ЛУЕР фитинзи / прстени за заклучување Fittings / Forsing Figntings : 100% сосем

300 парчиња капаци за слушалки за еднократна употреба, не ткаени санитарни слушалки за слушалки за слушалки за црна ткаенина, капаци на ушните
 • Новак

300 парчиња капаци за слушалки за еднократна употреба, не ткаени санитарни слушалки за слушалки за слушалки за црна ткаенина, капаци на ушните

DEN 1432.00

Соодветна количина : ќе добиете 150 пара / 300 парчиња капаци за слушалки за еднократна употреба во црна бој

4 Пакувајте Мини Вртливи Тркала, Самолепливи Тркала За Тркала, Универзално Тркало За Паста Од Нерѓосувачки Челик, Леплива Макара
 • Новак

4 Пакувајте Мини Вртливи Тркала, Самолепливи Тркала За Тркала, Универзално Тркало За Паста Од Нерѓосувачки Челик, Леплива Макара

DEN 3.33

Пакетот вклучува : 4 X360 ° челик топката кутија за складирање лепење тркало Изработен од висококвалитетн�

Блау Грун за отпадоци од автомобили со капаче, мала искривена преносна автомобилска корпа за отпадоци за држач за чаши за автомобили,
 • Новак

Блау Грун за отпадоци од автомобили со капаче, мала искривена преносна автомобилска корпа за отпадоци за држач за чаши за автомобили,

DEN 1000.00

[Сигурен материјал] Нашата најнова мини лименка за отпадоци е изработена од висококвалитетен ABS платски

Печатење на сини Ајкули Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање
 • Новак

Печатење на сини Ајкули Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење Облека Играчки Складирање

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

ЛАЈВИГ 10х10фт Вселенски Брод Внатрешна Позадина Футуристичка Научна Фантастика Фотографија Позадини Вселенско Летало Кабина Фото Снимање
 • Новак

ЛАЈВИГ 10х10фт Вселенски Брод Внатрешна Позадина Футуристичка Научна Фантастика Фотографија Позадини Вселенско Летало Кабина Фото Снимање

DEN 1054.40

Големина : 10х10фт (3м х 3м) Материјал : Тенок винил, мала тежина и лесно ракување.Напредно дигитално печатен

ПМУ Денот На Благодарноста Аџија Шапка Со Тока Традиционална Луксузна Пуританска Црна Врвна Капа Класичен Додаток За Колонијална Носија
 • Новак

ПМУ Денот На Благодарноста Аџија Шапка Со Тока Традиционална Луксузна Пуританска Црна Врвна Капа Класичен Додаток За Колонијална Носија

DEN 223.84

100% Полиестер МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% полиестер со завршница слична на велур, има прекрасна црна лент

Смејте се 60 Парчиња Плетење Маркери За Заклучување Капчиња Измешајте Боја И 20 Парчиња 2 Големини Игли За Плетење Заштитници/Затворачи
 • Новак

Смејте се 60 Парчиња Плетење Маркери За Заклучување Капчиња Измешајте Боја И 20 Парчиња 2 Големини Игли За Плетење Заштитници/Затворачи

DEN 1.00

2 Големини заштитници за игли : изработени од гума, податливи; големината работи со игли со големина од 8 (

10 х 12 Насмевка вие Сте На Камера Знаци Налепници - 4 Пакет / ВИДЕО НАДЗОР Безбедносна Камера Потсетник Подот Налепница За Домашна Безбедност
 • Новак

10 х 12 Насмевка вие Сте На Камера Знаци Налепници - 4 Пакет / ВИДЕО НАДЗОР Безбедносна Камера Потсетник Подот Налепница За Домашна Безбедност

DEN 1.67

ВИДЛИВО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ и БИЗНИС ПОБЕЗБЕДНО МЕСТО Предупредете ги натрапниц

36 ПЦС акварел бои фаворизира мини сет на боја 3.2 x 3,2 инчи сликарство платно панел со дрвена лежиште 8 бои мини акварел боја и престилки
 • Новак

36 ПЦС акварел бои фаворизира мини сет на боја 3.2 x 3,2 инчи сликарство платно панел со дрвена лежиште 8 бои мини акварел боја и престилки

DEN 553.44

36 парчиња сет на боја : Секој сет вклучува 12 панели за платно за сликање со мини дрвен сет, 12 парчиња од 8 б