Uxcell 100pcs 2 инчи кука и јамка за пескарење диск 80 решетки што се собираат шкурка за случајна орбита Сандер Браун

Uxcell 100pcs 2 инчи кука и јамка за пескарење диск 80 решетки што се собираат шкурка за случајна орбита Сандер Браун

DEN 0.33

Достапност

Дисковите за пескарење се изработени од алуминиум оксид, дизајнирани за брз пескарење и отстранување, испорачувајќи брзи и долготрајни намалувања 80 дискови за пескање на кука и јамка од 2 инчи, пониските решетки се построги и поабузни, додека повисоките решетки се измазнети и помалку абразивни. Мала големина, голема брзина, висока ефикасност на мелење, ниска бучава, мала вибрација, силен ефект на апсорпција на прашина и долгорочна употреба. Погодно за мелење на површини на железни плочи, дрво, пластика, индустрија за гуми, фино полирање на бродови, абразивни алатки, дебагирање, отстранување на 'рѓа, отстранување на боја, итн. Дисковите за пескарење се изработени од алуминиум оксид, дизајнирани за брз пескарење и отстранување, испорачувајќи брзи и долготрајни намалувања. 80 дискови за пескање на кука и јамка од 2 инчи, пониските решетки се построги и поабузни, додека повисоките решетки се измазнети и помалку абразивни. Мала големина, голема брзина, висока ефикасност на мелење, ниска бучава, мала вибрација, силен ефект на апсорпција на прашина и долгорочна употреба. Погодно за мелење на површини на железни плочи, дрво, пластика, индустрија за гуми, фино полирање на бродови, абразивни алатки, дебагирање, отстранување на 'рѓа, отстранување на боја, итн. Дисковите за пескарење се направени од алуминиум оксид, дизајнирани за пескарење со голема брзина и отстранување, испорачувајќи брзо и долготрајно сечење.


За производот

Product Name:
Sanding Disc
Material:
Aluminum Oxide, Paper
Size:
50mm / 2 inch
Granularity:
80 Grit
Feature:
Flocking Back
Package Content:
100(+/-2%) x Sanding Discs
Weight:
160g; Color

Избор на клиент

Пластични завртки од 100 парчиња капаче, капакот на завртката за прислушување, капакот на пластично завртка за завртки за филипс, заштитно
 • Новак

Пластични завртки од 100 парчиња капаче, капакот на завртката за прислушување, капакот на пластично завртка за завртки за филипс, заштитно

DEN 3.00

Изработено е од висококвалитетна ПП пластика, има отпорност на топлина, отпорност на стареење и други с�

Хилиоенс 7 € 5ft Класа На 2023 Дипломирање Позадина Златна Капа Честитка Град Матурска Забава Декорации Банер 2023 Дипломиран Честитки
 • Новак

Хилиоенс 7 € 5ft Класа На 2023 Дипломирање Позадина Златна Капа Честитка Град Матурска Забава Декорации Банер 2023 Дипломиран Честитки

DEN 128.00

[Конкретни Детали] : 1pc 7€5ft (2,15 méx 1,5 m), полиестер, издржлив, дигитален принт со Висока резолуција, нетокси�

Одлични идеи за роденденски подароци рачно изработени декоративни дрвени накит кутија Организатор за накит, кутија за кутии, богатство
 • Новак

Одлични идеи за роденденски подароци рачно изработени декоративни дрвени накит кутија Организатор за накит, кутија за кутии, богатство

DEN 3.00

Млади, мајчинството и староста · Исто така, претставува единство на духот кога е затворен во круг Како т�

Болсиус слонова коска лебдечки свеќи 3 инчи - 12 пакувања со вода свеќи - Премиум европски квалитет - 8 часа чисто горење - без палмино масло -
 • Новак

Болсиус слонова коска лебдечки свеќи 3 инчи - 12 пакувања со вода свеќи - Премиум европски квалитет - 8 часа чисто горење - без палмино масло -

DEN 2.33

Најчиста кремаста слонова коска познат од 1870 година од добра причина : нема ништо слично на луксузниот �

82 '' Сончева ламба Пост светла на отворено, водоотпорен алуминиум на отворено гроздобер улична ламба, 180 lm соларни напојувани светла со прекинувач
 • Новак

82 '' Сончева ламба Пост светла на отворено, водоотпорен алуминиум на отворено гроздобер улична ламба, 180 lm соларни напојувани светла со прекинувач

DEN 1919.84

☼ 【Полнење со голема брзина и автоматско вклучување / исклучување】 Постојат 4 соларни панели на соларн

ФИНКОС Карбид Вметнете WNMG080408 PM 4225 Висококвалитетна Надворешна Алатка За Вртење Метал Алатка За Струг Токарни Цпу Делови За Вртење
 • Новак

ФИНКОС Карбид Вметнете WNMG080408 PM 4225 Висококвалитетна Надворешна Алатка За Вртење Метал Алатка За Струг Токарни Цпу Делови За Вртење

DEN 329.60

Вметнете Ширина( мм) : 20 ПАРЧИЊА, Агол : WNMG080408 ЧАСОТ 4225 Материјал : Тврда Легура Број на модел : WNMG080408 ЧАСОТ

Електричен масиран чаша за подобрување на градите Зголемување на брадавиците стимулатор Вибратор играчки убави пазуви на пазуви
 • Новак

Електричен масиран чаша за подобрување на градите Зголемување на брадавиците стимулатор Вибратор играчки убави пазуви на пазуви

DEN 889.60

Тип на ставка : Апликација за масажа и релаксација : дојка Материјал : ABS & TPR Сосема нов и висок квалитет...

Кутија за складирање на папка UXZDX повеќеслојна датотека решетката за резерви за канцеларија за складирање на датотеки за складирање на датотеки
 • Новак

Кутија за складирање на папка UXZDX повеќеслојна датотека решетката за резерви за канцеларија за складирање на датотеки за складирање на датотеки

DEN 2.00

Разумен распоред на просторот Скалата на планирањето на структурното ниво ги задоволува вашите должни

Симпатични налепници за кученца од кучиња јорки - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода,
 • Новак

Симпатични налепници за кученца од кучиња јорки - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода,

DEN 3.00

Пакет од 2 налепници 3 "x 2" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници �

Аморе Убавица Рачно Изработени Чанти За Јога Мат Со Извонредно Детална Шема За Везење На Ацтеките-Персонализирани Чанти За Бура-Торби За
 • Новак

Аморе Убавица Рачно Изработени Чанти За Јога Мат Со Извонредно Детална Шема За Везење На Ацтеките-Персонализирани Чанти За Бура-Торби За

DEN 1142.24

ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ" ПРОДАДЕНО ОД " ИМЕ НА ПРОДАВАЧОТ, САМО аморе производите ЗА Убавина ШТО �

NINKI Компатибилен Со Платно Fitbit  Луксузни Часовници Бендови За Жени Мажи, Ткаени Ткаенини Црна Lux Fitbit Ремени Спортски Бендови за Fitbit 
 • Новак

NINKI Компатибилен Со Платно Fitbit  Луксузни Часовници Бендови За Жени Мажи, Ткаени Ткаенини Црна Lux Fitbit Ремени Спортски Бендови за Fitbit 

DEN 191.52

〖Компатибилност〗 Платно Бендови Компатибилен Со Фитбит Лукс Фитнес Тракер Само (Само бенд, не се вклу�

3 Пакување Масло Од Ѓумбир, Масло Од Ѓумбир Лимфна Дренажна Масажа, Масло Од Ѓумбир За Дренажа На Стомакот, Масло За Масажа Со Ѓумбир Лимфна
 • Новак

3 Пакување Масло Од Ѓумбир, Масло Од Ѓумбир Лимфна Дренажна Масажа, Масло Од Ѓумбир За Дренажа На Стомакот, Масло За Масажа Со Ѓумбир Лимфна

DEN 0.33

● 3 Пакување Масло Од Ѓумбир Масло За Лимфна Дренажа Масло За Масажа} Природно масло за масажа со Ѓумбир

Кофорд ТПЕ Синтетички гумени тркалца Универзално Тркало И Насочно Тркало Супер Неми Количка Комплет Тркала за Мебел хардвер 4 парчиња
 • Новак

Кофорд ТПЕ Синтетички гумени тркалца Универзално Тркало И Насочно Тркало Супер Неми Количка Комплет Тркала за Мебел хардвер 4 парчиња

DEN 3.33

Тркалца / Топката Тркалца Тркалца / Топка Тркалца Синтетички гумени тркалца Универзално тркало И Насо

Галакси Простор Ултра Виолетова Галактичка Мала Футрола За Кармин Со Огледало За Чанта, Издржлив Држач За Козметичка Шминка Од Кожа, Пренослив
 • Новак

Галакси Простор Ултра Виолетова Галактичка Мала Футрола За Кармин Со Огледало За Чанта, Издржлив Држач За Козметичка Шминка Од Кожа, Пренослив

DEN 768.00

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�