Обвивки За Случајот Nokia G400, Куќиште За Паричник Nokia G400 Со Рачен Ремен Pu Кожна Флип Футрола За Nokia G400 5G 2022 N1530dl Држач За Картички Kickstand За Nokia G400 5g Телефонска Кутија Жешка

Обвивки За Случајот Nokia G400, Куќиште За Паричник Nokia G400 Со Рачен Ремен Pu Кожна Флип Футрола За Nokia G400 5G 2022 N1530dl Држач За Картички

DEN 2.00

Достапност

●Компатибилен Со Nokia G400 Q Опфаќа куќиште за паричник За Nokia G400/Nokia G400 5 G 2022 N1530 DL (Ве молиме имајте предвид дека вградениот екран не е вклучен. ①Материјал е Направен од премиум стп мека кожа со специјален внатрешен случај НА ТПУ, кожниот паричник е неверојатно издржлив и отпорен на гребнатини и отпечатоци од прсти. Ја одржува јачината на влакната и неговата природна текстура на површината и обезбедува на Нокиа Г400 смирувачко и луксузно тактилно чувство. Уште повеќе, случајот TPU со подигнат раб и дополнително амортизирање нуди nokia G400 сеопфатен дизајн отпорен на удари што го штити вашиот уред Nokia G400 од површински гребнатини, капки и вдлабнатини. ●2 ВО 1 ДИЗАЈН на ПАРИЧНИК ● 3 слотови за картички и 1 џеб можат да ви складираат лична карта, кредитна картичка, возачка дозвола и готовина. Цврсто капакот НА TPU ја штити вашата вредност nokia G400 5g телефон од пад и нула. Погодност за одговарање на повикот без полетување случајот Нокиа Г400. ●Силно Магнетно Затворање●силно магнетно затворање што осигурува дека вашата кутија За паричник Nokia G400 5 G ќе остане целосно затворена и ќе ги обезбеди вашите пари и картички. Функцијата за стоење ги ослободува вашите раце додека гледате видео или повеќе. Мултифункционален, издржлив и моден случај За Nokia G400. ①Гаранција 7 Дена Враќање на Парите и 365 дена Ограничена Гаранција. Ве молиме кажете ни ако најдете нешто што можеме да ви помогнеме. Проблемот ќе го решиме во рок од 12 часа. Карактеристика : Шема : Жешка Розова Материјал : Стп Кожа + Тпу Дизајн : паричник случај со 3 слотови и џеб, стојат функција и една рака лента. Опис : * Изработени од висококвалитетна стп кожа и тпу материјал. *Обезбедена е целосна заштита на телото, мазна завршница и пријателски за џеб. * Функцијата за држење е корисна и цврста .Nokia G400 5 GCase ви поставува слободни раце додека гледате видео или разговарате со вас пријатели. Лесен за инсталирање и отстранување на телефонската кутија Nokia G400.


За производот

Избор на клиент

Торба За Чување Чаши За Вода Тодмоми Торбичка За Чување Ранец Торбичка Пренослива Торба За Шишиња Отпорна На Абење Носач На Шишиња Изолација
 • Новак

Торба За Чување Чаши За Вода Тодмоми Торбичка За Чување Ранец Торбичка Пренослива Торба За Шишиња Отпорна На Абење Носач На Шишиња Изолација

DEN 3.00

Решетка Дизајн Торба За Шишиња : уникатниот дизајн и извонредната изработка ја обезбедуваат неговата п�

Мофука Ремен За Звучници ЗА Тркалање Велосипеди, Прилагодлив Ремен За Налепници, Ремен За Монтирање Шишиња За Велосипеди Прикачува
 • Новак

Мофука Ремен За Звучници ЗА Тркалање Велосипеди, Прилагодлив Ремен За Налепници, Ремен За Монтирање Шишиња За Велосипеди Прикачува

DEN 57.44

Материјал : Изработен од најлонски материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба Нелизгање : �

Водоотпорен Ранец Ранец За Ајкули, Цртана Торба За Рамо Секојдневни Ранци За Дневни Ајкули За Момчиња Девојчиња Тинејџери Возрасни
 • Новак

Водоотпорен Ранец Ранец За Ајкули, Цртана Торба За Рамо Секојдневни Ранци За Дневни Ајкули За Момчиња Девојчиња Тинејџери Возрасни

DEN 2.33

●Водоотпорен Ранец●ладниот ранец е изработен од издржливи, водоотпорни Оксфордски влакна, мала тежин�

Две Намирници Список Со Намирници Магнетна Подлога за Фрижидер - 6 х 9 - Список За Проверка На Намирници За Купување Бележник Со Категории
 • Новак

Две Намирници Список Со Намирници Магнетна Подлога за Фрижидер - 6 х 9 - Список За Проверка На Намирници За Купување Бележник Со Категории

DEN 191.20

НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ НА МЛЕКОТО : Брз и удобен, нашиот елегантен, магнетен бележник се држи до фрижидерот со су

10 парчиња висококвалитетен цинк б тип коттер игла тракторски клипови клипови за прицврстувач за прицврстување на асортиман на пролетни клипови
 • Новак

10 парчиња висококвалитетен цинк б тип коттер игла тракторски клипови клипови за прицврстувач за прицврстување на асортиман на пролетни клипови

DEN 0.67

Цел : Главно се користи во хидраулична поддршка, машини и други индустрии Завршено во силно квалитетно с

Каву Нептун Ранец
 • Новак

Каву Нептун Ранец

DEN 2.67

Направено од 12оз 100% Памучно Платно Димензии : 10,5 инчи х 8,5 инчи х 3,5 инчи Каву Претставува : Ранецот Нептун

Lysee Мобилен Телефон Flex Кабли-Оригинални Предната Страна Со Кои Се Соочува Мала Камера Назад Задната Камера Модул Флексибилен Кабел За Huawei
 • Новак

Lysee Мобилен Телефон Flex Кабли-Оригинални Предната Страна Со Кои Се Соочува Мала Камера Назад Задната Камера Модул Флексибилен Кабел За Huawei

DEN 1347.20

Боја : p6 задната камера Број на модел : За Huawei Ascend P6 P7 P8 / P8 lite / P8 MAX / P9 / P9 плус Боја : p6 задната камера...

Хејзоки Безбедносна Внатрешна Камера, Камера За Миленичиња, Домашна Безбедносна Камера За Куче, WiFi Камера Со Детекција На Движење,
 • Новак

Хејзоки Безбедносна Внатрешна Камера, Камера За Миленичиња, Домашна Безбедносна Камера За Куче, WiFi Камера Со Детекција На Движење,

DEN 2.33

2 Начин Аудио : Вграден микрофон и звучник, притиснете го копчето за домофон на мобилниот телефон за да с�

Природа Пионеор Неопренови Изолирани Држач За Шишиња Со Вода со Ремен ЗА Рамо За Еден Галон 128оз Спортски Бокали За Вода Шишиња, Носач/Торбичка
 • Новак

Природа Пионеор Неопренови Изолирани Држач За Шишиња Со Вода со Ремен ЗА Рамо За Еден Галон 128оз Спортски Бокали За Вода Шишиња, Носач/Торбичка

DEN 1.00

●ПРЕНОСЛИВ И БЕЗ РАЦЕдржачот за шишиња со вода доаѓа со ремен за рачка од паракорд и лента за рамо, кои о

Десерт решетката-керамика - Домаќинство-Европски стил-Три спрата-Снек послужавник-Овошје послужавник-Бонбони плоча - попладне чај десерт маса
 • Новак

Десерт решетката-керамика - Домаќинство-Европски стил-Три спрата-Снек послужавник-Овошје послужавник-Бонбони плоча - попладне чај десерт маса

DEN 2.67

[Материјали] : Изработен од висококвалитетна коска кина, порцеланот е исклучителен и транспарентен, уба�

Ребези визија Декоративен држач за клучеви за wallид - модерна фарма куќа wallид Монт организатор на копчињата за клучеви со лебдечка полица,
 • Новак

Ребези визија Декоративен држач за клучеви за wallид - модерна фарма куќа wallид Монт организатор на копчињата за клучеви со лебдечка полица,

DEN 0.33

【Нема повеќе губење на копчињата】 опремени со 5 куки за клучеви, овој држач за клучеви мудар употреба н�