Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир форнисан Кашкаи 2006-2015 Четири Јадро 1GB Ram МЕМОРИЈА 16GB ROM

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир форнисан Кашкаи 2006-2015

DEN 1714.56

Достапност

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветната, започнете ја вашата одлична џуниор. Мултифункционален : Онлајн забава( онлајн видео (HD), телевизија, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN .) и онлајн комуникација (Твитер, Facebook и други услуги). Приклучок и Игра : сите потребни кабли испорачани, лесни за инсталирање и без кабли за сечење. Ако ви треба функција за гласовна контрола, ве молиме контактирајте не за консултации. Силно предложете ја верзијата Со Јадро Окта која поддржува Карплеј, РДС, ДСП, Врска Со Огледало, контрола на Воланот и многу други функции, а исто така и во добра цена. Многу Достапни Опции, ве молиме забележете ја опцијата што ја избирате и потоа прочитајте го описот. Ако не можете да бидете сигурни дали е соодветно или не, ве молиме контактирајте го продавачот и испратете фотографија од тековното радио на вашиот автомобил!!! Погоден За Нисан Кашкаи 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 карактеристика : 1.ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро2.RAM МЕМОРИЈА : 1 G3.Оперативен Систем : Андроид 105.Резолуција : 1024*6006.


За производот

Избор на клиент

Црево, Метал, 3/4 Х 12 во
 • Новак

Црево, Метал, 3/4 Х 12 во

DEN 0.67

Цена За : Секој Тип На Фитинг : 304 НЕРЃОСУВАЧКИ Челик mnpt x 304 Нерѓосувачки Челик MNPT Плетенка Материјал : Нер

Божиќ Бонбони Кукла Кукла Храна За Чување Кошница За Божиќ Партија Материјали Маса Декорација Подароци Фрижидер Организатор Во Собата
 • Новак

Божиќ Бонбони Кукла Кукла Храна За Чување Кошница За Божиќ Партија Материјали Маса Декорација Подароци Фрижидер Организатор Во Собата

DEN 1.33

100% крпа Божиќна Кукла Кошница Декорација На Прозорец Декорација На Подароци Божиќна Декорација Домашн�

Велосипедизам Екран На Допир Со Целосен Прст Надворешен Отпорен На Ветер Мажи И Жени Патент Водоотпорни Ракавици Спортско Руно Топло
 • Новак

Велосипедизам Екран На Допир Со Целосен Прст Надворешен Отпорен На Ветер Мажи И Жени Патент Водоотпорни Ракавици Спортско Руно Топло

DEN 2.67

Велосипедизам екран на допир со целосен прст на отворено отпорни на ветер мажи и жени патент водоотпорн

Женски Наметка За Пациенти Елек Панталони Со Кратки Ракави За Рехабилитација На Фрактура За Нега Лесен За Носење/Полетување И Грижа Семејство
 • Новак

Женски Наметка За Пациенти Елек Панталони Со Кратки Ракави За Рехабилитација На Фрактура За Нега Лесен За Носење/Полетување И Грижа Семејство

DEN 0.33

Нов Женски Елек Краток Ракав Пациент Фрактура Медицинска Сестра Рехабилитација Лесен За Носење / Полет�

DOITOOL Преносни Биро Мијалник Сунѓер Кленинг Четки Тава Четка Чистење Четка Чистење Алатки За Домашна Кујна Бања Додаток Плочка Чистење
 • Новак

DOITOOL Преносни Биро Мијалник Сунѓер Кленинг Четки Тава Четка Чистење Четка Чистење Алатки За Домашна Кујна Бања Додаток Плочка Чистење

DEN 1.33

Plasticономската пластична рачка може да се користи за достигнување на тешко чисти места со детална четка �

14,5 Инчен Слон Пината За Деца Роденденска Забава Украси За Туш За Бебиња За Момчиња Девојки Голем Пината Слон Пол Откријте Пината Сафари
 • Новак

14,5 Инчен Слон Пината За Деца Роденденска Забава Украси За Туш За Бебиња За Момчиња Девојки Голем Пината Слон Пол Откријте Пината Сафари

DEN 772.80

Убава Комбинација : пакетот содржи 1 парче слон пината, 1 парче дрвен столб, 1 парче хартија со врзани очи �

Калопро Мини Силиконски Ракавици За Рерна, Топлинска Изолација На Белезници За Рерна, Ракавици За Рерна За Готвење И Печење Во Кујна,
 • Новак

Калопро Мини Силиконски Ракавици За Рерна, Топлинска Изолација На Белезници За Рерна, Ракавици За Рерна За Готвење И Печење Во Кујна,

DEN 174.24

? ①Премиум Материјали】 Нашите силиконски ракавици за рерна се изработени од силиконски материјали за �

5.5 Инчен Ротирачки Торта Грамофон Ротирачки Торта Штанд За Печење Материјали За Плевене Мали Вртливи Вртливи Тркалезни Торта Плочи Нелизгачка
 • Новак

5.5 Инчен Ротирачки Торта Грамофон Ротирачки Торта Штанд За Печење Материјали За Плевене Мали Вртливи Вртливи Тркалезни Торта Плочи Нелизгачка

DEN 117.76

Големина на мувла : 14см / 5,5 инчи Во Дијаметар, Боја : случајна боја Лесен за чистење и складирање, алаткат�

Воздухопловните сили 4 во 1 Изолирани Може Ладилник, Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕидови Изолатор За 12 Мл Стандард Или Слаби Тенок Лименки,
 • Новак

Воздухопловните сили 4 во 1 Изолирани Може Ладилник, Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕидови Изолатор За 12 Мл Стандард Или Слаби Тенок Лименки,

DEN 1.67

`+ 4ВО1 УСАФ ПИЈТЕ ЛАДИЛНИК : Стандардни лименки, тенки лименки, шишиња и мешани пијалоци Универзална може

Iheojaoc Храна Клипови Со Пластични Мерење Лажица Чип Кеса Клипови Во собата на 4, зелена кеса клипови свежо чување стегач запечатувач За Леб
 • Новак

Iheojaoc Храна Клипови Со Пластични Мерење Лажица Чип Кеса Клипови Во собата на 4, зелена кеса клипови свежо чување стегач запечатувач За Леб

DEN 143.84

Зелена Сетот вклучува 4 клипови со мерна лажица Клиповите за заптивки се изработени од еколошка и безбе�

Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Летна храна беспрекорна каваи ѕвезди сладолед за завиткување хартиени ткаенини Тркалезна Канта За Ѓубре Притиснете
 • Новак

Мала Корпа За Отпадоци Со Капак Летна храна беспрекорна каваи ѕвезди сладолед за завиткување хартиени ткаенини Тркалезна Канта За Ѓубре Притиснете

DEN 2.33

?€Дизајн и Големина}димензиите на оваа корпа за отпадоци се 8,67 "W x 14,3 "H Може да собере до 7 Литри / 1,8 Галон�

204 Парчиња Фиеста Партија Фаворизира Вклучуваат Фиеста Ѓердан Мониста Синко Де Мајо Хартија Очила Приврзоци Мексикански Фиеста Партија
 • Новак

204 Парчиња Фиеста Партија Фаворизира Вклучуваат Фиеста Ѓердан Мониста Синко Де Мајо Хартија Очила Приврзоци Мексикански Фиеста Партија

DEN 905.60

Мексикански Украси За Забави : во пакетот има 204 парчиња мексикански забави, вклучувајќи 12 листови налеп

ДЕПИЛА Кутија Складирање На Кутии Преклопување Под Вреќи Чорапи Ќебиња Со Џемпери Во Стилот На Собата Цврст Контејнер Организатор На Кревети
 • Новак

ДЕПИЛА Кутија Складирање На Кутии Преклопување Под Вреќи Чорапи Ќебиња Со Џемпери Во Стилот На Собата Цврст Контејнер Организатор На Кревети

DEN 3.33

Неткаени Ткаенини и ЈП Кутија За Разделување фиоки : Јасен Прозорец : Чистиот прозорец ви олеснува да ја

Ксендало 3пакуван Прибор Решетка За Сушење Држач За Прибор Од Нерѓосувачки Челик Мијалник Држач За Сребрени Садови Корпа За Сушење Кујнски
 • Новак

Ксендало 3пакуван Прибор Решетка За Сушење Држач За Прибор Од Нерѓосувачки Челик Мијалник Држач За Сребрени Садови Корпа За Сушење Кујнски

DEN 1.00

ЦВРСТ : комплетот На Дебели Издржливи Метални Држачи за Прибор се против ' рѓа, тешки со секојдневна упот

Лајфхајт 0, Тиркизна
 • Новак

Лајфхајт 0, Тиркизна

DEN 100.64

Мијалник за прозорци со квалитетна обвивкатркалезна покривка од микрофибер и гумен широк 28 см Флексиби

uxcell Pcb Вежба битови 0,6 mm Волфрам Карбид Ротациона Алатка Накит Цпу Гравирање Печатење Плоча Микро Вежба Битови 1/8 Инчен Стебло 5 Парчиња
 • Новак

uxcell Pcb Вежба битови 0,6 mm Волфрам Карбид Ротациона Алатка Накит Цпу Гравирање Печатење Плоча Микро Вежба Битови 1/8 Инчен Стебло 5 Парчиња

DEN 0.67

Спецификација : дијаметар на работ (ЦЕД) : 0,6 мм; должина на работ : 9,5 мм; дијаметар на стеблото : 3мм / 1 / 8" (�