Бејелијанска Врска Со Трепките И Заптивка, Лепак За Кластери За Индивидуални Кластерски Трепки САМОСТОЈНИ Екстензии На Трепките Заптивната Смеса За Последовател?

Бејелијанска Врска Со Трепките И Заптивка, Лепак За Кластери За Индивидуални Кластерски Трепки САМОСТОЈНИ Екстензии На Трепките Заптивната

DEN 2.00

Достапност

?●2 ВО 1 ВРСКА СО ТРЕПКИТЕ и ЗАПТИВКА за КЛАСТЕРСКИТЕ ТРЕПКИ ● - лепилото за трепки со Двоен крај ја прави вашата рутина на трепките многу полесна, едната страна е врска, има мала спирална глава на четка за да помогне да се нанесе лепак порамномерно и да биде едноставна за употреба како маскарата Другата страна е брава, помага да се формира заштитен слој откако ќе носите индивидуални трепки, ги тера трепките да одржуваат подолго задржување. ?●ТРАЈНО 48 ЧАСА-овој лепак е специјално дизајниран за самостојни екстензии на трепките дома. Има мал врв на спирална четка што може да помогне во потопување на соодветна количина лепак и рамномерно нанесување. Тој е многу леплив и речиси не иритирачки. Може да трае до 48 часа. Никогаш не грижете се за губење на трепките на ноќна забава. ?●SFAE ФОРМУЛА ТРЕПКИТЕ ОБВРЗНИЦИ Q-BEYELIAN 2 во 1 камшик лепак е умерена и не-иритирачки поради напредната формула увезени Од Јужна Кореја. Се шири лесно и без грутки. Идеален е и за луѓе со чувствителна кожа. Крајот НА БРАВАТА е исто така многу благ, безбоен и невкусен и има добра флуидност, така што има потенцијал да биде одличен за завиткување на трепките. ?●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ЛЕПАК за МАСКАРА со ТРЕПКИ-Едноставно следете ги овие чекори : Направете гребење на вишокот лепак од главата на четката пред употреба. Потоа измијте ги природните трепки со ВРСКАТА. Нанесете индивидуални трепки од столб на кој било начин што сакате, а потоа нежно четкајте тенок слој БРАВА за засилување. ?●Нов НАЧИН на ПРОДОЛЖУВАЊЕ на ТРЕПКИТЕ - доволно е само користење на лепилото за трепки со двоен крај. Трепките што се носат со овој лепак ќе бидат поприродни и во близина на вашите трепки од другите кластери и трепки со ленти. Забелешка : Нежно намачкајте го лепилото на трепките наместо да нанесувате што е можно повеќе како маскара. ?●2 ВО 1 ВРСКА СО ТРЕПКИТЕ и ЗАПТИВКА за КЛАСТЕРСКИТЕ ТРЕПКИ ● - лепилото за трепки со Двоен крај ја прави вашата рутина на трепките многу полесна, едната страна е врска, има мала спирална глава на четка за да помогне да се нанесе лепак порамномерно и да биде едноставна за употреба како маскарата . Другата страна е брава, помага да се формира заштитен слој откако ќе носите индивидуални трепки, ги тера трепките да одржуваат подолго задржување.


За производот

Избор на клиент

Столче за фигура на седло на тркалото , сечење столче фризер со седиште за жолто постелнина , Прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана
  • Новак

Столче за фигура на седло на тркалото , сечење столче фризер со седиште за жолто постелнина , Прилагодлива висина 43-53 см , Поддржана

DEN 4819.36

Материјал : ПУ+ сунѓер ; Прекрасни дизајнирани килими во стил на кожа со модерно чувство за кој било сало�

Guolarizi избришете го миењето за миење садови за чистење на бојата сунѓер бран кујна кујна со висока густина на сунѓер , јадење и бар
  • Новак

Guolarizi избришете го миењето за миење садови за чистење на бојата сунѓер бран кујна кујна со висока густина на сунѓер , јадење и бар

DEN 148.32

Добар избор за дома и добар подарок за пријателите Алатка за отстранување на сунѓер за чистење магично �

Полици за домашни полици, Полици за складирање на бања за складирање на домаќинства, може да се движи решетката за завршна обработка
  • Новак

Полици за домашни полици, Полици за складирање на бања за складирање на домаќинства, може да се движи решетката за завршна обработка

DEN 1.67

Употреба на PP материјали, таа е многу цврста, лесна за чистење и лесен за склопување Резервирање на лави

Есенски есенски црвени лисја, се појавуваат алишта за перење со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за
  • Новак

Есенски есенски црвени лисја, се појавуваат алишта за перење со патент за патент, корпа за перење со рачки со рачки што може да се сруши за

DEN 0.33

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Тркалезно тоалетно седиште од тоалетно дрво со шарки за легура на цинк, лесни за инсталирање, исто така, лесен за чистење, анти-пинч дрвен
  • Новак

Тркалезно тоалетно седиште од тоалетно дрво со шарки за легура на цинк, лесни за инсталирање, исто така, лесен за чистење, анти-пинч дрвен

DEN 3.00

【Големина на кругот】 Ако големината не одговара, дури и ако особено ви се допаѓа нашето тоалетно седиш�

Долфин бран 120 комерцијален роботски чистач за базени со кади, дизајниран за неспоредливи перформанси за чистење на базени, идеално за комерцијални
  • Новак

Долфин бран 120 комерцијален роботски чистач за базени со кади, дизајниран за неспоредливи перформанси за чистење на базени, идеално за комерцијални

DEN 2399.84

Ставете ја моќта на два роботи да работат одеднаш со Commercial Bave Maytronics Wave 120 комерцијални роботски базени с�

Uaster wallидна ламба E27 транспарентно стакло ретро алуминиум надворешно wallидна ламба водоотпорна гаража балкон 'рѓа боја вила градина
  • Новак

Uaster wallидна ламба E27 транспарентно стакло ретро алуминиум надворешно wallидна ламба водоотпорна гаража балкон 'рѓа боја вила градина

DEN 3154.72

Уникатен дизајн : Овој свеж дизајн е уникатно ажурирање за традиционален и модерен дом, исто така, соврш�

CustomGiftsNow Јас ја сакам мојата Греми до Месечината и назад - врежано природно дрво за висење/таблета слика меморија Меморијална меморијална
  • Новак

CustomGiftsNow Јас ја сакам мојата Греми до Месечината и назад - врежано природно дрво за висење/таблета слика меморија Меморијална меморијална

DEN 1.67

Нашите природни слики на Alder Woods Now Alder Wood се професионално врежани во САД од страна на нашите талентирани