Тегла ИКЕА САКСБОРГА со капак и Послужавник, Сет од 5, Стаклена Плута

Тегла ИКЕА САКСБОРГА со капак и Послужавник, Сет од 5, Стаклена Плута

DEN 319.84

Достапност

€Со тегли и кутија за складирање можете лесно да ги задржите сите оние помали предмети организирани, и да ги донесете со вас, кога ќе ви требаат на друго место Можете да ги поставите теглите поединечно, наредени или групирани благодарение на капаците од плута и фиоката што ги држат на место. €Големини : 2 тегли диа. 8 см, висина 5,5 см, 2 тегли диа. 8 см, висина 11 см и 1 должина на послужавник 26 см, ширина 10 см и висина 3 см. ● Комбинира со други производи ОД САКСБОРГА. €Дизајнер H Preutz/M Seipel. €Со тегли и кутија за складирање можете лесно да ги задржите сите оние помали предмети организирани, и да ги донесете со вас, кога ќе ви требаат на друго место. Можете да ги поставите теглите поединечно, наредени или групирани благодарение на капаците од плута и фиоката што ги држат на место. €Големини : 2 тегли диа. 8 см, висина 5,5 см, 2 тегли диа. 8 см, висина 11 см и 1 должина на послужавник 26 см, ширина 10 см и висина 3 см. ● Комбинира со други производи ОД САКСБОРГА. €Дизајнер H Preutz/M Seipel. Со теглите и кутијата за складирање можете лесно да ги организирате сите тие помали предмети и да ги понесете со себе, кога ќе ви требаат на друго место.


За производот

Избор на клиент

Торба за период на санитарна салфетка, санитарна торба за женски подлога санитарна подлога торбички за девојчиња жени дами, цртан филм со диносаурус
  • Новак

Торба за период на санитарна салфетка, санитарна торба за женски подлога санитарна подлога торбички за девојчиња жени дами, цртан филм со диносаурус

DEN 2.00

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Bsxgse Божиќ Сребрени Садови Носителите Прибор За Јадење Лажица Народна Торба Прибор Организатор Снешко Дедо Мраз Садови Џеб Постави Вечера
  • Новак

Bsxgse Божиќ Сребрени Садови Носителите Прибор За Јадење Лажица Народна Торба Прибор Организатор Снешко Дедо Мраз Садови Џеб Постави Вечера

DEN 868.80

?Врвен Квалитет : Нашиот Организатор За Божиќни Прибор Е Изработен од Неткаени Ткаенини,мек Материјал и

Статуа на Оренм Гаја, статуа на божица 6 „H, Гаја статуа Мајка Земја уметност Фигура, Земја Мајка божица уметност статуа, за Денот на мајката,
  • Новак

Статуа на Оренм Гаја, статуа на божица 6 „H, Гаја статуа Мајка Земја уметност Фигура, Земја Мајка божица уметност статуа, за Денот на мајката,

DEN 1.00

Квалитет на Премиум : Оваа мајка на статуата Гаја е изработена од премија од ладно леано поли, полиња, тр�