Hxxdxdp Универзален Автомобил Mp5 Плеер 1 Din 4.1 Инчен Fm Аудио Стерео Радио Дин Контрола На Воланот Авто Мултимедијални Плеер

Hxxdxdp Универзален Автомобил Mp5 Плеер 1 Din 4.1 Инчен Fm Аудио Стерео Радио Дин Контрола На Воланот Авто Мултимедијални Плеер

DEN 2.00

Достапност

Со функција на задната камера, може да ги елиминира опасните слепи точки и да ги заштити децата и малите миленичиња во близина на автомобилот (Со исклучок на задната камера). Постојат 4 начини за играње, можете да изберете како што сакате. Музичкиот плеер е изработен од материјали и е издржлив. Овој производ е 18,8 см во должина, 5,8 см во ширина и 11 см во висина. Музичкиот плеер за автомобили е погоден за репродукција на музика и видеа во автомобилот. Опис : со функција на задната камера, може да ги елиминира опасните слепи точки и да ги заштити децата и малите миленичиња во близина на автомобилот. (Со исклучок на задната камера) постојат 4 начини за играње, можете да изберете како што сакате.Музичкиот плеер е изработен од материјали и е издржлив.Овој производ е 18,8 см во должина, 5,8 см во ширина и 11 см во висина.Музичкиот плеер за автомобили е погоден за репродукција на музика и видеа во автомобилот.спецификацијаимето на производот : автомобил плејерматеријал : пластика, метал, стаклобатерија : Далечински управувач : CR2025 150mah батерија (вклучено)напон на напојување : 12vvideo формат : RM/RMVB/MP47 FLV/3 GPIAVI/ASF/SWFMP1/MP2 Image формат : JPG : yes Screen големина : 4.


За производот

Избор на клиент

НОРТИ Гумени Дожд Чизми За Деца-Водоотпорен Гумени Чизми Момчиња и Девојчиња Солидна &засилувач; Печатени Виножита За Мали Деца И Деца
  • Новак

НОРТИ Гумени Дожд Чизми За Деца-Водоотпорен Гумени Чизми Момчиња и Девојчиња Солидна &засилувач; Печатени Виножита За Мали Деца И Деца

DEN 414.40

ИЗРАБОТКА : 100% Водоотпорна Гума ГРАДИНАРСКИ ЧИЗМИ за ДЕЦА : Изработени од висококвалитетен, вреден мате�

Хуск Готвач Ножеви Пакет Со Рака Фалсификувани Месо И Зеленчук Нож, Отворено Кампување Готвење Нож Со Кожа Обвивка И Подарок Кутија
  • Новак

Хуск Готвач Ножеви Пакет Со Рака Фалсификувани Месо И Зеленчук Нож, Отворено Кампување Готвење Нож Со Кожа Обвивка И Подарок Кутија

DEN 1119.04

①Острината е Последниот Збор За Ножеви Формирање од парче челик До Хууск Самурајски Нож, тој мора посто

Byniiur Trim Отстранување Алатка, Автомобил Ry Алатки, Авто Панел Врата Аудио Отстранување Алатка Комплет, Клип Прицврстувач Отстранувач
  • Новак

Byniiur Trim Отстранување Алатка, Автомобил Ry Алатки, Авто Панел Врата Аудио Отстранување Алатка Комплет, Клип Прицврстувач Отстранувач

DEN 1020.80

Професионални Комплети За Алатки За Отстранување На Панели За Автомобили : Изработени од цврст и издржл

Нашиот прв Божиќ во нашиот нов домашен камион Божиќен украс Среќен Божиќ 2021 Керамички украс Нов домашен украс 2021 Прв Божиќ оженет
  • Новак

Нашиот прв Божиќ во нашиот нов домашен камион Божиќен украс Среќен Божиќ 2021 Керамички украс Нов домашен украс 2021 Прв Божиќ оженет

DEN 158.40

? [Орнамент на новогодишна елка и лесно се обеси]Божиќниот украс е многу привлечен декор на вашата елка, �

ВОСТОКЕ Тесла Стил 9.7 Андроид Радио Карплеј Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС РДС ДСП
  • Новак

ВОСТОКЕ Тесла Стил 9.7 Андроид Радио Карплеј Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС РДС ДСП

DEN 5414.88

17 " Радио Замена ЗА VW Tiguan 20102012, доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi,

Бон Патување Роденден Банер-Патување Тематските Партија Украси Материјали Низ Целиот Свет Писмо Фото Позадина, Авантура Време Партија
  • Новак

Бон Патување Роденден Банер-Патување Тематските Партија Украси Материјали Низ Целиот Свет Писмо Фото Позадина, Авантура Време Партија

DEN 95.84

●ДИЗАЈН на СВЕТСКА МАПА ● овој сет на банери има неверојатен дизајн на светска мапа со авиони, камери, б