Кутии За Накит РОДАИЛИКЕЈ За Жени, Пренослива Кутија За Складирање Дисплеј, Шумски Елени Стп Кожен Накит Случај За Организатор На Патувања

Кутии За Накит РОДАИЛИКЕЈ За Жени, Пренослива Кутија За Складирање Дисплеј, Шумски Елени Стп Кожен Накит Случај За Организатор На Патувања

DEN 303.84

Достапност

Кожа ®Соодветна Големина И Пренослив. мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, што е мало, но има доволно простор за чување обетки, столпчиња, прстени, ѓердани, нараквици итн. Патувајте кутии за накит чувајте го и организирајте го вашиот омилен накит додека работите или патувате, дозволете да одржувате гламурозен и елегантен изглед во секое време. ●Премиум Стп Кожа● надворешноста на организаторот на накит е изработена од врвна стп кожа, што му дава на кутијата меко и луксузно чувство и исто така е многу силно и отпорно на абење. Внатрешниот оддел има повеќекратна перница за сунѓер што го штити накитот од гребнатини и испакнатини. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе. Партициите се различни и поорганизирани. ●Мазен Двоен Патент● патничката кутија за накит има 2 патенти, што е многу мазно и не се прилепува кога ќе го повлечете. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време. ®Идеален Подарок За Некого. Оваа кожна футрола за накит е специјално дизајнирана за жени, таа е совршен подарок за сопруга, ќерка, мајка, девојка, невеста. И, исто така, е одличен избор, особено на големите празници како Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнини од венчавката, родендени, Денот на Мајката итн. ®Соодветна Големина И Пренослив. мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, што е мало, но има доволно простор за чување обетки, столпчиња, прстени, ѓердани, нараквици итн. Патувајте кутии за накит чувајте го и организирајте го вашиот омилен накит додека работите или патувате, дозволете да одржувате гламурозен и елегантен изглед во секое време. ●Премиум Стп Кожа● надворешноста на организаторот на накит е изработена од врвна стп кожа, што му дава на кутијата меко и луксузно чувство и исто така е многу силно и отпорно на абење. Внатрешниот оддел има повеќекратна перница за сунѓер што го штити накитот од гребнатини и испакнатини. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе. Партициите се различни и поорганизирани. ●Мазен Двоен Патент● патничката кутија за накит има 2 патенти, што е многу мазно и не се прилепува кога ќе го повлечете. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време.


За производот

Избор на клиент

Амбесон Зајаче Сет Од 4, Двобојна Шема На Цртани Меки Зајаци И Минимални Срца, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна Големина, Бледо
  • Новак

Амбесон Зајаче Сет Од 4, Двобојна Шема На Цртани Меки Зајаци И Минимални Срца, Квадратни Дрвени Подлоги За Сјај, Стандардна Големина, Бледо

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Анѓели 6 парчиња Дрвени Рачки За Замена На Датотеки Замена На Рачката На Датотеката Дрвени Рачки За Занает Со Алатки За Сечење Датотеки Со
  • Новак

Анѓели 6 парчиња Дрвени Рачки За Замена На Датотеки Замена На Рачката На Датотеката Дрвени Рачки За Занает Со Алатки За Сечење Датотеки Со

DEN 263.84

Рачките од дрво за 810 датотеки се направени од дрво со восочна завршница за издржливост Идеален за прика

Anncus 10cps opa549t
  • Новак

Anncus 10cps opa549t

DEN 3390.72

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Потекло : CN (потекло) Состојб�

10 пакувања дрвени панталони клип Неизрежани цврсти дрвени закачалки кои не се лизгаат панталони за ширина на здолниште, клип -кука, кука, затворен
  • Новак

10 пакувања дрвени панталони клип Неизрежани цврсти дрвени закачалки кои не се лизгаат панталони за ширина на здолниште, клип -кука, кука, затворен

DEN 3.00

Големината на закачалката за ткаенини 38*2cm Бојата може да се однесува на бојата на сликата подолу Матери

ZJXHPO Викенд Подарок Патување Поевтино Од Терапија Шминка Торба Бегство Подарок Диплома Партија Подарок Патување Платно Торба Торба
  • Новак

ZJXHPO Викенд Подарок Патување Поевтино Од Терапија Шминка Торба Бегство Подарок Диплома Партија Подарок Патување Платно Торба Торба

DEN 0.67

Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка Цитат : Патување Поевтин�

Отровните Жаби Покриваат Заштитно Куќиште Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор За Чанта За Багаж На Паричник Мачка Куче Миленичиња
  • Новак

Отровните Жаби Покриваат Заштитно Куќиште Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор За Чанта За Багаж На Паричник Мачка Куче Миленичиња

DEN 2.67

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со филмот за заштита на велосипедски екран на технологии, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки
  • Новак

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со филмот за заштита на велосипедски екран на технологии, анти-рефлективен и шок-апсорбирачки

DEN 1335.84

FXAntireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со велосипед

LCKPENG Подароци За Него и Неа, Екстра Голем Ранец За Жени И Мажи, Носат Ранци Со Голем Капацитет, Водоотпорен Работен Ранец Ранец За Лаптоп
  • Новак

LCKPENG Подароци За Него и Неа, Екстра Голем Ранец За Жени И Мажи, Носат Ранци Со Голем Капацитет, Водоотпорен Работен Ранец Ранец За Лаптоп

DEN 607.68

МНОГУ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ЏЕБОВИ : ранецот ЗА лаптоп ОД 17,3 Инчи LCKPENG има еден посебен оддел за лаптоп

30мм моментално копче за притискање на копчето Висока тркалезна глава водоотпорен IP67 не'рѓосувачки челик 304 Надвор од ангелскиот очен прстен
  • Новак

30мм моментално копче за притискање на копчето Висока тркалезна глава водоотпорен IP67 не'рѓосувачки челик 304 Надвор од ангелскиот очен прстен

DEN 3.00

304 Ослободување на материјал од не'рѓосувачки челик, исклучување, конфигурација на контакт : 1 NO1 NC (SPDT) Во

3Д метални нокти уметнички декорации шарми додатоци за декорација 120 парчиња метални алуминиум розово цвет дизајн 12 бои DIY столпчиња
  • Новак

3Д метални нокти уметнички декорации шарми додатоци за декорација 120 парчиња метални алуминиум розово цвет дизајн 12 бои DIY столпчиња

DEN 2.33

Црн петок? Протебилна големина за украси за нокти, 12 бои за референца, промена бесплатно Пакувани во 12 пл