МЕРАЧ На Дигитална Дебелина SLSFJLKJ 0-25 4 мм Мерач На Чувствителност ЛЦД Дигитални Дебеломер Алатки За Мерење Дебелина На Накит Мерење Бисерна Кожа

МЕРАЧ На Дигитална Дебелина SLSFJLKJ 0-25 4 мм Мерач На Чувствителност ЛЦД Дигитални Дебеломер Алатки За Мерење Дебелина На Накит

DEN 1.00

Достапност

Опсег на мерење : 0-25, 4 мм Точност : 0,01 мм. еден клуч за префрлување на единицата, еден клуч за префрлување на метричкиот/империјалниот режим на мерење по желба и автоматско претворање на должината на мерењето. Алуминиумски држач, лесен и силен. Се користи за : мерење на бисер, монистра, кожа, хартија, кората на дрвото. Тип : Мерач на дебелина Опсег На мерење : 0-25, 4 мм точност : 0,01 ммонски клуч за префрлување на единицата, еден клуч за префрлување на метричкиот/империјалниот режим на мерење по желба и автоматско претворање на должината на мерењето.Алуминиумски држач, лесен и силен.Се користи за : мерење на бисер, монистра, кожа, хартија, кората на дрвото.Вклучен пакет : 1x Дигитални Дебеломер : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Ви Благодариме За Разбирањето.Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.


За производот

Избор на клиент

ЛЕУЈА 2 парчиња Спирална Закачалка Нерѓосувачки Челик Спирални Решетки За Сушење Листови И Ќебиња Решетка За Сушење Спирална Решетка
 • Новак

ЛЕУЈА 2 парчиња Спирална Закачалка Нерѓосувачки Челик Спирални Решетки За Сушење Листови И Ќебиња Решетка За Сушење Спирална Решетка

DEN 579.20

??Како Да Се Користи Само преклопете ги чаршафите и преклопете ги од влезот на закачалката, а потоа рас

Памучни постелнини со мемија, цврста боја средно издигнување тенок фит -влечење еластична половината затегнати панталони со џемпери
 • Новак

Памучни постелнини со мемија, цврста боја средно издигнување тенок фит -влечење еластична половината затегнати панталони со џемпери

DEN 47.84

85% постелнина, 15% памук Еластичното варит го олеснува и полетува Машки висококвалитетни памучни постелн

Женски случајни шорцеви за влечење летни високи половини лабави фит салата шорцеви Американски знаме лесни шорцеви со џебови со џебови
 • Новак

Женски случајни шорцеви за влечење летни високи половини лабави фит салата шорцеви Американски знаме лесни шорцеви со џебови со џебови

DEN 95.84

100% полиестер ▶ Белешка за големина Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина на сликата внима�

Морски Сини Подводни Делфин Модел Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека
 • Новак

Морски Сини Подводни Делфин Модел Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека

DEN 740.80

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба За Патувања, Цртан Филм Со Розови Пруги Модерна
 • Новак

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба За Патувања, Цртан Филм Со Розови Пруги Модерна

DEN 3.00

крпа Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина,

Ханабас Лажна Кутија За Трепки Контејнер За Трепки Организатор За Складирање Шминка Кутија За Ковчези За Ковчези Кутија За Бонбони Кутија
 • Новак

Ханабас Лажна Кутија За Трепки Контејнер За Трепки Организатор За Складирање Шминка Кутија За Ковчези За Ковчези Кутија За Бонбони Кутија

DEN 0.67

СЛУЧАЈ ЗА КОНТЕЈНЕР за ТРЕПКИ Лесен, удобен за носење, исто така погоден за патување, запознавање, канце�

Вентилатор за издувни гасови на Nalle 10 инчен прозорец Реверзибилен вентилатор за издувни гасови преку wallидот за инсталација вентилатор
 • Новак

Вентилатор за издувни гасови на Nalle 10 инчен прозорец Реверзибилен вентилатор за издувни гасови преку wallидот за инсталација вентилатор

DEN 3.33

★ Голема вентилација на протокот на воздух Голема вентилација на волуменот на воздухот : Волуменот на и

Оем Феникс Контакт 828734,
 • Новак

Оем Феникс Контакт 828734,

DEN 1412.80

828734, Маркер за терминални блоковилистбелнеобележанможе да се означи со : ТОПМАРК НЕО ТОПМАРК ЛАСЕРБЛУМ

Интернет Безбедност | Технологија И Компјутерски Постери | Ламинирана Сјајна Хартија со димензии 33 х 23.5 | Икт Графикони за Училница |
 • Новак

Интернет Безбедност | Технологија И Компјутерски Постери | Ламинирана Сјајна Хартија со димензии 33 х 23.5 | Икт Графикони за Училница |

DEN 1571.20

ОБРАЗОВНА ТАБЕЛА ДИЗАЈНИРАНА ОД НАСТАВНИЦИ : нашиот постер За Безбедност На Интернет им помага на учени

Рустикален wallиден знак Плакета Умот на вашите сопствени бисквити и животот ќе биде знак на дрво за влечење на влезната врата од влезната врата,
 • Новак

Рустикален wallиден знак Плакета Умот на вашите сопствени бисквити и животот ќе биде знак на дрво за влечење на влезната врата од влезната врата,

DEN 255.84

[Димензии] : 12 "x 12" , соодветна големина и распоред може да го направат целиот изглед подобар (Направено

Декорација на ретро телефонска дневна соба Европски стил домашна канцеларија со фиксни телефонски телефонски класичен американски
 • Новак

Декорација на ретро телефонска дневна соба Европски стил домашна канцеларија со фиксни телефонски телефонски класичен американски

DEN 1.00

Вратете ги спомени како старите добри денови со модерен изглед, звук и чувство Целото ретро чувство е ко

DVTEL Пури Продавница За Цигари ДИСПЛЕЈ LED Неонски Знак, USB Ноќни Светла Неонски Светла Со Дрвена Рамка, Ѕид Виси Прозрачна Табла, 42x32cm
 • Новак

DVTEL Пури Продавница За Цигари ДИСПЛЕЈ LED Неонски Знак, USB Ноќни Светла Неонски Светла Со Дрвена Рамка, Ѕид Виси Прозрачна Табла, 42x32cm

DEN 0.33

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

Сите знаци на родова тоалетот од GDS - АДА во согласност, достапна за инвалидска количка, подигнати икони и Брајово одделение 2 - Вклучува лепливи
 • Новак

Сите знаци на родова тоалетот од GDS - АДА во согласност, достапна за инвалидска количка, подигнати икони и Брајово одделение 2 - Вклучува лепливи

DEN 431.20

Современи знаци за тоалети : знакот за бања на GDS е дизајниран да се придржува кон националните упатства

Нуобести Канцелариски Декор 7 Пакет Календар За Биро 2022 Календар За Биро за 2022 Табела Календар Студентски Календар Десктоп Календар Месечен
 • Новак

Нуобести Канцелариски Декор 7 Пакет Календар За Биро 2022 Календар За Биро за 2022 Табела Календар Студентски Календар Десктоп Календар Месечен

DEN 549.92

Календар За мини Биро Застанете : Изработен од хартија, мазен, практичен и издржлив Календар За мини Бир�

Екстра Големи Кеси За Обвивка За Смалување за Корпи За Подароци, 32х40 инчи Чиста Пвц Топлинска Корпа за Подароци За Смалување кеси
 • Новак

Екстра Големи Кеси За Обвивка За Смалување за Корпи За Подароци, 32х40 инчи Чиста Пвц Топлинска Корпа за Подароци За Смалување кеси

DEN 209.60

НАМАЛЕТЕ ГИ ТОРБИТЕ за КОРПИ : направете секоја корпа да изгледа убаво ставајќи ја во нашите кеси за сма�

ЈЕПО Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 3 Случај Сјај Жени, Црн Мермер Луксузен Дизајн Блинг Светкаво Сјајна Телефонска Кутија За Галакси
 • Новак

ЈЕПО Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 3 Случај Сјај Жени, Црн Мермер Луксузен Дизајн Блинг Светкаво Сјајна Телефонска Кутија За Галакси

DEN 1.67

МОДЕЛ : блинг сјај школка дизајн телефон случај е компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 3 МОДЕРЕН : Моден симпатиче