Лента за пакување на Bertech ESD, чиста, долга ширина од 1 инч x 36 дворови, Rohs и достигнете ги во согласност

Лента за пакување на Bertech ESD, чиста, долга ширина од 1 инч x 36 дворови, Rohs и достигнете ги во согласност

DEN 0.67

Достапност

Материјал : целулоза ацетат Дебелина : 2 мил. Апликации : Собрание на воздушната вселена, компјутерски оператори, компјутерски техничари, електронско склопување, производство на оптички влакна, болници и соларни индустрии. Материјал : целулоза ацетат. Дебелина : 2 мил. Апликации : Собрание на воздушната вселена, компјутерски оператори, компјутерски техничари, електронско склопување, производство на оптички влакна, болници и соларни индустрии. Лентите Bertech ESD се идеални за општо пакување во околини каде што статичкото полнење е проблем. Тие се обложени со лепило за природно гума засновано на растворувач, кое обезбедува одлична моќност и моќност. Лентите за ESD се совршени за електронската индустрија, бидејќи тие се практично статички бесплатни и можат да се користат за затворање на внатрешните кутии и да се завиткуваат електронските компоненти. Овие ленти се достапни на јадро од 3 инчи и се долги 72 јарди. Тие се познати и како ленти за целулоза ESD. Достапна како чиста лента, како и целулозна лента со симбол ESD отпечатен на неа. Rohs и достигнете ги во согласност.


За производот

Избор на клиент

D.Dxhya Tin Постер Метал знак патка! Ве молиме, внимавајте на вашата глава пријателство дома подарок што виси плакета 8x12 инчи смешна ретро
  • Новак

D.Dxhya Tin Постер Метал знак патка! Ве молиме, внимавајте на вашата глава пријателство дома подарок што виси плакета 8x12 инчи смешна ретро

DEN 159.36

Секој агол на знакот за украси има претходно дупчат дупки што можат брзо и лесно да се обесхрабрат на ко�

Керамички плочи на лигутари, цветни декоративни керамички плочи, цвеќиња и лисја во пролетната градина со рози на маргаритки, 8 инчи, за јадење,
  • Новак

Керамички плочи на лигутари, цветни декоративни керамички плочи, цвеќиња и лисја во пролетната градина со рози на маргаритки, 8 инчи, за јадење,

DEN 1.00

Големина на керамичка плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тоа е здрав, разноврсен и стилски, и секој м�

Торбичка за период, Торба За Период, Торба За Складирање На Санитарни Салфетки, Држач За Подлога За Период, Санитарни Кеси За Женски
  • Новак

Торбичка за период, Торба За Период, Торба За Складирање На Санитарни Салфетки, Држач За Подлога За Период, Санитарни Кеси За Женски

DEN 127.84

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Неродеко 4 парчиња Комплет Контејнери За Складирање Храна, Херметички Пластични Садови Со Капак, Микробранова Мала Крцкава Отпорна На Истекување
  • Новак

Неродеко 4 парчиња Комплет Контејнери За Складирање Храна, Херметички Пластични Садови Со Капак, Микробранова Мала Крцкава Отпорна На Истекување

DEN 2.00

ЌЕ ДОБИЕТЕ : комплет од 4 поостри кутии, секоја со големина од околу 5 х 8 см, за да ги задоволите вашите раз

Капачињата нараквици поставува неутрална есен и зимска цврста волна капа задебелена заштита на топло уво плетена шамија на ракавици за
  • Новак

Капачињата нараквици поставува неутрална есен и зимска цврста волна капа задебелена заштита на топло уво плетена шамија на ракавици за

DEN 622.40

100% акрилик Затворање на привремено Шал за жени, чиста шамија, дами шамија зима, сет на шал и капа, свила о�

Womenените маички лабави се вклопуваат против вратот Св Патрикс Ден Графички маички летни врвови за жени обична работна маичка со џебови
  • Новак

Womenените маички лабави се вклопуваат против вратот Св Патрикс Ден Графички маички летни врвови за жени обична работна маичка со џебови

DEN 1412.80

85% полиестер, 15% спандекс Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја куп

Далулу Каваи Цветна Торба За Шминка Кокетна Cosmетска Козметичка Торба Организатор За Големи Патувања Симпатична Торбичка Памучна Ватирана
  • Новак

Далулу Каваи Цветна Торба За Шминка Кокетна Cosmетска Козметичка Торба Организатор За Големи Патувања Симпатична Торбичка Памучна Ватирана

DEN 3.33

①Материјалот е изработен Од висококвалитетен памук , мек е на допир Лесно чистење! Благодарение на лесн