Динипи Глувчето Рампа [56% Поголем] Игри На Глувчето Влошки Не-Лизга Гумени База На Глувчето Правоаголна Глувчето Мат За Десктоп Компјутер Лаптоп Игри Канцеларија &з

Динипи Глувчето Рампа [56% Поголем] Игри На Глувчето Влошки Не-Лизга Гумени База На Глувчето Правоаголна Глувчето Мат За Десктоп Компјутер

DEN 2.33

Достапност

Големина : 11,8"х9, 8" х0, 12 " (300мм х 250мм х 3мм) - 56% Поголема подлога за глувче со дизајн, Уникатни, убаво дизајнирани влошки за глувци,Украсете ја вашата работна маса со вашата омилена слика Гумена Основа што не се лизга : густото засенчување отпорно на лизгање може цврсто да ја зафати работната површина за да обезбеди стабилно функционирање на глувчето и тастатурата. Може ефикасно да спречи лизгање и движење на глувчето и тастатурата. Перење Дизајн И Бледнее Спречување : Течни дамки може да се исчистат со вода за континуирана употреба. И можете редовно да ја миете подлогата за глувчето, нема да избледи и исто како ново кога ќе се исуши. Брзина и Точност : подесената Површина со Перформанси обезбедува врвна точност и конзистентност. Оптимизиран е за сите видови глувци, како што се жични, безжични, оптички и механички глувци. Сите подлоги за Глувци што ги продадовме се 100% тестирани ЗА КК, ветуваме 30-дневни пари назад и 180-дневна бесплатна замена. Ако има проблеми со квалитетот, ве молиме не грижете се, ние ќе обезбедиме 24h*7d навремена услуга за клиенти за подобро решавање на проблемот. Големина : 11,8"х9, 8" х0, 12 " (300мм х 250мм х 3мм) - 56% Поголема подлога за глувче со дизајн, Уникатни, убаво дизајнирани влошки за глувци,Украсете ја вашата работна маса со вашата омилена слика. Гумена Основа што не се лизга : густото засенчување отпорно на лизгање може цврсто да ја зафати работната површина за да обезбеди стабилно функционирање на глувчето и тастатурата. Може ефикасно да спречи лизгање и движење на глувчето и тастатурата.


За производот

Избор на клиент

VXB Бренд SGW21TEB NB Произведено во Јапонија 21mm Минијатурни Квадратни Слајд Единица Блок Со Пломби Линеарен Тип На Движење: Линеарни Системи
  • Новак

VXB Бренд SGW21TEB NB Произведено во Јапонија 21mm Минијатурни Квадратни Слајд Единица Блок Со Пломби Линеарен Тип На Движење: Линеарни Системи

DEN 3.00

SGW21 TEB NB 21mm Минијатурни Квадратни Слајд Единица Блок Линеарно Движење Тип : Линеарни Системи За Движење К

Кисуо Бел Жад Гуаша Чешел Алатка Кристална Енергија Камен Акупунктура Стружење Масажа Заздравување за Грбот на Телото вратот 1 парчиња
  • Новак

Кисуо Бел Жад Гуаша Чешел Алатка Кристална Енергија Камен Акупунктура Стружење Масажа Заздравување за Грбот на Телото вратот 1 парчиња

DEN 1.67

Нега На Кожата Релја ту пил, Ајуда енвел дренаје линфат Превене аругас и линеас финас.Антиенвеџимиенто �

Новости 2 парчиња соло седишта со соло седишта за монтирање навртки за завртки 1/4 -20 Тема за Харли Турненг Роуд Крал Пат Глид Електра Слиј
  • Новак

Новости 2 парчиња соло седишта со соло седишта за монтирање навртки за завртки 1/4 -20 Тема за Харли Турненг Роуд Крал Пат Глид Електра Слиј

DEN 2.67

За Харли Дејвидсон Blackline FXS 1113 Збег 114 FXBRS 1820; FXSB 1319 CVO Electra Glide / Electric Flhtcse 0405 CVO Pro Street Buckout 1617; Прекината на фро

Пластична Стругалка Од Јаглеродни Влакна Повеќенаменска Стругалка Алатка За Чистење Без Гребење Лесна За Чистење На Мали И Тесни
  • Новак

Пластична Стругалка Од Јаглеродни Влакна Повеќенаменска Стругалка Алатка За Чистење Без Гребење Лесна За Чистење На Мали И Тесни

DEN 187.52

Издржлив материјал : стругалката е изработена од пластика од јаглеродни влакна,која е цврста и издржлив

Бестиер Полица За Цевки Индустриски Лебдечки Полици 31 Кујнска Полица Монтирана На Ѕид Со Куки За Шипки За Крпи Полица За Кафе Бар Вино
  • Новак

Бестиер Полица За Цевки Индустриски Лебдечки Полици 31 Кујнска Полица Монтирана На Ѕид Со Куки За Шипки За Крпи Полица За Кафе Бар Вино

DEN 3.33

[Широко Користен] оваа пловечка полица за индустриски дизајн е изградена од тешки цевки од ковано желез�

PUSOKEI Здравствен Фитнес Тракер Монитор На Отчукувањата На Срцето, Ip67 Водоотпорен Тракер За Активност Со Бројач На Чекори, Педометар
  • Новак

PUSOKEI Здравствен Фитнес Тракер Монитор На Отчукувањата На Срцето, Ip67 Водоотпорен Тракер За Активност Со Бројач На Чекори, Педометар

DEN 1265.60

ФУНКЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Бројач На Чекори, монитор на отчукувањата на срцето, монитор за спиење, порака за

Виџет за алатки - Модуларен 1/2 Организатори на штекер | Вклучува 12 модуларни организатори на штекери и 10 растојанија | Едноставна и ефикасна
  • Новак

Виџет за алатки - Модуларен 1/2 Организатори на штекер | Вклучува 12 модуларни организатори на штекери и 10 растојанија | Едноставна и ефикасна

DEN 1119.84

Организирајте ги вашите приклучоци брзо : Нашиот модуларен 1 / 2 "Организатор на штекер е специјално напр�