Samsung Galaxy Tab S7 Fe 2021 Android таблет 12.4 ”екран WiFi 64 GB S пенкало вклучуваат долготрајни моќни перформанси на батеријата,

Samsung Galaxy Tab S7 Fe 2021 Android таблет 12.4 ”екран WiFi 64 GB S пенкало вклучуваат долготрајни моќни перформанси на батеријата,

DEN 3.33

Достапност

Голем екран, големо искуство : Голем дисплеј од 12,4 инчи ја носи вашата содржина во живот во брилијантна боја без разлика дали е во затворен простор или на отворено, правејќи го Galaxy S7 Fe одличен таблет за време на студирање или за брза пауза за забава Задебелени бои, смела изјава : Изберете смела боја - мистична црна, мистична зелена, мистична сребро или мистична розова - што го прави непогрешливо ваш. Напишете, цртајте, клип, допрете со S пенкало : Земете белешки во час, скицирајте идеја или дури и doodle со вклученото S пенкало, во кој има реактивен нов дизајн кој се чувствува поблиску до пенкало на хартија од кога било досега. Повеќе работен простор, повеќе начини за работа : Господар на секоја задача со Galaxy Connective; Завршете повеќе на проширена работна станица што ви овозможува да ја предадете содржината помеѓу вашите уреди или да уживате во компјутер како искуство со повеќе прозорци отворени на вашиот таблет. Моќта да направите повеќе : Galaxy Tab S7 Fe има долг век на траење на батеријата за да ви помогне да напојувате преку денот - а потоа и некои - на едно полнење. Брзина за движење, простор за растење : Со Octa-Core процесорот Qualcomm SM7225, ќе уживате во непречено искуство за забава; Плус, високата меморија за складирање ви овозможува да го зачувате и чувате она што ви треба за пристап до моментот на известување. Голем екран, големо искуство : Голем дисплеј од 12,4 инчи ја носи вашата содржина во живот во брилијантна боја без разлика дали е во затворен простор или на отворено, правејќи го Galaxy S7 Fe одличен таблет за време на студирање или за брза пауза за забава. Задебелени бои, смела изјава : Изберете смела боја - мистична црна, мистична зелена, мистична сребро или мистична розова - што го прави непогрешливо ваш.


За производот

Избор на клиент

QDID Антички телефонски фиксна линија, Американски телефон фиксна канцеларија Гроздобер ретро телефон за хотел и канцеларија 252825см
  • Новак

QDID Антички телефонски фиксна линија, Американски телефон фиксна канцеларија Гроздобер ретро телефон за хотел и канцеларија 252825см

DEN 1.33

✔ Зелена смола + производство на метал, уникатен стил, исклучителен изглед, природна текстура, функцион�

Унона Чиста Бела Пластична Кутија За Организатор Со Разделувачи 12 Мрежи Контејнери За Складирање Накит Кутија За Складирање Со Разделувачи
  • Новак

Унона Чиста Бела Пластична Кутија За Организатор Со Разделувачи 12 Мрежи Контејнери За Складирање Накит Кутија За Складирање Со Разделувачи

DEN 255.68

Оваа пластична кутија за складирање накит има извонредна изработка и детали, додавајќи природен допир �

Тојвиски Шишиња За Бебиња Шишиња Шишиња За Новороденчиња 3 парчиња Ремени За Шишиња Држач За Шишиња Поводник За Шетач Колички За Шопинг
  • Новак

Тојвиски Шишиња За Бебиња Шишиња Шишиња За Новороденчиња 3 парчиња Ремени За Шишиња Држач За Шишиња Поводник За Шетач Колички За Шопинг

DEN 286.24

Ременот може цврсто да држи чаши, шишиња за бебиња или мали играчки за бебето Може да се користи како под

Uxcell 20pcs 3-инчни дискови со виолетова пескава 3000 решетки кука и јамка професионална алуминиум оксид песок хартија Влажен сув лак за
  • Новак

Uxcell 20pcs 3-инчни дискови со виолетова пескава 3000 решетки кука и јамка професионална алуминиум оксид песок хартија Влажен сув лак за

DEN 135.84

[Материјал] Направен од алуминиум оксид, зрната на заострување обезбедуваат долготрајна моќ на мелење �

Topstarry 12.2 држач за хартиена крпа под кабинетот wallид монтирање за кујна хартиена крпа, самолеплива пластична хартиена крпа лента под
  • Новак

Topstarry 12.2 држач за хартиена крпа под кабинетот wallид монтирање за кујна хартиена крпа, самолеплива пластична хартиена крпа лента под

DEN 3.00

【Висок квалитет на материјали】 Топстари 12,2 инчен држач за хартија за хартија е погоден за складирање и

ОРЕВ Кошарка Подлога За Колена Подолг Дише Штитник За Колена Саќе Браник Спортски Заштитни Влошки За Колена Велосипедизам Потпора За Колена Подлоги
  • Новак

ОРЕВ Кошарка Подлога За Колена Подолг Дише Штитник За Колена Саќе Браник Спортски Заштитни Влошки За Колена Велосипедизам Потпора За Колена Подлоги

DEN 619.20

Растеглива и апсорбира пот Потта може да се испушти од ткаенината што дише Ултравиолетоводоказ и удобн�

Електричен Комплет За Отстранување Калус За Стапала, Професионални Алатки За Педикир Со Електрична Датотека За Стапала Вграден
  • Новак

Електричен Комплет За Отстранување Калус За Стапала, Професионални Алатки За Педикир Со Електрична Датотека За Стапала Вграден

DEN 3.33

Професионални Резултати ОД БАЊАТА : Користејќи ја оваа електрична датотека за стапала отстранувач на в�

Абаодам Свадба Цвет Девојка Кошница Кристал Цвет Кошница Рустикален Чипка Свадба Кошница Бонбони Подарок Кеси За Свадба Партија
  • Новак

Абаодам Свадба Цвет Девојка Кошница Кристал Цвет Кошница Рустикален Чипка Свадба Кошница Бонбони Подарок Кеси За Свадба Партија

DEN 1.33

Крпа,чипка, кристали САМОВИЛА И ЕЛЕГАНЦИЈАелегантна декорација и шарм на вашата свадба и направете ја в

HTLT Пренослив Мал Електричен Вентилатор Креативен Мини USB Вентилатор Со Двојно Ване За Канцелариски Домашен Пренослив Компјутерски
  • Новак

HTLT Пренослив Мал Електричен Вентилатор Креативен Мини USB Вентилатор Со Двојно Ване За Канцелариски Домашен Пренослив Компјутерски

DEN 1044.80

Осцилирачката Функција Обезбедува Проток на Воздух на Вентилаторот за Ладење во Широк Опсег од 80°, Пома

150 Парчиња Датотека За Нокти За Еднократна Употреба Двострани Датотеки За Шмиргла Шарени Датотеки За Нокти За Домашна Употреба Во Салонот
  • Новак

150 Парчиња Датотека За Нокти За Еднократна Употреба Двострани Датотеки За Шмиргла Шарени Датотеки За Нокти За Домашна Употреба Во Салонот

DEN 1.33

Стабилен материјал : секоја двострана датотека за нокти се состои од квалитетен шкурка и ева материјал,