SLNFXC Соларна пластика Калипер Електронски дигитален дисплеј 0-150мм мини калипер мерење на мерење на калипер

SLNFXC Соларна пластика Калипер Електронски дигитален дисплеј 0-150мм мини калипер мерење на мерење на калипер

DEN 3520.00

Достапност

Употреба на производот : Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар, длабочина, чекор Функции за мерење : 1. Исчистете ја секоја позиција 2. Метричка и британска конверзија-3. Со функција за прилагодување 4. Нема напојување со батерија, соларни панели. Телото на владетелот е изработено од пластичен материјал со голема јачина, а главата на мерачот е изработена од пластична обвивка ABS, што е лесна и преносна, што е погодно за употреба. Дигиталниот дисплеј на стаклото покажува јасни податоци. Може да се вклучат метрички и системи. Пишувањето на филмот „Скала“ е јасно, а дигиталното читање + читањето на скалата е двојно проверено. Употреба на производот : Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар, длабочина, чекор. Функции за мерење : 1. Исчистете ја секоја позиција 2. Метричка и британска конверзија-3. Со функција за прилагодување 4. Нема напојување со батерија, соларни панели. Телото на владетелот е изработено од пластичен материјал со голема јачина, а главата на мерачот е изработена од пластична обвивка ABS, што е лесна и преносна, што е погодно за употреба. Дигиталниот дисплеј на стаклото покажува јасни податоци. Може да се вклучат метрички и системи. Пишувањето на филмот „Скала“ е јасно, а дигиталното читање + читањето на скалата е двојно проверено. Име на производот : Соларна пластика Калиперматеријал : Опсег на пластика : Опсег од 150mmmerror : ± 0,04 MMResolution : 0.


За производот

Избор на клиент

Прачка Од Асклепиј Пиво Кригла, Персоналните Пиво Кригла, Врежан Штајн, Подарок За Пријател, Пиво Танкард, Сопствени Подарок За Него, Пиво Љубовник
 • Новак

Прачка Од Асклепиј Пиво Кригла, Персоналните Пиво Кригла, Врежан Штајн, Подарок За Пријател, Пиво Танкард, Сопствени Подарок За Него, Пиво Љубовник

DEN 463.84

Тоа е совршен подарок за љубителот на пивото! Чашата од нерѓосувачки челик во дрвената обвивка на кригл�

ТУРО СПОРТСКА КОЖА Рекурве Лак Стрингерс-Традиционални Лак Стринг Долга Стрелаштво Алатки Јаже За Професионалци Тренери И Почетници Црна
 • Новак

ТУРО СПОРТСКА КОЖА Рекурве Лак Стрингерс-Традиционални Лак Стринг Долга Стрелаштво Алатки Јаже За Професионалци Тренери И Почетници Црна

DEN 2.67

Алатките за стрелаштво со жици за лакови се мирни за употреба на мноштво лакови, како Што се Долги Лаков�

Звучна Машина, Машина За Бел Шум, Со 26 Смирувачки Звуци Ноќно Светло, Прилагодување На Јачината На Звукот На 12 Нивоа, Функција На Меморија,
 • Новак

Звучна Машина, Машина За Бел Шум, Со 26 Смирувачки Звуци Ноќно Светло, Прилагодување На Јачината На Звукот На 12 Нивоа, Функција На Меморија,

DEN 655.84

Функција : машината За Бел шум може ефикасно да ги елиминира можните одвлекувања или звуци што го одвлек

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Санитарни Влошки За Салфетки Вреќи За Складирање
 • Новак

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Санитарни Влошки За Салфетки Вреќи За Складирање

DEN 1.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Besportble Прозорец Гумен Прозорец Гумен Снег Алатки 1pc Мраз Ракавица И Четка Телескопски Рачни Мраз Стругалка Снег Почиста Топли Белезници
 • Новак

Besportble Прозорец Гумен Прозорец Гумен Снег Алатки 1pc Мраз Ракавица И Четка Телескопски Рачни Мраз Стругалка Снег Почиста Топли Белезници

DEN 811.20

Површината на е изработена од издржлив водоотпорен материјал Топол, ветроупорен, ладен доказ Снегот им�

Случај Maxjoy Airpods, Аниме Цртан Филм Симпатична Дизајн Airpods 1 И 2 Генерација Случај Покритие За Воздушни Мешунки Мажи Момчиња Девојчиња
 • Новак

Случај Maxjoy Airpods, Аниме Цртан Филм Симпатична Дизајн Airpods 1 И 2 Генерација Случај Покритие За Воздушни Мешунки Мажи Момчиња Девојчиња

DEN 0.33

●Премиум Капакот На Куќиштето На Tpu Airpods® : заштитниот капак Maxjoy Airpods изработен од материјал TPU, отпорен н

Јардве Candан Кутија За Бонбони Јасен Контејнер Јасни Тегли За Бонбони Тегла За Чај За Кафе Тегла За Чување Чиста Стаклена Тегла Сад За
 • Новак

Јардве Candан Кутија За Бонбони Јасен Контејнер Јасни Тегли За Бонбони Тегла За Чај За Кафе Тегла За Чување Чиста Стаклена Тегла Сад За

DEN 348.64

стакло БОНБОНИ ЈАДЕЊА со КАПАЦИ Кристална Тегла За Колачиња materialан и стаклен материјал што може да ја о

Сарџент Арт 16 Унца Зелена Акрилна Боја, Не-Бледнее, Богати Живописни Пигменти, Брилијантен Мат Финиш, Брза Сува Формула, Нетоксична
 • Новак

Сарџент Арт 16 Унца Зелена Акрилна Боја, Не-Бледнее, Богати Живописни Пигменти, Брилијантен Мат Финиш, Брза Сува Формула, Нетоксична

DEN 2.33

Нашиот Комплет За Акрилна Боја : комплетот за боја што мора да го имате за сите ваши занаетчиски проекти,

Мали Урни За Спомен За Човечка Пепел 1,57 Мини Урна За Кремирање Пепел Од Нерѓосувачки Челик Мини Спомен Држач За Спомен Пепел-Бог Те
 • Новак

Мали Урни За Спомен За Човечка Пепел 1,57 Мини Урна За Кремирање Пепел Од Нерѓосувачки Челик Мини Спомен Држач За Спомен Пепел-Бог Те

DEN 223.84

Урни за кремирање : Почестете ја вашата сакана со тоа што ќе ја чувате нивната пепел / коса во 100% рачно из�

Шубијао Мини Кабелски Конектори За Брза Жица Универзален Компактен Проводник Спојување На Пружини Приклучок За Жици Приклучок ЗА Притискање
 • Новак

Шубијао Мини Кабелски Конектори За Брза Жица Универзален Компактен Проводник Спојување На Пружини Приклучок За Жици Приклучок ЗА Притискање

DEN 2174.72

Конектори Конектори материјал за обвивка : материјал за Поврзување со Отпорен На Пламен : Копирана стру�

ЛЕВЛО Бајка Козметичка Шминка Торба Самовила Пикси Фанови Инспириран Подарок Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни Отколку Што Мислите Бајка
 • Новак

ЛЕВЛО Бајка Козметичка Шминка Торба Самовила Пикси Фанови Инспириран Подарок Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни Отколку Што Мислите Бајка

DEN 222.24

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Кафуле јилунео креативно стакло со специјална форма со висока вредност ледена лате чаша со едно потекло шолја за кафе ледена Американска
 • Новак

Кафуле јилунео креативно стакло со специјална форма со висока вредност ледена лате чаша со едно потекло шолја за кафе ледена Американска

DEN 2.33

Кафуле креативен специјален облик стакло висока вредност ладен млеко чаша едно потекло кафе чаша Ладен

Зеродеко 3 парчиња Врежана Сол Шејкер Шеќер Шејкер Контејнери За Храна Шеќер Сад Со Капак Колаче Измешајте Зачини Сад Тегла Зачини Садови
 • Новак

Зеродеко 3 парчиња Врежана Сол Шејкер Шеќер Шејкер Контејнери За Храна Шеќер Сад Со Капак Колаче Измешајте Зачини Сад Тегла Зачини Садови

DEN 608.96

Кујнски Контејнер За Зачини : керамичкиот процес е рафиниран, површината на моделот за олеснување на су�

12 Парчиња Случај За Накит За Патување Кутии За Подароци За Деверуша Организатор На Патувања За Накит Мала Кутија За Накит Мини Кутија
 • Новак

12 Парчиња Случај За Накит За Патување Кутии За Подароци За Деверуша Организатор На Патувања За Накит Мала Кутија За Накит Мини Кутија

DEN 406.40

Доволно За Секојдневна Употреба : ќе добиете 12 парчиња кутии за накит за жени, достапни во кафеава боја, �

ЦОТМО Смешен Хируршки Технолошки Подарок Светиот Шнид Медицинско Училиште Дипломиран Студент Подарок Хируршка Технологија Козметика
 • Новак

ЦОТМО Смешен Хируршки Технолошки Подарок Светиот Шнид Медицинско Училиште Дипломиран Студент Подарок Хируршка Технологија Козметика

DEN 2.67

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

Мали Урни За Спомен За Човечка Пепел Мини Урни За Кремирање За Пепел Меморијален Држач За Пепел Од Нерѓосувачки Челик Вашите Крилја Беа
 • Новак

Мали Урни За Спомен За Човечка Пепел Мини Урни За Кремирање За Пепел Меморијален Држач За Пепел Од Нерѓосувачки Челик Вашите Крилја Беа

DEN 2.33

УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ : Почестете ја вашата сакана со тоа што ќе ја чувате нивната пепел во рачно изработена

Торба За Куќиште за Таблет КОМПЈУТЕР За Huawei MatePad 10.4 Шарени Силиконски Отпорни на Удари + Заштитна Кутија за КОМПЈУТЕР со држач &засилувач;
 • Новак

Торба За Куќиште за Таблет КОМПЈУТЕР За Huawei MatePad 10.4 Шарени Силиконски Отпорни на Удари + Заштитна Кутија за КОМПЈУТЕР со држач &засилувач;

DEN 2.67

100% Нов и квалитетен Безбедно вклопување, лесно нанесено и отстрането Заштитете го Вашиот Таблет КОМПЈУ�