Нож Датотека, Мазна/Двојно, 8 во.Л, Нат.

Нож Датотека, Мазна/Двојно, 8 во.Л, Нат.

DEN 0.33

Достапност

● Датотека со нож, Мазна/Двојна, 8 инчи ③ Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 8 во. ● Апликација : Општа Намена. Завршна Обработка : Природно. ● Датотека со нож, Мазна/Двојна, 8 инчи. ③ Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 8 во. ● Апликација : Општа Намена. Завршна Обработка : Природно. 73502500 Нож Датотека, Материјал Апликации Алуминиум, Месинг, Бронза, Челик, Калај, Датотека Грубост Непречено Намалување, Датотека Стил Американски Шема Датотека, Датотека Тип На Датотека Нож Датотека, Профил Форма Правоаголни, Лице Намалување Стил Двојно Намалување, Работ Сече Стил Еден, Должина На Датотеката без Танг 8 во, Дебелина 9/64 во, Ширина На Датотеката 13/16 во, Број На Намалување На Рабовите 3, Ригидност Крути, заострен конус кон точка, Заби На Инч 43, 47, 52, 55, Датотека Тело Заврши Природно, Кутија Од Типот На Контејнер.


За производот

Избор на клиент

Нов iPad 10.2 Case 2019, Zermu 3IN1 Тешка работа шок-изолирана солиден капак силиконски+тврд компјутер браник со високо-влијанието на амортизорот
  • Новак

Нов iPad 10.2 Case 2019, Zermu 3IN1 Тешка работа шок-изолирана солиден капак силиконски+тврд компјутер браник со високо-влијанието на амортизорот

DEN 267.04

Специјално дизајниран за нов модел на i Pad 102 (издание на 7 та генерација 2019) .Модел број : A2197 / A2198 / A2200 Пров

Случајот за дисипација на топлина Tgoon, помалку мешање лесен за инсталирање на лесна алуминиумска легура за ладење на школка за ладење за ладење
  • Новак

Случајот за дисипација на топлина Tgoon, помалку мешање лесен за инсталирање на лесна алуминиумска легура за ладење на школка за ладење за ладење

DEN 3.33

Применливи модели : Ова метално куќиште е погодно за модели Raspberry Pi 3 B+ 2 B B+ со добра компатибилност Алуми�

За градинарски лаванда гроздобер стил метал знак железо сликарство за затворен и отворен домашен бар кафе кујнски wallид декор 8 x 12 инчи
  • Новак

За градинарски лаванда гроздобер стил метал знак железо сликарство за затворен и отворен домашен бар кафе кујнски wallид декор 8 x 12 инчи

DEN 1.67

Големина : 8 x 12 инчи Корисни : Метални лимени знаци се користат во барови, пабови, клубови, куќи, кафулиња

Вертикална форма Пополнете и запечатете мулти-лента за стапчиња за мулти-линија за пакување со мулти-линија за прав за прав за прав за прав
  • Новак

Вертикална форма Пополнете и запечатете мулти-лента за стапчиња за мулти-линија за пакување со мулти-линија за прав за прав за прав за прав

DEN 3.33

денес Machine sales@todaymachine Мултилента Течна форма за заптивка машина за полнење што работи со филмска ролна е

JQZLXCJZWJ Кујнски Прибор Багажник, 3-Слој Зачин Решетката За Складирање, Кујна И Садови За Складирање Решение, Независна Не-Лизга Модерен
  • Новак

JQZLXCJZWJ Кујнски Прибор Багажник, 3-Слој Зачин Решетката За Складирање, Кујна И Садови За Складирање Решение, Независна Не-Лизга Модерен

DEN 0.33

●3слоевит решетка за сушење садови и систем за складирање,изработен од тешка хромирана жица против ' рѓ�

Ноќта на вештерките кукли приврзоци хорор играчки зомби скелети џуџе декорација автомобил заден поглед огледало приврзоци виси фестивалски
  • Новак

Ноќта на вештерките кукли приврзоци хорор играчки зомби скелети џуџе декорација автомобил заден поглед огледало приврзоци виси фестивалски

DEN 3.33

Најдобра декорација за Ноќта на вештерките! Најдобар подарок за loversубителите на филмот! Омилен колекци�