Judaica место пластична кутија мезуза украсена со спирален Ерусалим Дизајн 12 см

Judaica место пластична кутија мезуза украсена со спирален Ерусалим Дизајн 12 см

DEN 463.84

Достапност

Чиста бела боја! Елегантниот изглед на овој случај во Мезуза додава елегантен допир во секоја просторија 3Д Спирална Ерусалимска шема! Овој носител на Мезуза прикажува убава класична сцена во Ерусалим. Одговара на пергамент од 12 см. Скролувајте не е вклучено. Лесно е да се дружите! Мезуза може да се заглави на wallидот со самочистена двојна еднострана налепница што доаѓа на грб или може да се обеси со 2 нокти. Одлична идеја за подароци! Прави совршен подарок за домаќинство или свадба. Елегантниот изглед на овој случај во Мезуза додава елегантен допир во секоја просторија. Прави совршен подарок за домаќинство. Мезуза може да се заглави на wallидот со самочистена двојна еднострана налепница што доаѓа на грб или може да се обеси со 2 нокти. Совршено за секоја просторија во куќата. Вклучува гумен приклучок. Одговара на пергамент од 12 см. Скролувајте не е вклучено. Материјал : Пластични димензии : со : 1,8 см длабочина : .01cm Внатре во должина : 12.


За производот

Избор на клиент

Мерна Лента, 59.06 х 2.09 х 0.47 Во Пренослив Издржлив Лесно Читање Со Голема Точност Широка Примена Мерна Лента Лента За Мерење На Телото
 • Новак

Мерна Лента, 59.06 х 2.09 х 0.47 Во Пренослив Издржлив Лесно Читање Со Голема Точност Широка Примена Мерна Лента Лента За Мерење На Телото

DEN 1.67

Мерна Лента Со висока Точност : оваа лента за мерење на телото се одликува со лесно читање и висока точно

Снежни Брези Гранки Птици Десктоп Организатор Послужавник, Суета Фиока, Организатор За Складирање, Фиока За Гардероба, Фиока За Промена На
 • Новак

Снежни Брези Гранки Птици Десктоп Организатор Послужавник, Суета Фиока, Организатор За Складирање, Фиока За Гардероба, Фиока За Промена На

DEN 159.84

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Комерцијален Супермаркет Погодност Продавница Полица Дисплеј Решетката Закуска Решетката, Мало Продавница Салон лак Парфем Есенцијално
 • Новак

Комерцијален Супермаркет Погодност Продавница Полица Дисплеј Решетката Закуска Решетката, Мало Продавница Салон лак Парфем Есенцијално

DEN 1161.60

1 Решетка за складирање со голем капацитет : нашата решетка за приказ на продавници за малопродажба има �

М16-2.0 х 50мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Целосно Навој, Должина: 50мм
 • Новак

М16-2.0 х 50мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Целосно Навој, Должина: 50мм

DEN 2575.84

ДИН 933 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

Wlbhwl 125 см модерна мат црна црна кована железо маса, светло коноп јаже кујнски остров, виси светло за над трпезаријата, лустер за ламба
 • Новак

Wlbhwl 125 см модерна мат црна црна кована железо маса, светло коноп јаже кујнски остров, виси светло за над трпезаријата, лустер за ламба

DEN 0.33

★ [База на извор на светлина] : E26 / 27 светилки, компатибилни со LED светилки, светилки со блескаво, ламби за

Држач ЗА Клучеви ХОНЏИН За Ѕид: Лесен Организатор За Инсталација На Пошта Решетка За Висечки Клучеви За Кујнски И Влезен Декор со 5 Цврсти Куки
 • Новак

Држач ЗА Клучеви ХОНЏИН За Ѕид: Лесен Организатор За Инсталација На Пошта Решетка За Висечки Клучеви За Кујнски И Влезен Декор со 5 Цврсти Куки

DEN 191.68

НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ЖИВОТ ПОУДОБЕННе можете да ги најдете клучевите кога брзате да излезете? Дајте им н�

Удобно Бременост Перница 59 У Облик Перница За Бременост Хипоалергични, Удобно Породилно Тело Перница За Бремени Жени, Поддржува Грбот,
 • Новак

Удобно Бременост Перница 59 У Облик Перница За Бременост Хипоалергични, Удобно Породилно Тело Перница За Бремени Жени, Поддржува Грбот,

DEN 559.84

У Во Облик На Мајчинство И Нега Перница Помага Во Одржување На Вкупното Тело Опуштено Помага Во Поддршк�

Гарнек Натпревари Кутија Камин Натпревар Клош Стакло За Транспарентни Стакларија Круг Шише За Складирање Експеримент Лабораторија Јасно Училиште
 • Новак

Гарнек Натпревари Кутија Камин Натпревар Клош Стакло За Транспарентни Стакларија Круг Шише За Складирање Експеримент Лабораторија Јасно Училиште

DEN 383.84

стакло Стаклено Лабораториско Шише : добра алатка за научна студија, може да зачува различни експеримен

Налепница Горда Жена Женски Ветеран Армија Ѕвезда Налепница Сад Војска За Автомобил Камион Прозорец Лаптоп Браник Сад Знаме 3 W x
 • Новак

Налепница Горда Жена Женски Ветеран Армија Ѕвезда Налепница Сад Војска За Автомобил Камион Прозорец Лаптоп Браник Сад Знаме 3 W x

DEN 1.33

Можеби ќе ве интересираат други налепници од нашата продавница Само одете во пописот на нашата продавн�

Лапс Лазули Камен пирамида заздравувачки кристали Реики Организиран пирамида Реики спритучен подарок со црвена торбичка за подароци
 • Новак

Лапс Лазули Камен пирамида заздравувачки кристали Реики Организиран пирамида Реики спритучен подарок со црвена торбичка за подароци

DEN 79.84

Продажба за 1 парче Големина (инч) : Висина : 5,1 см инчи, база : 6,3 см x 6,3 см инч (приближно) Добијте бесплатна

Алатки 10 парчиња козметичка фондација веѓи за очила за очила за шминка поставува дрвени четки за четка за четки за четка за четки за четки
 • Новак

Алатки 10 парчиња козметичка фондација веѓи за очила за очила за шминка поставува дрвени четки за четка за четки за четка за четки за четки

DEN 2.33

Применливи луѓе : четки за лични четки за шминка за калта за густа коса природна светлина пиво хајлајтер