Старет 262ml глава на микрометар, вретено за не-ротирачки, опсег од 0-25мм, дипломирање од 0,01мм, +/- 0,002мм точност, обична трска, заклучена орев

Старет 262ml глава на микрометар, вретено за не-ротирачки, опсег од 0-25мм, дипломирање од 0,01мм, +/- 0,002мм точност, обична

DEN 3.00

Достапност

Не-ротирачки вретено помага да се спречи абење на работното парче Скала на Верние во метрички единици за преземање на прецизни мерења на 25мм. Затегната орев за заклучување од типот на прстенот за да се одржат мерењата на место. Заврнот со сатен хром помага да се спротивстави на 'рѓата и да се намали сјајот. Мерењето на лицето со микро-лакирано помага да се обезбеди точност. Не-ротирачки вретено помага да се спречи абење на работното парче. Скала на Верние во метрички единици за преземање на прецизни мерења на 25мм. Затегната орев за заклучување од типот на прстенот за да се одржат мерењата на место. Заврнот со сатен хром помага да се спротивстави на 'рѓата и да се намали сјајот. Мерењето на лицето со микро-лакирано помага да се обезбеди точност. Главата со долг дострел на серијалот Starrett 262 M има вретено што не се ротира, што помага да се спречи абење на работното парче и скала на Верние во метрички единици за преземање на прецизни мерења на 25мм. Исто така, има затрупана орев за заклучување од типот на прстенот за да се одржат мерењата. Микрометарот има обично стебло за монтирање во тела со стегач на телото или сет на влечење. Скалата Верние е дипломирана на 0,01 мм и има сатен хром 'рѓа и отпорен на сјај. Вретено е изработено од зацврстен челик за да помогне да се обезбеди издржливост, со рамно мерење на лицето погодно за мерење или употреба како стоп, и е микро-лаптиран за да помогне во обезбедувањето точност. Микрометрите се прецизни мерни инструменти кои користат калибрирана завртка за мерење на мали растојанија. Овие мерења се преведуваат во големи ротации на завртката што потоа можат да се прочитаат од скала или бирање.


За производот

Избор на клиент

Андонгнивел Долга Брановидна Кадрава Црна Перика Бранови Перики Природен Изглед Отпорна На Топлина Перика Од Синтетички Влакна За
 • Новак

Андонгнивел Долга Брановидна Кадрава Црна Перика Бранови Перики Природен Изглед Отпорна На Топлина Перика Од Синтетички Влакна За

DEN 1.33

КАРАКТЕРИСТИКА : Долга Кадрава меки Перика, Синтетичка,Со Удирања, Природен Изглед Отпорни На Топлина В�

Слушалки За Спроводливост на коските Безжични Слушалки За Уши Отворени Блутут Спортски Слушалки Отворено Уво За Трчање На Тренингот
 • Новак

Слушалки За Спроводливост на коските Безжични Слушалки За Уши Отворени Блутут Спортски Слушалки Отворено Уво За Трчање На Тренингот

DEN 1.67

Квалитет100% Сосема Нов, Испорака со целосно следење и пристигнување за 820 дена Вистински слушалки со отв�

Контрола на сензорот за гест на 4WD RC CAR 2.4GHz Двоен строга касата Carsradio го контролираше патот за кабриолет играчки изопачен автомобил
 • Новак

Контрола на сензорот за гест на 4WD RC CAR 2.4GHz Двоен строга касата Carsradio го контролираше патот за кабриолет играчки изопачен автомобил

DEN 1.00

★ 【Материјал за заштита на животната средина и заштита】 Користење на други електронски делови и висок

Крвави M90 TWS Активни Бучава Поништување Bluetooth Игри Слушалки, Хибридни Јаглерод Дијафрагма, Бас Музика &засилувач; Ниска Латентност Игри
 • Новак

Крвави M90 TWS Активни Бучава Поништување Bluetooth Игри Слушалки, Хибридни Јаглерод Дијафрагма, Бас Музика &засилувач; Ниска Латентност Игри

DEN 959.84

Тековни 30 години иновации во креирањето на периферни Уреди за компјутерски перформанси, поминавме пове

pxy Дигитален Будилник За Деца, Детски Будилник Со Внатрешна Температура И Поставување Сензор За Светлина, Мали Будилници За батерии
 • Новак

pxy Дигитален Будилник За Деца, Детски Будилник Со Внатрешна Температура И Поставување Сензор За Светлина, Мали Будилници За батерии

DEN 1.00

Овој будилник главно има три поставки, поставување време, поставување датум и поставување аларм Четири

Млади Деца Среќен Божиќ Печати Седиште За Автомобил Покрива 2 Парче Сет Универзална Предна Перница За СЕДИШТА За ТЕРЕНЦИ/Автомобили/Камиони,
 • Новак

Млади Деца Среќен Божиќ Печати Седиште За Автомобил Покрива 2 Парче Сет Универзална Предна Перница За СЕДИШТА За ТЕРЕНЦИ/Автомобили/Камиони,

DEN 1.67

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир

Зелена 27 Број Балон 40 инчен Џамбо Фолија Балони Матурска Балон за маж жени 27 Роденден Декорација Забава 27 Свадба Годишнината Слики
 • Новак

Зелена 27 Број Балон 40 инчен Џамбо Фолија Балони Матурска Балон за маж жени 27 Роденден Декорација Забава 27 Свадба Годишнината Слики

DEN 115.04

2 парчиња Зелен број"2"" 7 "балони, доаѓаат со 20 лепак точка, 1 лента од 32,8 стапки, 1 strawIt исто така важи и за бр

КЛУПА ЗА Вежбање ЗА Вежбање ЗИКС КФКСЛ Клупа За Вежбање - Домашна Мултифункционална Клупа За Гира Фитнес Стол За Фитнес Опрема Преса
 • Новак

КЛУПА ЗА Вежбање ЗА Вежбање ЗИКС КФКСЛ Клупа За Вежбање - Домашна Мултифункционална Клупа За Гира Фитнес Стол За Фитнес Опрема Преса

DEN 1291.20

[Функција за притискање на клупата] стомачни, веслање со гира со една рака, тегови што лежат рамно, тегов�

XTRONS Двојна АВТОМОБИЛ Двд Плеери 10.1 Инчен Одделение-Tft Екран Преносни Автомобил Потпирач ЗА Глава Цд Плеер со 2 Нови Бели Безжични IR Слушалки
 • Новак

XTRONS Двојна АВТОМОБИЛ Двд Плеери 10.1 Инчен Одделение-Tft Екран Преносни Автомобил Потпирач ЗА Глава Цд Плеер со 2 Нови Бели Безжични IR Слушалки

DEN 1.33

?●ВГРАДЕНА HDMI ПОРТА● Интегрирајте ги конзолите за игри, за да можете да уживате во вашите игри на погол�

Есенцијално масло од пачули за дифузер и масло од пеперминт за сет за раст на косата - чисто терапевтско одделение за есенцијални масла
 • Новак

Есенцијално масло од пачули за дифузер и масло од пеперминт за сет за раст на косата - чисто терапевтско одделение за есенцијални масла

DEN 1.00

Есенцијалното масло од пачули го опушта умот и ве смирува за подобри денови за одмор Есенцијалното масл

Порака Картичка Накит, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Крст, На Мојот Внук Подарок Од Баба, Баба И Внук Ѓердан, Божиќен Подарок,
 • Новак

Порака Картичка Накит, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Крст, На Мојот Внук Подарок Од Баба, Баба И Внук Ѓердан, Божиќен Подарок,

DEN 1566.40

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

МОСНОВО Луксузни Сјај Течни Злато Искра Облак Шема Наменета за iPhone 12 Про Макс Случај 6.7 Инчен, Јасен Случај Со Дизајн, Tpu Браник Со Заштитни
 • Новак

МОСНОВО Луксузни Сјај Течни Злато Искра Облак Шема Наменета за iPhone 12 Про Макс Случај 6.7 Инчен, Јасен Случај Со Дизајн, Tpu Браник Со Заштитни

DEN 870.40

Случај МОСНОВО Компатибилен Со apple i Phone 12 Pro Maxсо иновативен материјал отпорен на удари и кообликуван со �

Пеликан Војаџер Серија-iPhone 14 Pro Случај 6.1 [Компатибилен Со MagSafe] [Анти-Жолта] Магнетни Полнење Телефон Случај Со Појас Клип Футрола
 • Новак

Пеликан Војаџер Серија-iPhone 14 Pro Случај 6.1 [Компатибилен Со MagSafe] [Анти-Жолта] Магнетни Полнење Телефон Случај Со Појас Клип Футрола

DEN 1.33

Серија војаџер : оваа кристално чиста пеликанска кутија дизајнирана за i Phone 14 Го Подобрува природниот и�

РАЗУМ Голема Пластична Прилагодлива Закачалка За Фустани Дете, Лесни Закачалки Што Не Се Лизгаат Лесни Закачалки, За Камизола, Јакна,
 • Новак

РАЗУМ Голема Пластична Прилагодлива Закачалка За Фустани Дете, Лесни Закачалки Што Не Се Лизгаат Лесни Закачалки, За Камизола, Јакна,

DEN 1.33

Повеќенаменски дизајн : погоден за блузи, панталони,фустани, крпа, здолништа и бебиња, итн ХУМАНИЗИРАН Д�