АФГЗК ТВ Екран заштитник против сини светлосни филтри за филтрирање за 27-75 инчи-анти-сјај, анти-рефлексија филм за ЛЦД, LED, 4K OLED & QLED HDTV дисплеи

АФГЗК ТВ Екран заштитник против сини светлосни филтри за филтрирање за 27-75 инчи-анти-сјај, анти-рефлексија филм за ЛЦД, LED, 4K OLED

DEN 3.00

Достапност

★ Фросниот анти-сјајски филм : Нашиот заштитник на екранот доаѓа со мат облога против сјајот, ефикасно го намалува визуелното мешање предизвикано од силна светлина од екранот ★ Заштитник на екранот против сино светло : филтрирајте сина светлина и ослободете го напрегањето на очите. Со професионално тестирање на SGS, нашиот заштитен филм ги филтрира најголемиот дел од штетната сина светлина. ★ Намалете го замор на очите : Висока светлосна трансмисија, висока дефиниција, не влијае на ефектот на гледање, филтрирајте сина светлина и ослободете го компјутерското напрегање на окото за да ви помогне подобро да спиете. ★ Обвивка против гребење, обложување против гребење на екран, миленичиња материјал може да го заштити телевизорот од деца и миленичиња и нема да остави отпечатоци од прсти и дамки од нафта. ★ Лесно за инсталирање без меурчиња : Четирите рабови на заштитниот филм се тенка двострана лента, која може постојано да се применува без да остави траги. ★ Фросниот анти-сјајски филм : Нашиот заштитник на екранот доаѓа со мат облога против сјајот, ефикасно го намалува визуелното мешање предизвикано од силна светлина од екранот. ★ Заштитник на екранот против сино светло : филтрирајте сина светлина и ослободете го напрегањето на очите. Со професионално тестирање на SGS, нашиот заштитен филм ги филтрира најголемиот дел од штетната сина светлина. ★ Намалете го замор на очите : Висока светлосна трансмисија, висока дефиниција, не влијае на ефектот на гледање, филтрирајте сина светлина и ослободете го компјутерското напрегање на окото за да ви помогне подобро да спиете. ★ Обвивка против гребење, обложување против гребење на екран, миленичиња материјал може да го заштити телевизорот од деца и миленичиња и нема да остави отпечатоци од прсти и дамки од нафта. ★ Лесно за инсталирање без меурчиња : Четирите рабови на заштитниот филм се тенка двострана лента, која може постојано да се применува без да остави траги. Бренд : Afgzqat Present, најефикасно решение е да се залепи заштитен филм. Технологијата на анти-сино светло филм е многу зрела, цената е многу ниска, и може ефикасно да спречи да навлезе во сината светлина. Нота : Ве молиме измерете го вашиот монитор пред да направите купување, мерење на внатрешниот екран, исклучувајќи ја рамката.


За производот

Избор на клиент

Пудлица Ангел Елка Топер
 • Новак

Пудлица Ангел Елка Топер

DEN 224.00

ДНЕВЕН И ПРАЗНИЧЕН ДЕКОР : извонреден декор за вашиот дом, дневна соба, спална соба, камин и детска соба О

Уео Големи Јасни Торби За Шминка Дебели Пвц Патенти Јасна Тоалетна Торба Јасни Торби Козметичка Торба За Секојдневна Работа, Патување, Спорт
 • Новак

Уео Големи Јасни Торби За Шминка Дебели Пвц Патенти Јасна Тоалетна Торба Јасни Торби Козметичка Торба За Секојдневна Работа, Патување, Спорт

DEN 271.52

Големина xl : 14 Тоалетна торба со голем Капацитет Пространа внатрешност за да одговара на додатоци за шми

Роботска Правосмукалка Автоматски Интелигентен Робот За Чистење Домаќинство Интелигентен Робот За Чистење, Анти-капка, Ултра-тивко, Повлечете
 • Новак

Роботска Правосмукалка Автоматски Интелигентен Робот За Чистење Домаќинство Интелигентен Робот За Чистење, Анти-капка, Ултра-тивко, Повлечете

DEN 2.33

[Spec] работа : 100120min / големина На Производот : 300 * 300 * 70mm / режим на скенирање на вшмукување : режим на скен�

KJV1611-HebrewOT/ HebrewOT-KJV1611
 • Новак

KJV1611-HebrewOT/ HebrewOT-KJV1611

DEN 1.00

Двојазична аудио Библија ВО формат МП3 (Стариот Завет) Слушајте Го Стариот Завет на англиски и хебрејски

Хејна П Сунѓер За Шминка Од Јагоди, Апликатор За Мешање На Темели Сунѓер За Убавина, Врвно Меко Јајце За Шминка, Беспрекорно За Течен
 • Новак

Хејна П Сунѓер За Шминка Од Јагоди, Апликатор За Мешање На Темели Сунѓер За Убавина, Врвно Меко Јајце За Шминка, Беспрекорно За Течен

DEN 2.33

● Сунѓери за блендер за шминка од јагоди за мешање подлога, нанесување коректор, поставување со пудра и�

Свадба Ден Подарок За Невестата Шминка Торба Најдобар Пријател Роденден Подарок Невестински Туш Подароци Козметичка Торба Ангажман Подароци За
 • Новак

Свадба Ден Подарок За Невестата Шминка Торба Најдобар Пријател Роденден Подарок Невестински Туш Подароци Козметичка Торба Ангажман Подароци За

DEN 1.00

Свадба Подарок За Жени : чантата за шминка на невестата содржи доволно залихи за убавина, козметика или �

Облека Торба За Брзо Сушење Фен Торба За Сушење Артефакт За Студентски Дом Виси Пренослива Влажна Одвлажнување Сушење А6и2 Мувла
 • Новак

Облека Торба За Брзо Сушење Фен Торба За Сушење Артефакт За Студентски Дом Виси Пренослива Влажна Одвлажнување Сушење А6и2 Мувла

DEN 2.67

●Материјал●Висококвалитетен полиестер, мек до пријателски за кожата,еколошки, лесен, издржлив и за уп�

FXCON Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија И Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници Контролор
 • Новак

FXCON Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија И Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници Контролор

DEN 846.40

Ултратенок, со значителен степен на флексибилност, може да биде прикачен на површината добро Заштитете

Валео 045449 Fanaleria
 • Новак

Валео 045449 Fanaleria

DEN 4395.36

Позиција на возачот : за сообраќај од левата / десната страна Лесен Дизајн : ЛЕР Тежина [кг] : 1,3 Овој дел од

Хела 1ег 010 011-321 Фарови
 • Новак

Хела 1ег 010 011-321 Фарови

DEN 4433.76

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Лагери Гардероба Копчиња Цртан Филм Подводни Фиоки Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња 12 парчиња Печатење Во Боја Тркалезни Црни
 • Новак

Лагери Гардероба Копчиња Цртан Филм Подводни Фиоки Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња 12 парчиња Печатење Во Боја Тркалезни Црни

DEN 2.67

Содржи 12 ПАРЧИЊА копчињаКопчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата

3 ПАРЧИЊА Празно Полнење Зголемување На Резолуцијата Пренослив Форстед Проѕирно Стакло Лосион Шишиња Тегли Со Златна Капа Козметичка Шминка
 • Новак

3 ПАРЧИЊА Празно Полнење Зголемување На Резолуцијата Пренослив Форстед Проѕирно Стакло Лосион Шишиња Тегли Со Златна Капа Козметичка Шминка

DEN 168.64

Боја : Јасно+Злато;Материјал : стаклен дел од телото;Капацитет : 30мл, 50мл или 80мл за ваш избор;Пакет Вклучу

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Многу Кул Дорадо с5017к 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/Јутјуб/Тикток/Видео/Снимање
 • Новак