926 Нов Дневник Неделен Планер, Започнува Април 2023 Година, Големина А5, Црна

926 Нов Дневник Неделен Планер, Започнува Април 2023 Година, Големина А5, Црна

DEN 0.33

Достапност

Големина : Ширина 6,1 х Висина 8,5 инчи (15,4 х 21,6 см) Тип На Покривка : Кожа. Месечни Страници : Хоризонтални страници (Неделни страници) левиот тип започнува во понеделник. (Објавен Период) Месец : 1 Март 2023 Година-30 Април 2024 Година, Недела : 27 Февруари 2023 Година-7 Април 2024 Година. Боја на отпечаток : 2 Бои Репродукција Страници : 208 Спецификации : Вклучува возраст. (Нов Дневник) Кожен шик капак. Долгопродажен класичен лев тип кој лесно се пишува. Доаѓа со пригодни додатоци во боја, како што се мапи и годишна табела. Месечни Страници : хоризонталниот дизајн ви овозможува лесно управување со долгорочни планери на една страница месечно. Неделните поделени клучеви го олеснуваат гледањето на неделните планери. Неделни Страници : Основен лев тип. Работните денови се малку пошироки белешките на десната страница се дебели по ден, така што ќе можете да ги пополните заедно со левиот распоред. Месечен Формат На Пишување Страница : Хоризонтален Тип На Кеи (Работен Ден-ориентација) Неделен Формат На Пишување Страница : Левиот тип [Спецификации] Вклучува Табела за Возраста (Додатоци), Јапонска Карта, Време На Историја На Бои, Табела За Данок На Конверзија, Табела За Конверзија, Начин На Подарок За Честитки, Редовна Табела За Канџи, Прилагодено Писмо, Белешка За Графикон, Телефонска Листа На Мапа На Метрото (Дополнителна Тетратка), Подготвеност За Итни Случаи, Адреса меморандум, Посебна Тетратка За Графикони, Список Со Задачи.


За производот

Избор на клиент

Јардве 10 парчиња Мини Корпа За Отпадоци Додатоци За Мала Куќа Организатор За Складирање Корпа За Отпадоци Играчки Возила За Туркање
  • Новак

Јардве 10 парчиња Мини Корпа За Отпадоци Додатоци За Мала Куќа Организатор За Складирање Корпа За Отпадоци Играчки Возила За Туркање

DEN 270.40

КОРПИ за ОТПАДОЦИ на МАСА Мазна површина, мини канта за ѓубре е едноставен и живописен изглед, убав укра�

Налепница за подобрување на ноктите за нокти на Гуоларизи, Бела снегулка, засилување на ноктите за подобрување на ноктите за подобрување
  • Новак

Налепница за подобрување на ноктите за нокти на Гуоларизи, Бела снегулка, засилување на ноктите за подобрување на ноктите за подобрување

DEN 0.67

【Широка употреба】 може да се користи за DIY занаети, правење накит, телефонски случаи, картички за покан�

ЏИМЕИ Мермер Послужавник Правоаголни Суета Послужавник И Послужавник За Бања, Кујна И Масичка, Накит &засилувач; Организатор Парфем
  • Новак

ЏИМЕИ Мермер Послужавник Правоаголни Суета Послужавник И Послужавник За Бања, Кујна И Масичка, Накит &засилувач; Организатор Парфем

DEN 911.84

Ширина : 7 Материјал : Мермер Форма : Правоаголник Пакет : 1x мермер суета фиока Природен Материјал ЏИМЕИ М�

Синергија дигитална батерија за безжични телефони, компатибилна со RayoVAC RAYM182 без безжичен телефон комбо-пакет Вклучува: 2 x SDCP-H355
  • Новак

Синергија дигитална батерија за безжични телефони, компатибилна со RayoVAC RAYM182 без безжичен телефон комбо-пакет Вклучува: 2 x SDCP-H355

DEN 221.92

Компатибилна батерија за замена за : Uniden BT1004, BT1005, BT2499, BT446, BT461, BT634, BT909 Димензии : 1,24 x 2 x 0,41 инчи Тежина : 1,44 �

Афака Дискретен шепот тивка брадавица g-spot bullet vibrator, рачен вибс секс играчки мал масажер за жени со 10 режими на вибрации водоотпорен
  • Новак

Афака Дискретен шепот тивка брадавица g-spot bullet vibrator, рачен вибс секс играчки мал масажер за жени со 10 режими на вибрации водоотпорен

DEN 1.67

Моќен вибратор со куршуми со 10 функции за интензивно надворешно задоволство : Оваа необична мала куршум

Сина шема пеперутки кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање торбички за торби за училишна работа, момчиња девојчиња
  • Новак

Сина шема пеперутки кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање торбички за торби за училишна работа, момчиња девојчиња

DEN 287.84

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�