Dataram 240 GB 2,5 SSD диск солидна состојба на усогласување компатибилен со ASROCK FATAL1TY H270M Performance

Dataram 240 GB 2,5 SSD диск солидна состојба на усогласување компатибилен со ASROCK FATAL1TY H270M Performance

DEN 672.00

Достапност

Dataram 240 GB SATA III 65 "Солиден погон на државата. Dataram, доверлив бренд име од 1967 година. 3-годишна гаранција за замена. До 550 Mbs пишуваат брзина. Датарам, долгогодишен производител на високо ниво Меморијата на серверот и работната станица сега ја воведува својата нова линија на SSD на потрошувачите. Dataram SSD се изградени и тестирани според истите стандарди и цврсти процедури за тестирање на ISO како и високо-серверската меморија што ја произведувавме уште од 1967 година. Оваа ставка е произведена во нашиот објект во Пенсилванија . Ние сме американски сопственост и управувани. Овој SSD е произведен за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на вашиот компјутер или Apple систем на неговите оптимални перформанси. Спецификациите се следниве : 240 GB SATA III 6.5 "цврста состојба на цврста состојба. Доаѓа со комплет за инсталација.


За производот

Избор на клиент

2000 парчиња Многу Мали 0, 5х3мм Сплит Прстени Од Нерѓосувачки Челик Прстени За Конектор За Прстен Со Отворен Скок За Изработка На Накит Ѓердани
 • Новак

2000 парчиња Многу Мали 0, 5х3мм Сплит Прстени Од Нерѓосувачки Челик Прстени За Конектор За Прстен Со Отворен Скок За Изработка На Накит Ѓердани

DEN 111.84

Материјал : 304 нерѓосувачки челик( Без Кадмиум); Боја : Темно Сребрена никел бела К боја бојата е многу пот

Ноќта На вештерките Тиква Дух Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буквата Таблата Со Клипови Со Низок Профил Табли За Клипови
 • Новак

Ноќта На вештерките Тиква Дух Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буквата Таблата Со Клипови Со Низок Профил Табли За Клипови

DEN 0.67

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа табла за пишување може да собер

Држач за магнетна Пура Алатка За Маркер За Голф Пренослива Количка За Голф Клип За Држач За Пури Повеќенаменски Додатоци За Голф Пренослив Одмор
 • Новак

Држач за магнетна Пура Алатка За Маркер За Голф Пренослива Количка За Голф Клип За Држач За Пури Повеќенаменски Додатоци За Голф Пренослив Одмор

DEN 3.00

Материјал : алатката за обележување на голф е изработена од квалитетен метал, кој ја одржува вашата пура

ИНОМ Полица Држач Метал Полици За Складирање Метал Решетката За Складирање 2 парчиња Топки Држач За Држач За Решетки Капи Држач За Дисплеј Држач
 • Новак

ИНОМ Полица Држач Метал Полици За Складирање Метал Решетката За Складирање 2 парчиња Топки Држач За Држач За Решетки Капи Држач За Дисплеј Држач

DEN 1.33

1 €Држач За топка Тој е специјално дизајниран за прикажување топки и капи и има добар ефект на складирањ

Амбесон Хоби Калај Кутија, Игли За Плетење Предиво Топка Од Волна Капчиња Куки Илустрација, Пренослив Правоаголник Метал Организатор
 • Новак

Амбесон Хоби Калај Кутија, Игли За Плетење Предиво Топка Од Волна Капчиња Куки Илустрација, Пренослив Правоаголник Метал Организатор

DEN 1481.60

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Fujiya Standard Nipper, 4,9 инчи, 60-125
 • Новак

Fujiya Standard Nipper, 4,9 инчи, 60-125

DEN 0.67

Реална големина : 5,1 инчи (130 мм) Тежина : 3,9 мл (85 Капацитет на сечење (железна жица) : 0,05 инчи (1,2 мм) Капаците

Амосфун Декоративни Послужавници Антички Златен Метален Штанд За Торта Тркалезни Штандови За Кекси Свадба Роденден Десерт За Прикажување
 • Новак

Амосфун Декоративни Послужавници Антички Златен Метален Штанд За Торта Тркалезни Штандови За Кекси Свадба Роденден Десерт За Прикажување

DEN 1539.20

Совршен избор за секоја прослава! Покажете го ова прекрасно парче На Чајни Забави, Тушеви За Бебиња, Бож�

Х-DREE Дијамант Карбид Хсс Дупка Видов Машина Вежба Малку 90мм Сечење Диа (Дијамант Хсс Агујеро Сиера Кортадора Брока Дијаметро де корте де 90
 • Новак

Х-DREE Дијамант Карбид Хсс Дупка Видов Машина Вежба Малку 90мм Сечење Диа (Дијамант Хсс Агујеро Сиера Кортадора Брока Дијаметро де корте де 90

DEN 2.33

Име на производ : Пила За Дупки; Дијаметар на дупчалка : 10мм / 0,4"; Содржина На Пакетот : 1 Х Дупка Пила, 1 зав�

Униси Ноќта На Вештерките Мачка &засилувач; Коски Шема Јога Мат Дебели Нелизгачки Јога Душеци за Жени&засилувач; Девојки Вежба Мат
 • Новак

Униси Ноќта На Вештерките Мачка &засилувач; Коски Шема Јога Мат Дебели Нелизгачки Јога Душеци за Жени&засилувач; Девојки Вежба Мат

DEN 719.68

ТПЕ Материјал : ТПЕ, нетоксичен и без мирис материјал ви обезбедува здрава јога мат Димензија : 72 "(L)x24"(W)x1

Ступел Индустрии Модни Чевли Книжарница Розова Бела Акварел, Дизајн На Уметникот Аманда Гринвуд Ѕид Уметност, 10 х 15, Дрвена Плоча
 • Новак

Ступел Индустрии Модни Чевли Книжарница Розова Бела Акварел, Дизајн На Уметникот Аманда Гринвуд Ѕид Уметност, 10 х 15, Дрвена Плоча

DEN 237.12

ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕПрефабрикуван пресек на клучалката што ќе се закачи со кој било клинец, завртка

Зекст Добредојдовте знак за влезна врата 12х12 инчи, рустикален добредојде на нашиот дрвен знак за сите сезони wallид дома украс, црно -бела
 • Новак

Зекст Добредојдовте знак за влезна врата 12х12 инчи, рустикален добредојде на нашиот дрвен знак за сите сезони wallид дома украс, црно -бела

DEN 190.24

Zuext главно се фокусира на безбедносните барови за грабнување што се користат во подобрувањето на домот �

кавасаки 250 нинџа сигнали индикатори дирезионе мравка кавасаки Нинџа 250р Индикатор За Трепкач На Мотоцикли, 2 парчиња Led Диоди Светлосна
 • Новак

кавасаки 250 нинџа сигнали индикатори дирезионе мравка кавасаки Нинџа 250р Индикатор За Трепкач На Мотоцикли, 2 парчиња Led Диоди Светлосна

DEN 3.00

Применливи Модели : Погоден За Кавасаки Пара нинџа 250 Задоволете ги потребите за инсталација на вашето в

Зуру 5 Изненадувачки мини брендови Серија 2 Мистерија сет - Изненадување мини играчки за мистерија пакет со налепници Pikmi Pops и повеќе
 • Новак

Зуру 5 Изненадувачки мини брендови Серија 2 Мистерија сет - Изненадување мини играчки за мистерија пакет со налепници Pikmi Pops и повеќе

DEN 264.00

Зуру 5 Изненадувачки мини брендови Серија 2 Мистерија сет Изненадување мини играчки за мистерија пакет

Dailyенски дневен печатење на вратот на вратот, вклопена во вратот, вклопена пулвер, врвови со лековити ракави, француски врвови, жени
 • Новак

Dailyенски дневен печатење на вратот на вратот, вклопена во вратот, вклопена пулвер, врвови со лековити ракави, француски врвови, жени

DEN 3.33

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење 【Стил】 Стилски и мода ве прават попривлечни..

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучен Сјај Леопард Печатење Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Совет За Уметност На
 • Новак

Бадем Лажни Нокти Краток Остар Целосен Капак Лепак Вклучен Сјај Леопард Печатење Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Совет За Уметност На

DEN 111.84

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има

Мбсуух Фаќач На Соништа Приврзок Ѓердан 925 Стерлинг Сребро Синтетички Месечев Камен Кристал Сончоглед Роза Цвет Зло Око Сонувач
 • Новак

Мбсуух Фаќач На Соништа Приврзок Ѓердан 925 Стерлинг Сребро Синтетички Месечев Камен Кристал Сончоглед Роза Цвет Зло Око Сонувач

DEN 1055.84

①СОНУВАЧ НА СОНИШТА ДИЗАЈН НА ЃЕРДАН од УРНАфаќач На Соништа има значење да се моли за мир и да донесе с�