Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеја За Подарок-Тоалетна Хартија

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеја

DEN 319.68

Достапност

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСА-Овие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени со најдобра црна врвна КОЖА ОД СТП, осигурувајќи дека вашето искуство ќе остане најголемо од година во година Нетоксичен, антикорозивен и анти– ' рѓа производ.Колба за колкови погодна за држење од 7,7 мл. ЕЛЕГАНТНА И РАЗНОВРСНА-колбата од 7,7 мл повеќе го носи и складира вашиот омилен пијалок. Идеја колба од нерѓосувачки челик за сите активности на отворено, како Риболов, Кампување, Пловење Со Брод, Лов, Пешачење, Задна Врата и многу повеќе. ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ-капачето со завртки цврсто се запечатува 100% , а колбите се тестираат на воздушен притисок за да се избегнат протекување и губење на омилениот алкохолен алкохол. УНИСЕКС И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-Нашите колби од нерѓосувачки челик се вклопуваат исто толку добро во машкиот џеб како и Во торбата на елегантна жена. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И СОВРШЕН ПОДАРОК-Овие Колби се лесни и супер лесни за одржување чисти и свежи. Наполнете го со вода. Дајте му брз тресење, и ќе завршиш! Дали барате кул елегантен подарок за вашиот маж, сопруг, момче, брат, тато или пријател? Овие Колби се одлични за родендени, денот на таткото, младоженци, невестински, кум, Божиќ и свадби, дипломирање итн. Колба за колкови од 7,7 мл за алкохолни пијалоци. Ова е нова колба за колкови од нерѓосувачки челик. Дизајниран специјално за алкохолни пијалоци. Оваа колба ќе собере 7,7 мл од вашиот омилен алкохол, уникатниот дизајн и боја сигурно ќе бидат разговор на вашите пријатели.Уживајте! Спецификации : Име На Производ : машки пренослив 7,7 унца нерѓосувачки челик колба колба големина На Производот : висока 135мм (не е вклучен делот на капакот) висина На Капакот 15мм, ширина 92мм, дебелина 20мм, капацитет од околу 227мл материјал На Производот : целото тело со нерѓосувачки челик + стп кожа тежина на Производот : 139,5 г Пакет Содржина : 1х Колба Од Нерѓосувачки челик Топли совети : 1)вистинската боја На предметот може Да биде Малку Поинаков од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.


За производот

Избор на клиент

Активен изедначувач на батерија, балансер за трансфер на енергија додаток Литиум липо батерија Активен еквилајзер вклопување кондензатор
 • Новак

Активен изедначувач на батерија, балансер за трансфер на енергија додаток Литиум липо батерија Активен еквилајзер вклопување кондензатор

DEN 0.67

Премиум квалитет : Овој активен пакет за еквилајзери за батерии за батерија на литиум, батерија со литиу

АКНХД линија здодевна машина 8мм Шанк прозорец праг врата влече раб рутер бит C3 карбид врзан раб на мелница стол столче мелење секачи
 • Новак

АКНХД линија здодевна машина 8мм Шанк прозорец праг врата влече раб рутер бит C3 карбид врзан раб на мелница стол столче мелење секачи

DEN 1152.00

Различно дрво на цврстина, ви треба различна вежба за само центрирање, вие само ги користите копчињата с

Андрогејт Дизајниран За Случај На Google Pixel 7, Држач За Метален Прстен Од Воено Одделение Kickstand 15ft Капка Тестиран Капак Отпорен На Удари
 • Новак

Андрогејт Дизајниран За Случај На Google Pixel 7, Држач За Метален Прстен Од Воено Одделение Kickstand 15ft Капка Тестиран Капак Отпорен На Удари

DEN 2.67

Кројачдизајниран За Google Pixel 7 ●Силна Заштита●Комбинација НА ТПУ и Поликарбонат со армирани агли за заш�

Serounder USB Слушалки Со Микрофон За Поништување Бучава За ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, Телефонски Слушалки Со Аудио Контрола И Копче За Исклучување
 • Новак

Serounder USB Слушалки Со Микрофон За Поништување Бучава За ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, Телефонски Слушалки Со Аудио Контрола И Копче За Исклучување

DEN 363.04

Слушалки За Поништување бучава : Вграден HD микрофон што може да се изврти по желба за да го направи вашио

Шанфеилу Затворен Конектор За Стегање НА Крајот CE2 Алуминиумско Јадро Брз Конектор Капа За Стегање Жица Крајни Терминали 300pcs 16-14 AWG
 • Новак

Шанфеилу Затворен Конектор За Стегање НА Крајот CE2 Алуминиумско Јадро Брз Конектор Капа За Стегање Жица Крајни Терминали 300pcs 16-14 AWG

DEN 127.84

Овој конектор за стегање со затворен крај е идеален за Поврзување на 2 или Повеќе Жици,затвореното стега

Бохо Лепенка Торба За Шминка За Мајка Јасна Тоалетна Торба Универзитетско Писмо Патување Козметичка Кеса Беж Проѕирна Водоотпорна Најдобра Торбичка
 • Новак

Бохо Лепенка Торба За Шминка За Мајка Јасна Тоалетна Торба Универзитетско Писмо Патување Козметичка Кеса Беж Проѕирна Водоотпорна Најдобра Торбичка

DEN 223.84

Уникатен дизајн : Транспарентната торба за шминка со ткаен дизајн е повеќе квалитетна, лесно е да се зна�

Алипис Патување Шминка Четки Мејлинг Цевки Постер Документи Цевка За Складирање Калиграфија Ролна Дојдете Цилиндар, Фото Хартија
 • Новак

Алипис Патување Шминка Четки Мејлинг Цевки Постер Документи Цевка За Складирање Калиграфија Ролна Дојдете Цилиндар, Фото Хартија

DEN 1.33

Мали Празни Цевки За Складирање : усвојува уста на завртката и не е лесно да падне Цевка За Испраќање По

Еусоар Големи Црни Торби За Подароци, 20 парчиња 12,5х4, 5х11 Крафт Хартија Црни Торби За Пазарење Со Рачки На Големо, Торби За Завиткување На
 • Новак

Еусоар Големи Црни Торби За Подароци, 20 парчиња 12,5х4, 5х11 Крафт Хартија Црни Торби За Пазарење Со Рачки На Големо, Торби За Завиткување На

DEN 415.84

●Голема Големина●12,5 x 4,5 x 11 инчи(пакување од 20), ве молиме предложете да ги изберете соодветните кеси со

Воздушен Чекан Пиштол, Пружински Воздушен Пиштол, Јапонски Конектор 0 до 0,65 Мпа Воздушен Чекан Пиштол за Резба На Дрво, Воздушен Чекан Воздушна
 • Новак

Воздушен Чекан Пиштол, Пружински Воздушен Пиштол, Јапонски Конектор 0 до 0,65 Мпа Воздушен Чекан Пиштол за Резба На Дрво, Воздушен Чекан Воздушна

DEN 3.33

Воздушниот чекан пиштол е опремен со една лопата за вас погодно за употреба Воздушниот чекан со метална

Itrolle 4PCS залеч за лемење чистач за чистење на лемење за чистење на месинг жица за чистење на меки комплет за чистење, без вода, не е потребна
 • Новак

Itrolle 4PCS залеч за лемење чистач за чистење на лемење за чистење на месинг жица за чистење на меки комплет за чистење, без вода, не е потребна

DEN 0.67

Лесен за употреба : Нема влажен сунѓер, без вода, без губење на температурата, само вметнете го врвот за л

Кошарна количка за количка за салони хорив за фризери стилисти уметници за тетоважа мазна опрема за убавина професионална салон, тетоважа,
 • Новак

Кошарна количка за количка за салони хорив за фризери стилисти уметници за тетоважа мазна опрема за убавина професионална салон, тетоважа,

DEN 3775.68

Квалитетен материјал Избран квалитетен челик и ABS материјал, издржлив и не е лесен за деформација, обез�

Кутија за далечински управувач со знаме на Бахама, ПУ, мултифункционална ТВ далечинска контрола на држачи Организатор кутија со 5 оддели
 • Новак

Кутија за далечински управувач со знаме на Бахама, ПУ, мултифункционална ТВ далечинска контрола на држачи Организатор кутија со 5 оддели

DEN 2.33

Материјал : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена ви�