РАБОТИЛНИЦА Влажни/Суви Вакцини Вакуум Филтри WS11045F2 Стандардни Влажни/Суви Вакуумски Филтри за РАБОТИЛНИЦА 3-Галон До 4,5-Галон Продавница Правосмукалки

РАБОТИЛНИЦА Влажни/Суви Вакцини Вакуум Филтри WS11045F2 Стандардни Влажни/Суви Вакуумски Филтри за РАБОТИЛНИЦА 3-Галон До 4,5-Галон Продавница

DEN 401.60

Достапност

2-Пакет компактен Стандард влажни вац филтри ЗА работилница продавница правосмукалки 2-Пакетите заштедуваат пари и помагаат да се задржи филтерот при рака. Системот За Прицврстување На Филтерот за Заклучување Qwik го прави отстранувањето и инсталирањето на влажни суви вакуумски филтри брзо, лесно и сигурно. Издржливиот материјал за филтер за вац може да се пере и може да се користи за помал влажен пик-ап. Дизајнот на филтерот со плисиран кертриџ на овие влажни суви вакуумски филтри им овозможува на филтрите да имаат поголема површина во затворен простор што го подобрува протокот на воздух и помага да се намали затнувањето. Заменете ги дури и најнапорните филтри за влажна сува правосмукалка двапати годишно за да ја одржите вашата правосмукалка во продавница да функционира најдобро. Компатибилни влажни/суви вакс : WS0301 VA И WS0400 DE Работилница Вакууми. 2-Пакет компактен Стандард влажни вац филтри ЗА работилница продавница правосмукалки. 2-Пакетите заштедуваат пари и помагаат да се задржи филтерот при рака. Системот За Прицврстување На Филтерот за Заклучување Qwik го прави отстранувањето и инсталирањето на влажни суви вакуумски филтри брзо, лесно и сигурно. Издржливиот материјал за филтер за вац може да се пере и може да се користи за помал влажен пик-ап. Дизајнот на филтерот со плисиран кертриџ на овие влажни суви вакуумски филтри им овозможува на филтрите да имаат поголема површина во затворен простор што го подобрува протокот на воздух и помага да се намали затнувањето. Заменете ги дури и најнапорните филтри за влажна сува правосмукалка двапати годишно за да ја одржите вашата правосмукалка во продавница да функционира најдобро. Компатибилни влажни/суви вакс : WS0301 VA И WS0400 DE Работилница Вакууми. Овие Компактни Работилници Стандардни филтри за влажно суво вац се идеални за повеќето типични нечистотии, струготини и секојдневни нереди. Големата површина го подобрува протокот на воздух и помага да се спротивстави на затнувањето. Издржлив материјал може да се измие. РАБОТИЛНИЦАТА препорачува замена на филтрите за влажна сува правосмукалка најмалку двапати годишно за да го одржите вакуумот во продавницата да работи на оптимално ниво. Одговара : РАБОТИЛНИЦА 3-4. Влажни суви вакууми од 5 галони и WS0500 VA од 5 Галони можете да го измиете филтерот откако ќе го користите и повторно да го користите. РАБОТИЛНИЦАТА препорачува нежно испирање на филтерот со вода и оставање целосно да се исуши на воздух пред повторно инсталирање за употреба. Овој филтер за кертриџ доаѓа во две големини : . WS11045 F : Одговара НА РАБОТИЛНИЦА од 3 - 4,5 галони vacs и WS0500 VA. WS21200 F : Одговара НА работилница од 5 - 20 галони vacs, освен WS0500 VA. Со употреба, вашиот филтер може да се затне со нечистотија и остатоци, а вашите вакуумски перформанси и проток на воздух може да страдаат. ЗА да добиете оптимални перформанси од вашиот вакцина, РАБОТИЛНИЦАТА препорачува замена на филтерот најмалку двапати годишно со просечна употреба. Филтерот секогаш треба да се користи при подигање влажни или суви нереди. Не секогаш ви треба филтер за влажна апликација кога земате мали количини течности. Сепак, препорачуваме да користите влажен филтер за собирање поголеми количини течност. WS32045 F е дизајниран за сува, секојдневна нечистотија и остатоци од ситни честички како прашина од гипс картон. WS32045 F одговара НА РАБОТИЛНИЦАТА од 3 до 4,5 галони vacs.


За производот

Избор на клиент

Божиќ Подарок Кеси, 34 парчиња Избрани Големини Подарок Кеси со Лента Врски&засилувач;Тагови, Големи Божиќ Кеси За Подароци Завиткување,
 • Новак

Божиќ Подарок Кеси, 34 парчиња Избрани Големини Подарок Кеси со Лента Врски&засилувач;Тагови, Големи Божиќ Кеси За Подароци Завиткување,

DEN 431.84

●Божиќни Чанти За Подароци Какви прекрасни начини за завиткување подароци! Ставете го подарокот во кес

Метален Адаптер За Прстен За Засилување 49мм до 55мм Прстен За Адаптер За Леќи За Филтри, Изработен Од Цпу Машински Простор Алуминиум
 • Новак

Метален Адаптер За Прстен За Засилување 49мм до 55мм Прстен За Адаптер За Леќи За Филтри, Изработен Од Цпу Машински Простор Алуминиум

DEN 191.84

Quight Callity ® Професионално производство, извонредна изработка, Овој Адаптер За Леќи На Фотоапаратот е изр�

МИАОХИ Складирање Тегла Транспарентно Стакло Храна Запечатени Конзерви Бонбони Снек Кутија Домаќинство Овошје Кафе Грав Разни Зрна Запечатени
 • Новак

МИАОХИ Складирање Тегла Транспарентно Стакло Храна Запечатени Конзерви Бонбони Снек Кутија Домаќинство Овошје Кафе Грав Разни Зрна Запечатени

DEN 1.00

Материјал : стакло Капацитет : 660МЛ, 1200МЛ, 2000МЛ Високото боросиликатно стакло може тело, потранспарентно,

Силиконски Кеси За Складирање Храна За повеќекратна употреба 4 Пакување 500мл/16оз, Контејнери За Сендвичи, Складирање На Замрзнувач
 • Новак

Силиконски Кеси За Складирање Храна За повеќекратна употреба 4 Пакување 500мл/16оз, Контејнери За Сендвичи, Складирање На Замрзнувач

DEN 2.67

Нашите силиконски кеси за складирање храна се Херметички, Отпорни на Истекување и заклучени со патент з

Момче Ракета 1-ви Роденден Круна-Простор Тема Роденден Шапка, 1-ви Роденден Висок Стол Банер, Вселената Роденден, 3 2 1 Лифт-Оф, Космички Роденден,
 • Новак

Момче Ракета 1-ви Роденден Круна-Простор Тема Роденден Шапка, 1-ви Роденден Висок Стол Банер, Вселената Роденден, 3 2 1 Лифт-Оф, Космички Роденден,

DEN 191.84

Кожа ?МАЛИ РАКЕТИ сите предмети се исечени и склопени од мене во студиото, затоа ве молиме запомнете дек

Мини урни за човечка пепел пепел Човечки големи и средни меморијални урни рачно изработени мини кремирање урни миленичиња погребни
 • Новак

Мини урни за човечка пепел пепел Човечки големи и средни меморијални урни рачно изработени мини кремирање урни миленичиња погребни

DEN 3.00

Издржлив : Класичен стил, техничка строгост, без 'рѓа, без корозија, густа текстура, издржлива Локација : �

Сидро За Бродови Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла
 • Новак

Сидро За Бродови Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла

DEN 1.00

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

Пејач Текстови Инспириран Подарок Западен Каубој Инспириран Шминка Торба Албум Подарок Земја Музика Љубовник Подарок Сингер Стока Козметичка
 • Новак

Пејач Текстови Инспириран Подарок Западен Каубој Инспириран Шминка Торба Албум Подарок Земја Музика Љубовник Подарок Сингер Стока Козметичка

DEN 191.84

●ПОДАРОК ЗА ИНСПИРАЦИЈАКласична торба за Шминка За Љубители На Музика, претставена како подарок за мам

Кутија за подароци Со Капак 9.5 * 7 * 4 Инчи, Склопувачка Божиќна Кутија За Подароци Со Магнетни, Кутии За Подароци За Роденден, Предлог За Младоженец,
 • Новак

Кутија за подароци Со Капак 9.5 * 7 * 4 Инчи, Склопувачка Божиќна Кутија За Подароци Со Магнетни, Кутии За Подароци За Роденден, Предлог За Младоженец,

DEN 175.84

●Големина●кутијата за подароци мерка : 9, 5х7, 5х4 инчи(Л х ш х)Ве молиме проверете ја големината дали ги за

Брејди 5710-и Б-689 Пвф Над-Ламиниран Полиестер, Црна На Жолта Боја Со Високи Перформанси-Завиткајте Околу Маркерот На Цевката, Легендата
 • Новак

Брејди 5710-и Б-689 Пвф Над-Ламиниран Полиестер, Црна На Жолта Боја Со Високи Перформанси-Завиткајте Околу Маркерот На Цевката, Легендата

DEN 58.72

Маркерите за цевки со високи перформанси на брејди се претходно намотани за лесна инсталација Пвф прек�

Плочки за пескарење на алатки, 50 парчиња абразивни шкурка повеќе спецификации Трајни, антистатички шкурка за пескарење на глувчето за мебел,
 • Новак

Плочки за пескарење на алатки, 50 парчиња абразивни шкурка повеќе спецификации Трајни, антистатички шкурка за пескарење на глувчето за мебел,

DEN 513.60

Големина : 140мм*90мм Направено од високо квалитетен абразивен абразивен, шкурката е издржлива и антиста�

5 Контејнери За Кекси Пластични Кутии За Еднократна Употреба | Јасни Мини Кутии За Кекси 24 Држачи За Кекси За Еднократна Употреба Носач За Кекси
 • Новак

5 Контејнери За Кекси Пластични Кутии За Еднократна Употреба | Јасни Мини Кутии За Кекси 24 Држачи За Кекси За Еднократна Употреба Носач За Кекси

DEN 318.24

КВАЛИТЕТИзработена од издржлива пластика за МИЛЕНИЧИЊА со широки ребра долж страните за дополнителна �

Канцелариски Производ Розова Свилена Мешавина Гостин Проверува Презентер, Проверете Го Држачот За Книги За Ресторан, Проверете Џеб
 • Новак

Канцелариски Производ Розова Свилена Мешавина Гостин Проверува Презентер, Проверете Го Држачот За Книги За Ресторан, Проверете Џеб

DEN 995.20

100% рачно изработена тајландска свилена мешавина гостин проверете презентер, држач за проверка за ресто