УСЕЕВ Микроскоп Адаптер 4Х 10Х 40Х 100х Микроскоп Објективна Леќа Ахроматски Објективни Делови Микроскоп Додатоци

УСЕЕВ Микроскоп Адаптер 4Х 10Х 40Х 100х Микроскоп Објективна Леќа Ахроматски Објективни Делови Микроскоп Додатоци

DEN 3.33

Достапност

Тип : Микроскоп ахроматски Објектив Материјал : Прецизно Бакарно јадро. Стандардна нишка за Биолошки микроскоп. Суштински додаток за микроскоп . е практичен додаток, лесен за инсталирање. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Тип : Микроскоп ахроматски Објектив. Материјал : Прецизно Бакарно јадро. Стандардна нишка за Биолошки микроскоп. Суштински додаток за микроскоп . е практичен додаток, лесен за инсталирање. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Карактеристики : Зголемување : 4 X/10 X/40 X/100xmounting големина : 20.2 mmtube должина : 160mmstandard дебелина на капакот стакло 0.17 mm Note : ве Молиме дозволете 1-3cm грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.


За производот

Избор на клиент

АФАНКИ Ретро Индустрија 4 Светла Кристален Лустер Метална Птица Кафез Приврзок Светилка Црни Тавански Светла Домашно Осветлување Декоратопм
  • Новак

АФАНКИ Ретро Индустрија 4 Светла Кристален Лустер Метална Птица Кафез Приврзок Светилка Црни Тавански Светла Домашно Осветлување Декоратопм

DEN 2544.00

&Индустриски Стил : Индустриски гроздобер 4светла лустери, антички железо метал птица кафез виси приврз�

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Сина Сирена Скала Шема Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба
  • Новак

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Сина Сирена Скала Шема Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба

DEN 623.68

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Хебе Памук Област Килим Сет 2 Парче 2'x3 '+2'x4. 2 ' Црна И Крем Племенски Акцент Килим Со Ресни Бохо Област Тркач Килими Фрли килим за Ходникот,
  • Новак

Хебе Памук Област Килим Сет 2 Парче 2'x3 '+2'x4. 2 ' Црна И Крем Племенски Акцент Килим Со Ресни Бохо Област Тркач Килими Фрли килим за Ходникот,

DEN 2.33

Материјал : памучна ткаенина Пакет : рачно ткаени памучна површина килим и килим тркач постави 2 парчиња.

Сок од јаболко Компјутерска Кожа Налепница За Јаболко Налепница За Лаптоп Налепница Macbook Налепница За Компјутер Macbook 13 Инчен Винил Налепница
  • Новак

Сок од јаболко Компјутерска Кожа Налепница За Јаболко Налепница За Лаптоп Налепница Macbook Налепница За Компјутер Macbook 13 Инчен Винил Налепница

DEN 1084.80

Користениот винил е отпорен НА УВ и вода и ќе трае многу години без избледување, лупење или пукање Најкв�

Сикохом здраво пролетна врата знак добредојде на вратата знак за декоративен wallиден знак 11.5 влезна врата дома виси знак пролет добредојден
  • Новак

Сикохом здраво пролетна врата знак добредојде на вратата знак за декоративен wallиден знак 11.5 влезна врата дома виси знак пролет добредојден

DEN 3.33

【Добредојдовте дома】 Овој знак на здраво пролетна врата за украси од влезната врата има дијаметар од 11

Конечна Фантазија XIII-2
  • Новак

Конечна Фантазија XIII-2

DEN 208.00

Сценарио управувано од играч со слобода над прогресијата на приказната; Повеќе завршетоци нудат голема

Светилка За Фототерапија Со Школка Лед Ламба за Нокти за Гел Нокти 5 Лед Фенерче Преносливост Машина За Сушење Нокти Алатки Светлина
  • Новак

Светилка За Фототерапија Со Школка Лед Ламба за Нокти за Гел Нокти 5 Лед Фенерче Преносливост Машина За Сушење Нокти Алатки Светлина

DEN 100.64

Произведено во САД Или Увезено Што Добивате : 1 X ШКОЛКА ФОРМА LED ноктите светилка СО кутија, 1 X USB податоци

Малата Дрвена Шолја на думанф Дрво Кафе Чај Сок Од Пиво Млечна Вода Кригла Примитивен Рачно Изработен Природен Дрвен Чај Комплет
  • Новак

Малата Дрвена Шолја на думанф Дрво Кафе Чај Сок Од Пиво Млечна Вода Кригла Примитивен Рачно Изработен Природен Дрвен Чај Комплет

DEN 44.80

Машинско Перење ✾ ✾ Оваа дрвена чаша е направена од природно дрво, здраво и природно ✾ ✾ Неговата повр�