220v Сими-одземени Жица Извртување Машина Жица Соголување И Извртување Машина 0.5 T 2P2C-8P8C

220v Сими-одземени Жица Извртување Машина Жица Соголување И Извртување Машина 0.5 T 2P2C-8P8C

DEN 1120.00

Достапност

Моќност : АВ 220 50хз Мозочен удар : 25мм. Притисок : 0,5 Т. Опсег : 2П2Ц-8П8С. Моќност : АВ 220 50хз. Мозочен удар : 25мм. Притисок : 0,5 Т. Опсег : 2П2Ц-8П8С. Апликациите Се Однесуваат на половина лента на наизменична СТРУЈА/еднонасочна струја извртување на жица (електронска линија, мултикондуктор), го прават погодно за приклучоци, не е лесно да се изгубат. Торзиона јачина, секој пат 2~5 жици во исто време да се заврши. Извртена жица рамномерна, брза и стабилна.


За производот

Избор на клиент

Торба За Ранец со врвки, Водоотпорна Вреќа За Враќање На Жици Со Џеб Со Патент, Торби За Влечење Во Теретана Торба За Пливање За Мажи Жени
 • Новак

Торба За Ранец со врвки, Водоотпорна Вреќа За Враќање На Жици Со Џеб Со Патент, Торби За Влечење Во Теретана Торба За Пливање За Мажи Жени

DEN 3.00

Премиум Материјал : ранецот со врвки е изработен од водоотпорен оксфорд со висока густина, кој е доволно

Мелодисузија 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Вежба За Нокти Професионална, Машина За Вежбање Безжични Нокти За Полнење Пренослив Ефил За Нокти
 • Новак

Мелодисузија 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Вежба За Нокти Професионална, Машина За Вежбање Безжични Нокти За Полнење Пренослив Ефил За Нокти

DEN 2.33

Вистинска вежба за нокти на полнење од 35000 ВРТЕЖИ во МИНУТА, ажурирање на моторот без јадро Од вежба За н�

Богатствата НА каролина KJ1201CNL Свети Патрик Ден Шамрок германски Овчар Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална
 • Новак

Богатствата НА каролина KJ1201CNL Свети Патрик Ден Шамрок германски Овчар Керамичка Ноќна Светлина, Компактна, УЛ-Сертифицирана, Идеална

DEN 347.20

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Германски

GPM за Лоси 1/6 Супер Баја Реј 4х4 Пустински камиони за надградба на делови од алуминиум предната опрема за менувачи -18 парчиња сет црвено
 • Новак

GPM за Лоси 1/6 Супер Баја Реј 4х4 Пустински камиони за надградба на делови од алуминиум предната опрема за менувачи -18 парчиња сет црвено

DEN 1.33

Име на производот : Алуминиумска кутија за предни менувачи 18pc сет Направено од квалитетна мала тежина с�

Синиот Кит Корал Држач За Визит Картичка За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картичка Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Лична
 • Новак

Синиот Кит Корал Држач За Визит Картичка За Жени Мажи Футрола За Држач За Визит Картичка Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Лична

DEN 3.33

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визиткартичка лесна за нос�

Emенски екипаж брод со памук памук графички леопард отпечаток лабав вклопување опуштено вклопување салон врвна маичка за дами pz
 • Новак

Emенски екипаж брод со памук памук графички леопард отпечаток лабав вклопување опуштено вклопување салон врвна маичка за дами pz

DEN 872.00

Леопард печати графичка кошула за блуза за жени денешни зделки Кратка кошула на вратот на вратот на вра�

45 ролни 4 инчи x 5 јарди Кохезивна лента за завој самостојно лепило завојување, еластична стрип -атлетска лента, најголемиот дел од ветеринарот,
 • Новак

45 ролни 4 инчи x 5 јарди Кохезивна лента за завој самостојно лепило завојување, еластична стрип -атлетска лента, најголемиот дел од ветеринарот,

DEN 751.84

Правилна големина : Секоја самостојна леплива завој е ширина од околу 4 инчи и долга 5 јарди, доволна долж

2 Пакувања Спортски Пешкир За Патување Крпа За Ладење Ледена Крпа Брзо Сушење Крпа Од Микрофибер За Фитнес Тренингот Пешачење На Плажа
 • Новак

2 Пакувања Спортски Пешкир За Патување Крпа За Ладење Ледена Крпа Брзо Сушење Крпа Од Микрофибер За Фитнес Тренингот Пешачење На Плажа

DEN 255.68

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр тој е многу преносли

Торбичка Со Патент За Платнени Алатки - 6 Пакувајте Тешки Алатки Торбички За Комунални Услуги, Повеќенаменски Организатори За Складирање
 • Новак

Торбичка Со Патент За Платнени Алатки - 6 Пакувајте Тешки Алатки Торбички За Комунални Услуги, Повеќенаменски Организатори За Складирање

DEN 1.67

ОДЛИЧНИ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени со цврсти 16 мл тешко платно со цврсти буци месинг патенти, не

Симпатична Убава Розова Еднорог Бебе Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Организатор
 • Новак

Симпатична Убава Розова Еднорог Бебе Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Организатор

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

1 Парче Наставници Покажувач Што Може Да Се Повлече Покажувач Покажувач Телескопски Наставници Покажувач Продолжлива Табла Покажувач
 • Новак

1 Парче Наставници Покажувач Што Може Да Се Повлече Покажувач Покажувач Телескопски Наставници Покажувач Продолжлива Табла Покажувач

DEN 0.33

Изработени од квалитетен нерѓосувачки челик, пластична рачка и чувствувана контактна глава, издржливи

Поврати нагоре худи женски дневно печатено џемпер со долга пукала за печатење на вратот печатење со долг ракав женски скејтборд
 • Новак

Поврати нагоре худи женски дневно печатено џемпер со долга пукала за печатење на вратот печатење со долг ракав женски скејтборд

DEN 174.24

100% полиестер Затворање на патент Women's Hoodies Color Block Casual Pullover Women Fashion Comgy Sweatshirts Long Sleeve Tops Loose Hoodie Women Shirt Women's Cas

Орези Симпатична Шарени Цртан Филм Слон Модел Деца Ранец, Дете Училишна Торба Предучилишна Торба Патување Ранец За Мало Момче Девојка
 • Новак

Орези Симпатична Шарени Цртан Филм Слон Модел Деца Ранец, Дете Училишна Торба Предучилишна Торба Патување Ранец За Мало Момче Девојка

DEN 0.67

Големина : 10 (L)x4 (w)x12 (H) инчи / 25,4 см (L)x10,2cm (W)x30, 5cm(H), тежина : 0,6 LB Материјал : висококвалитетен ранец, издржли�

18 Парчиња 40 х 78 Инчи Риба Нето Декоративна Морска Сирена Памучен Мрежест Декор Риболов Пиратски Декор Пребивање Наутичка Тема Украси
 • Новак

18 Парчиња 40 х 78 Инчи Риба Нето Декоративна Морска Сирена Памучен Мрежест Декор Риболов Пиратски Декор Пребивање Наутичка Тема Украси

DEN 783.84

Доволно Количество : ќе добиете 18 парчиња наутички украси за забави во пакетот, тие се отпечатени со беж

ОВИЦИСК Ѓердан Прочистувач На Воздух, Личен Прочистувач На Воздух, УСБ-Прочистувач На Воздух Со Големина На Патување На Полнење, Пренослив
 • Новак

ОВИЦИСК Ѓердан Прочистувач На Воздух, Личен Прочистувач На Воздух, УСБ-Прочистувач На Воздух Со Големина На Патување На Полнење, Пренослив

DEN 3.33

●Прочистувач на воздух од ѓердан ● прочистувачот На воздух Од Ѓердан може да произведе анјон, да се ком

SLNFXC 9 Мрежа За Складирање Виси Торба Неткаен Долна Облека Чорапи Sundries Складирање Виси Торба Голем Капацитет Домаќинство Студентски
 • Новак

SLNFXC 9 Мрежа За Складирање Виси Торба Неткаен Долна Облека Чорапи Sundries Складирање Виси Торба Голем Капацитет Домаќинство Студентски

DEN 5229.28

Материјал : неткаен материјал+полиестер Големина : околу 60x80cm / 60x100cm / 60x120cm (13error Минимализам : нашата гард�

Статуа На Диносаурус КУЗОКОЛА Голема Смешна Уникатна Чинија За Бонбони За Канцелариско Биро Јадење Со Бонбони За Канцелариско Биро Декор
 • Новак

Статуа На Диносаурус КУЗОКОЛА Голема Смешна Уникатна Чинија За Бонбони За Канцелариско Биро Јадење Со Бонбони За Канцелариско Биро Декор

DEN 527.84

Големина на симпатична сад за диносауруси : 11 Expertail : quiters оваа одлична статуа за бонбони за диносауруси /

Кука Meilishuangkichen, ротатибилна кука со три глави, пластична кука поставена со wallидови, пластична кука што не се означува, кука за облека,
 • Новак

Кука Meilishuangkichen, ротатибилна кука со три глави, пластична кука поставена со wallидови, пластична кука што не се означува, кука за облека,

DEN 396.80

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли , Како да се користи : Излупете го капако

Масажа Јога Перница Масажа Сет Мат Масажа Мат Акупоинт Масажа Декомпресија Болки Во Грбот Рампа Акупунктура Масажа Јога Мат Акупунктура
 • Новак

Масажа Јога Перница Масажа Сет Мат Масажа Мат Акупоинт Масажа Декомпресија Болки Во Грбот Рампа Акупунктура Масажа Јога Мат Акупунктура

DEN 2.33

Почитуван пријател, ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не, ние