Лемење Оригинален Окус едноставен рачен печатач за матрици машина за печатење свила машина за печатење 600х420мм голем печатач

Лемење Оригинален Окус едноставен рачен печатач за матрици машина за печатење свила машина за печатење 600х420мм голем печатач

DEN 8857.92

Достапност

Опремата е погодна за мало сериско производство користејќи Неговата функција е да печати преку метална дијафрагма, прецизност на количината паста за лемење и доделена на пхб влошките. Позиционирање : позиционирање На Работ. Прилагодете : рачно фино подесување. Прилагодете ја насоката : напред, лево и десно, нагоре и надолу. Прилагодливо растојание околу табелата : 10мм. опремата е погодна за мало сериско производство користејќи. Неговата функција е да печати преку метална дијафрагма, прецизност на количината паста за лемење и доделена на пхб влошките. Позиционирање : позиционирање На Работ. Прилагодете : рачно фино подесување. Прилагодете ја насоката : напред, лево и десно, нагоре и надолу. Прилагодливо растојание околу табелата : 10мм. Ветуваме дека сите наши производи се од оригиналните производители директно. Ние никогаш не ги продаваме половните производи во нашата продавница. Ние обезбедуваме 1-годишна гаранција за сите наши производи.Оригинална окус едноставна рачна машина за печатење матрици машина за печатење свила 600х420мм голем печатач описи : Едноставна рачна машина за печатач со матрици е мала и удобна, особено за пробување на нов производ, и некоја фабрика за електроника со низок волумен, производството на многу сорти, прифатлива, лесна за употреба, е од суштинско значење за производство на мали електронски алатки.Карактеристики : опремата е погодна за мало сериско производство користејќи. Неговата функција е да печати преку метална дијафрагма, прецизност на количината паста за лемење и доделена на пхб влошките.


За производот

Избор на клиент

Висока крајна премија од премија од 14,5 инчи на воланот за автомобили, SUV, камиони и автоматски автори, универзално вклопување, дишење, перфорирано,
 • Новак

Висока крајна премија од премија од 14,5 инчи на воланот за автомобили, SUV, камиони и автоматски автори, универзално вклопување, дишење, перфорирано,

DEN 639.84

Премиум оригинален кравјо ова покритие е изработено од премија за врвна кожа од кравјо крави, која се к�

Инкубатор за одгледување риба Нето корпа за висина водни миленичиња Изолациони решетки за риба, резервоар за риба, одделен сад аквариум додаток
 • Новак

Инкубатор за одгледување риба Нето корпа за висина водни миленичиња Изолациони решетки за риба, резервоар за риба, одделен сад аквариум додаток

DEN 3.00

Прекрасно и издржливо покажување на вашата риба, исто така може да се користи за ракови од пусти, садење

ЦНПРАЗ Евакуатор На Чад Од Оџак, Вентилатор За Издувен Вентилатор За Издувни Гасови Вентилатор За Вентилатор За Оџак Нацрт Индуктор
 • Новак

ЦНПРАЗ Евакуатор На Чад Од Оџак, Вентилатор За Издувен Вентилатор За Издувни Гасови Вентилатор За Вентилатор За Оџак Нацрт Индуктор

DEN 0.33

забелешка! ! ! Работниот напон на производот е 190230v, а нацртвентилаторот индуциран од оџакот се користи с�

Нехомер Тропска Беспрекорна Шема Голема Пречка За Перење Водоотпорна Склопувачка Облека Ја Попречува Корпата За Организатор На Играчки
 • Новак

Нехомер Тропска Беспрекорна Шема Голема Пречка За Перење Водоотпорна Склопувачка Облека Ја Попречува Корпата За Организатор На Играчки

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Заштитно Куќиште за Акварел од животинска Панда Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag Со Прстен За Клучеви За Багаж На Паричник
 • Новак

Заштитно Куќиште за Акварел од животинска Панда Компатибилно За Држач За Анти-Изгубен Локатор На AirTag Со Прстен За Клучеви За Багаж На Паричник

DEN 239.84

ТПУ Произведено во САД Или Увезено Материјал ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag на Apple за да го заштити �

Замена За Ge GXWH20F Полипропиленски Филтер За Седименти-Универзален 10-инчен Кертриџ од 5 Микрони Компатибилен Со GE СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА
 • Новак

Замена За Ge GXWH20F Полипропиленски Филтер За Седименти-Универзален 10-инчен Кертриџ од 5 Микрони Компатибилен Со GE СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ НА

DEN 0.67

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Ова Е дел За замена На Чистиот Бренд Денали, А не оем �

2 Парчиња Гардероба Облека Организатор Надградба Панталони Што Се Преклопуваат Организатори На Фиоки За Облека Голема Кутија За Складирање
 • Новак

2 Парчиња Гардероба Облека Организатор Надградба Панталони Што Се Преклопуваат Организатори На Фиоки За Облека Голема Кутија За Складирање

DEN 0.33

€ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА q : комплетот организатори На фиоки за Облека содржи 2 различни стилови 7 решетка е15, 7

Прицврстување На Нагазна Мина АОДК за Мрена, Претворете Ја Секоја Површина Во Вежба За Нагазна Мина Со Мрена-Притиснете, Ред, Вртење, Ротација,
 • Новак

Прицврстување На Нагазна Мина АОДК за Мрена, Претворете Ја Секоја Површина Во Вежба За Нагазна Мина Со Мрена-Притиснете, Ред, Вртење, Ротација,

DEN 1.00

●Надграден Фитнес Придружник Е Основан За фитнес ентузијасти, АОДК е посветен на решавање на вашите фи�

Сакин Унисекс - Возрасни Тактички Моле Хидратација Ранец За Велосипедизам Кампување Лов Качување И Велосипедизам Во собата Со Мочниот Меур
 • Новак

Сакин Унисекс - Возрасни Тактички Моле Хидратација Ранец За Велосипедизам Кампување Лов Качување И Велосипедизам Во собата Со Мочниот Меур

DEN 319.84

Увезени Поликотон поставата Затворање на бравата Ранец за изведба со висока издржливост воено одделен�

Комплетен Трактор 3014-1001 НОВО 12 Најлонско црево Компатибилно со/Замена за Пиштол За Маснотии Компатибилен со/Замена За Трактори
 • Новак

Комплетен Трактор 3014-1001 НОВО 12 Најлонско црево Компатибилно со/Замена за Пиштол За Маснотии Компатибилен со/Замена За Трактори

DEN 833.60

Спецификации : Црево За Пиштол За Маснотии, Должина : 12", Белешки : Гума 1годишна гаранција ве покрива во т�

Црвени Светки Јагода Овошје Железо На Лепенка Цртан Филм Значка Апликација Мотив Декоративна Облека Фустан Шапка Фармерки Чанти Чевли
 • Новак

Црвени Светки Јагода Овошје Железо На Лепенка Цртан Филм Значка Апликација Мотив Декоративна Облека Фустан Шапка Фармерки Чанти Чевли

DEN 143.84

Големина : 2,5 / 8Х2, 4 / 8 Инчи Лепенката Изгледа Одлично Супер Симпатична И Квалитетна Може да биде железо и�

Писрих 304 Нерѓосувачки Челик Компресија Фитинг 4мм Цевка од х 1/4 НПТ Машки Спојка Директно Адаптер Поврзете Се Со Двојно Ферули Пакет од 2
 • Новак

Писрих 304 Нерѓосувачки Челик Компресија Фитинг 4мм Цевка од х 1/4 НПТ Машки Спојка Директно Адаптер Поврзете Се Со Двојно Ферули Пакет од 2

DEN 2.67

Спојката се поврзува со цевки на едниот крај и има конектор ЗА машки конец НПТ на другиот крај Соодветен

XJIM 20 22mm Шарени Часовник Ремен За GARMIN VENU КВАДРАТНИ Нараквица Силиконски Паметен Часовник Бенд За Veun 2/Venu2 Плус Нараквица Додатоци
 • Новак

XJIM 20 22mm Шарени Часовник Ремен За GARMIN VENU КВАДРАТНИ Нараквица Силиконски Паметен Часовник Бенд За Veun 2/Venu2 Плус Нараквица Додатоци

DEN 244.96

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Genigw далечински управувач табела предводена чај табела ламба под светло дневна соба софа спална соба кревет вертикално поставување
 • Новак

Genigw далечински управувач табела предводена чај табела ламба под светло дневна соба софа спална соба кревет вертикално поставување

DEN 980.80

Елегантен дизајн, оставете го целокупниот простор да се претстави свеж, полн со тивок здив Линијата за м

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја За Подарок Колба-Лисица
 • Новак

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја За Подарок Колба-Лисица

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�