Бисел Биг Грин Комерцијална Машина За Подот Со 2 Брзини - 175/300 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, 1,5 КС, Број На Модел БГЦ-2

Бисел Биг Грин Комерцијална Машина За Подот Со 2 Брзини - 175/300 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, 1,5 КС, Број На Модел БГЦ-2

DEN 14384.00

Достапност

175/300 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА; 1,5 КС со заменливи престилки Комерцијалната Двостепена Машина За Подот Бисел Биггрин (БГЦ-2) ви нуди најзаоблено искуство за чистење од сите машини во овој опсег. Способноста да се одржи широк спектар на престилки и двостепеното прилагодување му овозможува да испорача извонредни резултати во огромен опсег на комерцијални поставки. Прилагодување На Брзината : можете да ја зголемите брзината на моторот за да создадете екстра моќно чистење. Нормалната работна брзина е 175 ВРТЕЖИ во МИНУТА, но можете да ја зголемите на 300 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Тоа Е Прилагодливо : оваа машина има способност да работи со разновиден опсег на престилки за чистење, кои се движат од 13 -21 . Оваа опција ви овозможува да изберете престилка за чистење што најдобро одговара На големината на Работниот простор Контрола На Висината : удобната функција за контрола на висината на рачката ви овозможува да ги прилагодите поставките на машината за да ви овозможи да ја ракувате во целосна Контрола на вибрациите На удобноста : предизвикувачите можат да се пофалат со непроводлив дизајн кој помага значително да се намали количината на вибрации што ќе стигнат до вашето тело кога машината Е Во Движење Мобилност : кабелот за напојување од 50' е вклучен со оваа машина, овозможувајќи ви да покриете поголема површина од работен простор без да мора да најдете друг електричен штекер по неколку минути работа.


За производот

Избор на клиент

Сезони Поздрав Колорадо државно знаме ТВ далечински управувач држачи за шминка кутија PU кожа складирање домашна продавница со
 • Новак

Сезони Поздрав Колорадо државно знаме ТВ далечински управувач држачи за шминка кутија PU кожа складирање домашна продавница со

DEN 277.76

Далечинскиот држач на телевизорот е изработен од PU кожа Држач за далечински управувач, квалитетна добр�

Тојандона Црн Декор Црн Декор Мебел Од Мала Куќа Минијатурен Камин Модел Мини Куќа Камин Декор Мал Мебел Симулиран Камин Црн Мебел Кукла
 • Новак

Тојандона Црн Декор Црн Декор Мебел Од Мала Куќа Минијатурен Камин Модел Мини Куќа Камин Декор Мал Мебел Симулиран Камин Црн Мебел Кукла

DEN 3.00

Производот е направен со извонредна изработка и има одлична издржливост и практичност, така што можете

Голема Црвена Куќа Држачи За Тенџере За Кујна Отпорна На Топлина, Комплет од 2, Држачи За Силиконски Тенџере За Кујна И Печење,Тиркизна
 • Новак

Голема Црвена Куќа Држачи За Тенџере За Кујна Отпорна На Топлина, Комплет од 2, Држачи За Силиконски Тенџере За Кујна И Печење,Тиркизна

DEN 138.88

Отпорен на топлина : нашиот висококвалитетен држач за тенџере е отпорен на топлинапа колку и да е жешка �

Козметички Кеси За Женска Торба За Шминка Чанта Со Голем Капацитет Тоалет За Патување Патент За Складирање Торбичка За Моливи Четки
 • Новак

Козметички Кеси За Женска Торба За Шминка Чанта Со Голем Капацитет Тоалет За Патување Патент За Складирање Торбичка За Моливи Четки

DEN 159.84

Големина : 10*8 инчи Материјал : платно,памук Торба за складирање со голем капацитет Лесен За Носење : студ�

Тато Подароци Од Внука Внук, Смешни Најдобар Дедо Некогаш Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Симпатична Кафе Чај Лажица Подарок За
 • Новак

Тато Подароци Од Внука Внук, Смешни Најдобар Дедо Некогаш Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик, Симпатична Кафе Чај Лажица Подарок За

DEN 1.67

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

Инфрацрвена Сензорска Лента, Приклучок И Репродукција Жична Сензорска Лента Долготрајна Сензорска Лента Ergономски Дизајн со Штанд За Примање
 • Новак

Инфрацрвена Сензорска Лента, Приклучок И Репродукција Жична Сензорска Лента Долготрајна Сензорска Лента Ergономски Дизајн со Штанд За Примање

DEN 1052.80

Едноставно поврзете го приклучокот на сензорот со конзолата за лесно ракување Доаѓа со држач, лесно е д�

Кунфи Накит Почиста, Ултразвук Почиста Решение-Накит Почиста За Злато, Сребро, Платина Дијаманти и Не-Порозна Скапоцени &засилувач;
 • Новак

Кунфи Накит Почиста, Ултразвук Почиста Решение-Накит Почиста За Злато, Сребро, Платина Дијаманти и Не-Порозна Скапоцени &засилувач;

DEN 3.00

Ултразвучно Почисто Решение : нашиот ултразвучен концентрат за чистење накит е формулиран за вас звучн�

Луксузна Кригла Гроздобер Рачно Изработена Декоративна чаша гроздобер стакларија ноќта на вештерките чаши За пиење Врежана Чаша Во Боја Персонализирано
 • Новак

Луксузна Кригла Гроздобер Рачно Изработена Декоративна чаша гроздобер стакларија ноќта на вештерките чаши За пиење Врежана Чаша Во Боја Персонализирано

DEN 382.24

АНТИЧКА КРИГЛА ЗА ВИНО : изработена од висококвалитетен и безбеден материјал и има долг работен век МЕТ�

Ј&засилувач;Домови Свадба Гостин Книга-Полароид Албум Фото Гостин Книга Регистар Пријавете Се Со Златна Фолија &засилувач; Позлатени
 • Новак

Ј&засилувач;Домови Свадба Гостин Книга-Полароид Албум Фото Гостин Книга Регистар Пријавете Се Со Златна Фолија &засилувач; Позлатени

DEN 2.67

ПРЕКРАСНА КНИГА ЗА ГОСТИ : Соберете љубовни белешки и меморија за годините што доаѓаат со нашата прекра�

Пејзаж 105, 18х8ин.
 • Новак

Пејзаж 105, 18х8ин.

DEN 3.00

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

СОИМИС Складирање Фиоки Долна Облека Случај Долна Облека Организатор Разделувачи долна облека кутии за складирање плакарот врски контејнери
 • Новак

СОИМИС Складирање Фиоки Долна Облека Случај Долна Облека Организатор Разделувачи долна облека кутии за складирање плакарот врски контејнери

DEN 206.08

крпа ЧОРАП ФИОКА ОРГАНИЗАТОРОТ користи класифициран контејнер за складирање, изработен од платнени ма�

Уни-КРУНА 740ммхг 70ЛПМ Пренослива Вакуумска Пумпа Лабораториска Вакуумска Пумпа Пренослива Вакуумска Пумпа Со Торбичка ЗА Носење СЕ-150ВХ
 • Новак

Уни-КРУНА 740ммхг 70ЛПМ Пренослива Вакуумска Пумпа Лабораториска Вакуумска Пумпа Пренослива Вакуумска Пумпа Со Торбичка ЗА Носење СЕ-150ВХ

DEN 361.60

СЕ сертификација, Рохс Сертификација, ИСО 9001 И ИСО 13485 Нафтаслободен, неподмачкување клипот и цилиндар...

Mmobiel Приклучок Конектор Компатибилен со Ipad Воздух / iPad 6 - Полнење Порта Flex Кабел - Слушалки Порта/Микрофон/Антена Замена-Вкл. Шрафцигери-Црно
 • Новак

Mmobiel Приклучок Конектор Компатибилен со Ipad Воздух / iPad 6 - Полнење Порта Flex Кабел - Слушалки Порта/Микрофон/Антена Замена-Вкл. Шрафцигери-Црно

DEN 135.84

Приклучок Конектор Полнач Порта Флекс Лента Кабел Компатибилен со Ipad Воздух / i Pad 6 а1474 А1475 А1476 А1893 А1954 В

Фогари Сјај Козметичка Торба Сирена Спирални Реверзибилни Светки Преносни Двобојни Студенти Футрола За Моливи За Девојчиња Женска
 • Новак

Фогари Сјај Козметичка Торба Сирена Спирални Реверзибилни Светки Преносни Двобојни Студенти Футрола За Моливи За Девојчиња Женска

DEN 0.33

Уникатна Совршена големина за сите девојки или жени секојдневна употреба, лесна за носење и наоѓање во �