SanDisk 512GB Флеш Дискови Ултра 3.0 USB Високи Перформанси Палецот Дискови Пенкало Погон Пакет Со Сѐ, Но Stromboli Јаже &засилувач; Клуч Прстен

SanDisk 512GB Флеш Дискови Ултра 3.0 USB Високи Перформанси Палецот Дискови Пенкало Погон Пакет Со Сѐ, Но Stromboli Јаже &засилувач; Клуч Прстен

DEN 2.33

Достапност

Пакетот вклучува (1) 512 GB San Disk 30 Ултра Флеш Дискови (SDCZ48-512 G-U46) И (1) Сѐ Освен Stromboli Јаже и (1) Клуч Прстен. Овој сигурен, 512gb флеш-уред 3.0 е одличен за деловна или канцелариска употреба, подароци за вработените, употреба на студенти или студии, алатка за учење или дистрибуција на датотеки, ова се одлични опции следниот пат кога ќе ви требаат флеш-уреди. Пренесете ги вашите датотеки, музика, податоци, видеа, слики и друга дигитална содржина со леснотија помеѓу ВАШИОТ USB уред овозможен Од ТИПОТ А, како ШТО се компјутер компјутер, лаптоп, работна површина, паметен телефон, таблет или ДРУГ USB уред Од Типот А. Без разлика дали ќе го наречете скок, погон на пенкало, мемориски стап, флеш меморија, USB или погон на палецот, можете да бидете сигурни дека вашите приватни датотеки остануваат приватни и безбедни со заштита на лозинка. Јажето и прстенот за клучеви ви овозможуваат безбедно да патувате со вашиот флеш-уред прикачен и прицврстен на вашите personal работи. ОВИЕ USB флеш-уреди со високи перформанси имаат брзи брзини на пренос до 130 MB/s за да можете да префрлите филм со целосна должина за 40 секунди или помалку. Пакетот вклучува (1) 512 GB San Disk 3.0 Ултра Флеш Дискови (SDCZ48-512 G-U46) И (1) Сѐ Освен Stromboli Јаже и (1) Клуч Прстен. Овој сигурен, 512gb флеш-уред 3.0 е одличен за деловна или канцелариска употреба, подароци за вработените, употреба на студенти или студии, алатка за учење или дистрибуција на датотеки, ова се одлични опции следниот пат кога ќе ви требаат флеш-уреди. Пренесете ги вашите датотеки, музика, податоци, видеа, слики и друга дигитална содржина со леснотија помеѓу ВАШИОТ USB уред овозможен Од ТИПОТ А, како ШТО се компјутер компјутер, лаптоп, работна површина, паметен телефон, таблет или ДРУГ USB уред Од Типот А. Без разлика дали ќе го наречете скок, погон на пенкало, мемориски стап, флеш меморија, USB или погон на палецот, можете да бидете сигурни дека вашите приватни датотеки остануваат приватни и безбедни со заштита на лозинка.


За производот

Избор на клиент

Ултразвучна Машина За Чистење, Ултразвучни Делови Почисти Повеќе Дупки За Вентилација Режим На Дегасирање Двоен Осигурувач Повеќенаменски
 • Новак

Ултразвучна Машина За Чистење, Ултразвучни Делови Почисти Повеќе Дупки За Вентилација Режим На Дегасирање Двоен Осигурувач Повеќенаменски

DEN 249.60

Тајмер и Грејач : 060 минути прилагодлив или нормално отворен, прилагодлив опсег на греење 080°C, кој се кор�

ИНДУСТРИСКИ Ѕидни Скали СО ЛЕД Сијалица, Приклучок / Хардверски Гроздобер Ѕидни Уреди За Осветлување, Античка Ѕидна Светилка За Прилагодување
 • Новак

ИНДУСТРИСКИ Ѕидни Скали СО ЛЕД Сијалица, Приклучок / Хардверски Гроздобер Ѕидни Уреди За Осветлување, Античка Ѕидна Светилка За Прилагодување

DEN 3.00

Можете да уживате во среќен момент под топла атмосфера со вашите љубовници Покрај тоа, овој комплет за ѕ

БЛЕСВИН Трајно Врвки Со Значки ЗА ЛИЧНА КАРТА, 3 парчиња Име Значка За Мажи Или Жени За Клуч, Значка Јаже Со Клип Вртливи Куки Значка Ленти,
 • Новак

БЛЕСВИН Трајно Врвки Со Значки ЗА ЛИЧНА КАРТА, 3 парчиња Име Значка За Мажи Или Жени За Клуч, Значка Јаже Со Клип Вртливи Куки Значка Ленти,

DEN 0.33

Издржлив квалитет : Квалитетен најлонски материјал и убава боја, убава и дарежлива, не бледнее, куката н�

Вефсу Складирање Ватенка Преклопна Кутија Џемпер Торбички Плакарот Ќебе Организатор Облека Домаќинство &засилувач; Лен Плакарот
 • Новак

Вефсу Складирање Ватенка Преклопна Кутија Џемпер Торбички Плакарот Ќебе Организатор Облека Домаќинство &засилувач; Лен Плакарот

DEN 3.33

Чувајте Јорган, Мантил, Јакна со памук, Перници, Ќебе Итн 1 Х Торба За Складирање (торба, Други Додатоци Не

Налепници За Шишиња Со Лак наухикс, Налепници Со Ласерски Број Од 10мм, Самолепливи Последователно Нумерирани Етикети За Складирање, Организирање
 • Новак

Налепници За Шишиња Со Лак наухикс, Налепници Со Ласерски Број Од 10мм, Самолепливи Последователно Нумерирани Етикети За Складирање, Организирање

DEN 2.00

1100 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ БРОЕВИПоследователно налепници со броеви 1100, 100 последователни броеви по лист, со нал

АМОКАМ Стан Видео Домофон Систем, Жичен 7 Инчи Монитор Видео Врата Телефон Комплет, 4 Апартман За Домаќинство Видео Врата, Мониторинг Поддршка,
 • Новак

АМОКАМ Стан Видео Домофон Систем, Жичен 7 Инчи Монитор Видео Врата Телефон Комплет, 4 Апартман За Домаќинство Видео Врата, Мониторинг Поддршка,

DEN 5024.00

1 еез надворешна камера и 4 еез внатрешен монитор видео домофон врата систем, поддршка 1 зграда која има 4

Nummove.com Restономски Одмор На Зглобот На Глувчето, Подлога За Дланка Силиконски Гел Нелизгачка Рационализација Работа Со Канцелариска
 • Новак

Nummove.com Restономски Одмор На Зглобот На Глувчето, Подлога За Дланка Силиконски Гел Нелизгачка Рационализација Работа Со Канцелариска

DEN 2.00

Restономски Дизајн : потпирачот за зглоб е designedономски дизајниран да обезбеди оптимална поддршка и удобн�

Сензор За движење Надворешен Ѕид Фенер, Сензор За Надворешен Ѕид За Надворешен Ѕид Светилка За Надворешен Ѕид Со Стаклена Сенка Активирано Светло
 • Новак

Сензор За движење Надворешен Ѕид Фенер, Сензор За Надворешен Ѕид За Надворешен Ѕид Светилка За Надворешен Ѕид Со Стаклена Сенка Активирано Светло

DEN 3.00

?●Сензор за самрак До Зори И Активирано Движење За Разлика Од другите нормални уреди за ѕидно светло, до

Лизи Лавици Полица За Кујна Решетка За Складирање Овошје И Зеленчук Решетка За Слетување Решетка За Складирање Завршна Решетка може Да Премести
 • Новак

Лизи Лавици Полица За Кујна Решетка За Складирање Овошје И Зеленчук Решетка За Слетување Решетка За Складирање Завршна Решетка може Да Премести

DEN 2.00

* Разумен дизајн : оваа мултифункционална решетка лесно може да го зголеми просторот за складирање на ку

Лофарис Дипломирање Позадина Класа На 2023 Црна Сјајна Ѕвезда Конградулација Фотографија Позадина Диплома Капа Честитки Град Прослава Партија
 • Новак

Лофарис Дипломирање Позадина Класа На 2023 Црна Сјајна Ѕвезда Конградулација Фотографија Позадина Диплома Капа Честитки Град Прослава Партија

DEN 247.36

Материјал и Пакет Изработени Од Винил, Небледнее, Нерефлектирачки мат, Силно блокирање на светлината С�

Алаза геометриски црно-бело решетки мермер природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства,
 • Новак

Алаза геометриски црно-бело решетки мермер природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства,

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

Свежи простори-Организатор На Торби Со Патент За Фиока-Држач За Организатор На Торби За Чување Кујна Од Бамбус, Галон Кварт Закуска И Организатор
 • Новак

Свежи простори-Организатор На Торби Со Патент За Фиока-Држач За Организатор На Торби За Чување Кујна Од Бамбус, Галон Кварт Закуска И Организатор

DEN 303.84

●Неуредна Фиока Е МинатоЗдраво организирана фиока, збогум хаос! Нашиот Организатор На Торби Од Бамбус �

Огледало Електричен Камин 10 Бои Менување На Самостоен Агол Електричен Камин Со Мотел Далечински Управувач Грејач Ложиште 3Д Пламен 750/1500w
 • Новак

Огледало Електричен Камин 10 Бои Менување На Самостоен Агол Електричен Камин Со Мотел Далечински Управувач Грејач Ложиште 3Д Пламен 750/1500w

DEN 585.60

УНИКАТНА ИЗРАБОТКА НА КРИСТАЛНО ОГНИШТЕНашата камина е дизајнирана со фасцинантна завршница на огледа

Умерико лилјаци држачи за садови за Ноќта на вештерките поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат ситници
 • Новак

Умерико лилјаци држачи за садови за Ноќта на вештерките поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат ситници

DEN 2.33

❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи And Handcraded Pot