Макс Вода 2 Фаза Целата Куќа, Систем За Филтрирање На Вода Со Пвц Топката Вентил, Манометар &засилувач; Домување Клуч-Талог + CTO-1 Влез/Излез

Макс Вода 2 Фаза Целата Куќа, Систем За Филтрирање На Вода Со Пвц Топката Вентил, Манометар &засилувач; Домување Клуч-Талог +

DEN 2.67

Достапност

Големина 45 "х 19 7/8" одговара на повеќето 20 " бб куќишта. 5 Микрон Номинален филтер рејтинг. Филтер Живот : 26000 Галони @ 7 GPM. Работна Температура : 40°F до 125°F. работен притисок 25 до 75 psi максимум. Седимент Филтер Живот-6 месеци. Јаглероден Филтер Живот Приближно-Минимум 20.000 До Максимум 35. Помалку од 1пси пад на притисокот @20ГПМ. Максимален работен притисок : 90ПСИ. Работна температура : 40-100°F (5-40°C). Димензии : 27,5 "Висина x 15" Ширина x 8 " Длабочина. Тежина : Приближно 32 килограми. Храна вода рн опсег : 4. Претпочитан опсег на притисок на водата за добиточна храна : 20-90 PSI за да ги добиете најдобрите резултати од филтрацијата го одржува помалку ОД 60 PSI. Максимална храна вода ТДС : 2000 PPM. Стапка на проток (ГПМ) 1-40* ГПМ за 1 "Влез/Излез 1-35* ГПМ за +" Влез/Излез. Галванизација, офорт и процес на развој на слики во индустријата за ПХБ. Филтрација на течност за галванизација во конвенционалната индустрија за галванизација. Филтрација на течности со низок вискозитет на хемикалии. Филтрација на вода за производствени процеси и рециклирана вода. ? Подобрен Квалитет На Водата : 2-фазниот систем за филтрирање на вода во целата куќа со филтри за талог и ЦТО јаглерод ефикасно ги отстранува талогот, хлорот и другите нечистотии, обезбедувајќи чиста, здрава и одлична вода за целиот ваш дом или бизнис. ? Јасно Куќиште Со Манометар За Лесно Следење : чистото еднократно куќиште Со о-прстен со манометар го олеснува следењето на перформансите на системот и знаењето кога е време да се заменат филтрите. Транспарентното куќиште исто така ви овозможува визуелно да ги прегледате филтрите, осигурувајќи дека тие се чисти и функционираат правилно. ? Лесен За Инсталирање И Одржување : системот доаѓа со пристаништа од 1" и едно куќиште Со О-прстен, што ја прави инсталацијата и одржувањето ветре. Не ви требаат посебни водоводни вештини или алатки за инсталирање или замена на филтрите, А О-прстенот обезбедува цврста заптивка без истекување. ? Издржливи и Долготрајни : филтрите за талог и ЦТО јаглерод се со висок квалитет, дизајнирани да траат долго време, обезбедувајќи сигурна и долготрајна филтрација на вода за вашиот дом или бизнис. Јасното куќиште е направено од издржливи материјали кои можат да издржат висок притисок, осигурувајќи дека не пука или истекува со текот на времето. ? Зошто Макс Вода : имаме 15+ години искуство во индустријата за филтрирање на вода обезбедување решение со насмевка на милиони семејства. Направете Ја Максималната Вода ваше решение за сите ваши потреби за филтрирање. Нашиот систем за филтрирање вода не содржи бисфенол А или други токсични пластични материјали.


За производот

Избор на клиент

За Случајот Со Паричникот Samsung Galaxy A03S 5-Картичка Флип Капак Држач За Кредитна Картичка Двослоен Тежок Шок-Отпорен Tpu Заштитен Случај
 • Новак

За Случајот Со Паричникот Samsung Galaxy A03S 5-Картичка Флип Капак Држач За Кредитна Картичка Двослоен Тежок Шок-Отпорен Tpu Заштитен Случај

DEN 3.33

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само компатибилен Со samsung Galaxy A03s 5картичка флип капак Забелешка : не одговара за други м�

Нерѓосувачки Челик Антикорозивни Стигнале Метрички Владетел, Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Лента Мерка, Шупливи Дизајн, Водоотпорен &засилувач;
 • Новак

Нерѓосувачки Челик Антикорозивни Стигнале Метрички Владетел, Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Лента Мерка, Шупливи Дизајн, Водоотпорен &засилувач;

DEN 0.67

●Никелирана Челична Мерна Лента За Владетелска Лента : школка е изработена од нови СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ни

Двор Фигурини И Статуи Знаци Дипломирање Фарма Послужавник Мини Стил Лето Лимон Рустикален Дрвен Декор Нивоа Нивоа Украси Послужавник
 • Новак

Двор Фигурини И Статуи Знаци Дипломирање Фарма Послужавник Мини Стил Лето Лимон Рустикален Дрвен Декор Нивоа Нивоа Украси Послужавник

DEN 1.67

Поради Разликите Во Поставките За Осветлување И Екран, Боите На Предметите Може Да Бидат Малку Поинакви

982406ЕРЛ Ерл -6 МАШКА Маичка
 • Новак

982406ЕРЛ Ерл -6 МАШКА Маичка

DEN 2.67

Повеќето Комплетна Линија Понудени Широк Избор; Пакување Во Кеси; На; Маичка; Мала Големина на Фитинг06АН

Ѕвездениот Декантер За Виски На готвачот За Мажи-Гравиран Сет За Декантер На Глобус со 2 Гравирани Очила За Глобус, За Виски, Бурбон, 2 Гравирани
 • Новак

Ѕвездениот Декантер За Виски На готвачот За Мажи-Гравиран Сет За Декантер На Глобус со 2 Гравирани Очила За Глобус, За Виски, Бурбон, 2 Гравирани

DEN 993.92

СОФИСТИЦИРАН ДЕКАНТЕР ЗА ВИСКИВклучува цврста и мазна дрвена основа која го држи декантерот и чашите з�

Хонгксинг Фото Албум 4х6 1200 Џебови Фотографии, Екстра Голем Капацитет Семејни Свадба Слика Албуми Има 1200 Хоризонтални И Вертикални Фотографии
 • Новак

Хонгксинг Фото Албум 4х6 1200 Џебови Фотографии, Екстра Голем Капацитет Семејни Свадба Слика Албуми Има 1200 Хоризонтални И Вертикални Фотографии

DEN 527.84

Албум Со Слика Со голем Капацитет : Има 1200 фотографии 4х6, вкупно 120 листови / 240 страници, секоја страница

oqpa за iPhone SE 2022/2020/6/6S/7/8 Случај Цртан Филм Kawaii Смешни Симпатична Забава Силиконски Дизајн Покритие За Девојки Дете Момчиња Тинејџерски,
 • Новак

oqpa за iPhone SE 2022/2020/6/6S/7/8 Случај Цртан Филм Kawaii Смешни Симпатична Забава Силиконски Дизајн Покритие За Девојки Дете Момчиња Тинејџерски,

DEN 2.00

Компатибилностовој случај на мобилен телефон е компатибилен само со i Phone SE 2 / 3 генерација 2022 / 2020 / 6 / 6 S / 7

fkovcdy Балет Шминка Торба Балерина Балет Танц Торба Танчерка Подароци За Тинејџери Девојки Балет Љубовници Танц Учител Ученик Балет Рецитал
 • Новак

fkovcdy Балет Шминка Торба Балерина Балет Танц Торба Танчерка Подароци За Тинејџери Девојки Балет Љубовници Танц Учител Ученик Балет Рецитал

DEN 1.00

Премиум материјал : козметичката кеса е изработена од врвна памучна и ленена ткаенина, која е мека на до�

Ипл Отстранување На Влакна Неограничени Трепкања Отстранување На Влакна За Жени Трајно со 2 Прицврстување за Лицето Пазувите Ногата
 • Новак

Ипл Отстранување На Влакна Неограничени Трепкања Отстранување На Влакна За Жени Трајно со 2 Прицврстување за Лицето Пазувите Ногата

DEN 2239.84

Qmele уредот за отстранување на влакна користи напредна ipl технологија Лесно е да се работи дома ЗАБЕЛЕШКА

Стоматолошки Огледало Привезок Стоматолог Хигиеничар Студент Лабораторија Технологија Новина Подарок Нерѓосувачки Артман Инструменти
 • Новак

Стоматолошки Огледало Привезок Стоматолог Хигиеничар Студент Лабораторија Технологија Новина Подарок Нерѓосувачки Артман Инструменти

DEN 2.67

Новина Подарок : овој приврзок за клучеви е уникатна и стилска опција за подарок за новина за стоматолош

Штурме Карабинер Клип Алуминиум Д-Прстен Заклучување Издржливи Силни И Лесни Големи Карабини Клип Сет За Отворено Кампување Завртка За
 • Новак

Штурме Карабинер Клип Алуминиум Д-Прстен Заклучување Издржливи Силни И Лесни Големи Карабини Клип Сет За Отворено Кампување Завртка За

DEN 303.84

9 х Д Облик На Алуминиумски Карабини 1 х Нерѓосувачки Челик Жица Привезок Боја : како што е прикажано на с�

Среќни 2000 Парчиња Црни Патент Врски Пластични Жичани Врски Тешки Електрични Кабелски Врски Индустриски Самозаклучувачки Најлонски Врски
 • Новак

Среќни 2000 Парчиња Црни Патент Врски Пластични Жичани Врски Тешки Електрични Кабелски Врски Индустриски Самозаклучувачки Најлонски Врски

DEN 1.67

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 2000 парчиња тешки жици со патент, кои се доволна количина за фабричка се

Ноќта На вештерките Бебе Туш Партија Украси Бебе Е Подготовка Банер Бебе Пол Откриваат Украси Ноќта На Вештерките Виси Вител Бебе Туш
 • Новак

Ноќта На вештерките Бебе Туш Партија Украси Бебе Е Подготовка Банер Бебе Пол Откриваат Украси Ноќта На Вештерките Виси Вител Бебе Туш

DEN 1.00

Богата комбинација : пакетот вклучува 1 Парче бебе е банер За Подготовка (веќе склопено), 12 парчиња претх�

Косма Паричник Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max Со Држач За Картички, Гроздобер Pu Кожа Магнетни Фолио Флип Штанд Телефон Покритие
 • Новак

Косма Паричник Случај за iPhone 14/14 Плус/14 Pro/14 Pro Max Со Држач За Картички, Гроздобер Pu Кожа Магнетни Фолио Флип Штанд Телефон Покритие

DEN 1.67

Компатибилност : овој случај е компатибилен со i Phone 14 Серија 2022 Ве молиме потврдете го моделот на телефо�

ТОРБА За ШМИНКА За ЛЕЖЕЊЕ Патна Козметичка Торба Голема Торбичка За Тоалетна Торбичка За Шминка Пренослива Водоотпорна Торба За Организатори
 • Новак

ТОРБА За ШМИНКА За ЛЕЖЕЊЕ Патна Козметичка Торба Голема Торбичка За Тоалетна Торбичка За Шминка Пренослива Водоотпорна Торба За Организатори

DEN 2.33

ТопОдделение Материјал : стп кожата е водоотпорна и без загадување, а ткаенината отпорна на нечистотија