НТЕ Електроника 47-20806 - Кл Топлина Смалуваат Цевки, Тенок Ѕид, 2:1 Смалуваат Сооднос, 1/2 Дијаметар, 6 Должина, Јасно

НТЕ Електроника 47-20806 - Кл Топлина Смалуваат Цевки, Тенок Ѕид, 2:1 Смалуваат Сооднос, 1/2 Дијаметар, 6 Должина, Јасно

DEN 1.33

Достапност

Мил−ДТЛ-23053/5, Класа 1 и 3, АДС Ц22 УЛ 224, 125°C, VW1 (Освен Јасно). Достапно Во Црна, Сина, Црвена, Зелена, Жолта, Бела, Јасна, Кафеава, Сива, Портокалова и Виолетова боја. Тежина на пакетот : 0,004 килограми. Мил−ДТЛ-23053/5, Класа 1 и 3, АДС Ц22. УЛ 224, 125°C, VW1 (Освен Јасно). Достапно Во Црна, Сина, Црвена, Зелена, Жолта, Бела, Јасна, Кафеава, Сива, Портокалова и Виолетова боја. Тежина на пакетот : 0,004 килограми. Цевките за Намалување На Топлината на Тенкиот Ѕид на НТЕ се со високи перформанси, повеќенаменски, професионални одделенија, флексибилни, отпорни на пламен, цевки за собирање на топлина базирани на полиолефин со одлични електрични, хемиски и физички својства. Оваа цевка се користи опширно во индустриски и воени апликации за искористување на кабли и жици, ослободување од напрегање, изолација, кодирање во боја, идентификација и заштита од течности.


За производот

Избор на клиент

Црна тапа за бања, црни чешми за мијалник за бања, тапаци за бања за мијалник 3 дупка со линии за снабдување со вода и вода, мат црна
 • Новак

Црна тапа за бања, црни чешми за мијалник за бања, тапаци за бања за мијалник 3 дупка со линии за снабдување со вода и вода, мат црна

DEN 2.33

Притиснете за да запечатите и притиснете повторно за да се отвори Попап мозоци е опремено со антиудар н�

3 пакувања со џебна акварелна книга за сликање DIY креативни графити акварел книги сликање со 3 четки за бои Акварел боја, обележувач
 • Новак

3 пакувања со џебна акварелна книга за сликање DIY креативни графити акварел книги сликање со 3 четки за бои Акварел боја, обележувач

DEN 248.00

Огромна квалификуваност : ќе добиете 3 различни теми преносни сетови за обележувачи на акварел Постојат

Симпатична цртана нокти налепница за уметност за нокти за нокти Уметнички материјали 3Д само-лепени декорации за нокти дизајнер налепници
 • Новак

Симпатична цртана нокти налепница за уметност за нокти за нокти Уметнички материјали 3Д само-лепени декорации за нокти дизајнер налепници

DEN 3.33

Пакет : getе добиете 4 листови симпатични налепници за уметност за нокти, има голем број на различни модел�

Партикиндом 2м Симулација Јаворов Лист Лоза Вештачки Лист Трска Врата Ѕид Декорација За Денот На Благодарноста Ноќта На Вештерките
 • Новак

Партикиндом 2м Симулација Јаворов Лист Лоза Вештачки Лист Трска Врата Ѕид Декорација За Денот На Благодарноста Ноќта На Вештерките

DEN 1504.00

Создадете романтична и жива средина во вашата куќа Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПО�

Lyetny Симпатична Медуза Модел Море Суштество Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник
 • Новак

Lyetny Симпатична Медуза Модел Море Суштество Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник

DEN 0.33

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Премиум пластична кутија за алатки, отстранливи партиции и повеќе прегради, голем капацитет, со тркала, лесен за движење, за складирање
 • Новак

Премиум пластична кутија за алатки, отстранливи партиции и повеќе прегради, голем капацитет, со тркала, лесен за движење, за складирање

DEN 2805.44

★ Цврста конструкција : Оваа кутија со алатки е изработена од густ не'рѓосувачки челик и супериорен ПП, �

Фиван Лето Хаваи Партија Плинтус Цилиндар Покритие Роденден Аранжман Еластична Водат Спандекс Постамент Покрие Десерт Маса Декорација
 • Новак

Фиван Лето Хаваи Партија Плинтус Цилиндар Покритие Роденден Аранжман Еластична Водат Спандекс Постамент Покрие Десерт Маса Декорација

DEN 0.33

ГолеминаДијаметар 56см (221") Висина 67см (26 МАТЕРИЈАЛНајнови еластичен полиестер, издржлив и нема да избле�

WOWLIVE Големи тркала за перење алишта за перење 90L склопувачки високи алишта за алишта, рачка за преклопна валкана облека за облека
 • Новак

WOWLIVE Големи тркала за перење алишта за перење 90L склопувачки високи алишта за алишта, рачка за преклопна валкана облека за облека

DEN 735.84

【Зачувајте до 5055 парчиња чевли】 : 50 Засилениот дизајн има повеќе простор и може да има 5055 пара чевли за �

QFFL Преносен проектор екран на мобилен телефон HD засилувач Супер јасна анти-сина зрачење 6Д драма вентилатор Артефакт склоплив и скалабилен
 • Новак

QFFL Преносен проектор екран на мобилен телефон HD засилувач Супер јасна анти-сина зрачење 6Д драма вентилатор Артефакт склоплив и скалабилен

DEN 2.00

★ 【Лесно за носење】 Засилувачот е лесен и преклопен дизајн, преносно складирање Супер е тенка откако ќ

Kbree повеќебоен двострана компактен компактен огледало за шминка преносно мали мини џеб огледало алатки за шминка за паричникот Торба за патувања
 • Новак

Kbree повеќебоен двострана компактен компактен огледало за шминка преносно мали мини џеб огледало алатки за шминка за паричникот Торба за патувања

DEN 0.33

Ова огледало е погодно за маса за облекување во спална соба, бања Исто така, тоа е подарок за Божиќ, Денот

Кучињата Се Моето Бегство Од Сите Срања Во Животот Пиво Штајн Кригла 22оз, Уникатна Златна Боја Детали Пиво Кригла, Колекционерски Пиво
 • Новак

Кучињата Се Моето Бегство Од Сите Срања Во Животот Пиво Штајн Кригла 22оз, Уникатна Златна Боја Детали Пиво Кригла, Колекционерски Пиво

DEN 511.84

Совршен за создавање поавтентично искуство со пиење, без разлика дали е во бар или дома Овие 22оз бели шт�