Amview 32CH HD ХИБРИД 1080P HDMI DVR Со HD 1800tvl CCTV Систем За Безбедносна Камера За Надзор

Amview 32CH HD ХИБРИД 1080P HDMI DVR Со HD 1800tvl CCTV Систем За Безбедносна Камера За Надзор

DEN 2.00

Достапност

32ch HD Хибрид 1080 P DVR Поддршка На СИТЕ КАМЕРА DVR СО 1800tvl Камера За Одличен Квалитет На Видео Погледнете и Снимајте Во Широк Екран со Далечинско Гледање на компјутер, Mac, i Phone, i Pad и android уреди. Поставувањето е толку лесно! Едноставно преземете Ја Апликацијата паметен телефон и скенирајте ГО ДВР QR кодот. 0 резервна функција за мир на умот, ip66 тешки метални прилагодливи зум леќа камера. Слободен 3тб Хард Диск. 1 Година Гаранција И Бесплатна Технолошка Поддршка во сад 32. Приклучете И Играјте Комплетен Сет. Пакетот вклучува : DVR-32 CH HD 1080p Хибрид HD HDMI DVR Слободен претходно инсталиран 3tb CCTV хард диск. Камера : 32x SV530 CZG72 - 1800 TVL 72 IR Led Диоди 2.8-12mm Објектив Камера. 1x RG59 1000 стапки Сијамски Кабел За Напојување на Камерата, 1x Кутија За Напојување, 32 парчиња Пигтили, 64 парчиња BNC. * Едногодишна гаранција * обезбедуваме Бесплатна Технолошка Поддршка од : 8 : 30 часот-5 : 30 часот , понеделник - петок * Локација : Калифорнија.


За производот

Избор на клиент

Зебра GX430t Термички Пренос Десктоп Печатач Ширина на печатење од 4 ВО USB Сериско И Паралелно Поврзување На Портата Вклучува Peeler-GX43-102511-000
 • Новак

Зебра GX430t Термички Пренос Десктоп Печатач Ширина на печатење од 4 ВО USB Сериско И Паралелно Поврзување На Портата Вклучува Peeler-GX43-102511-000

DEN 0.67

Лесен за употреба : Се Поврзува преку USB, Сериски, Паралелни и е компатибилен со медиумски ролни кои имаа�

KINGJOY Статив За Камери, 76 Инчен Висок Компактен Камера Стативи &засилувач; Моноподи ЗА DSLR Двоглед Ласерски Ниво Проектор, Алуминиум
 • Новак

KINGJOY Статив За Камери, 76 Инчен Висок Компактен Камера Стативи &засилувач; Моноподи ЗА DSLR Двоглед Ласерски Ниво Проектор, Алуминиум

DEN 1.00

Компатибилност : овој Dslr статив компатибилен со Сите DSLR камери Камера И опрема со 1 / 4" и 3 / 8 " навојни дупк

Хемотон Демитас Лажици Самостојни Алатки Пакет Од 3 Нерѓосувачки Челик Чинија Лажица Со Излив Мал Сос Лажица Супа Лажица За Лажица Сос
 • Новак

Хемотон Демитас Лажици Самостојни Алатки Пакет Од 3 Нерѓосувачки Челик Чинија Лажица Со Излив Мал Сос Лажица Супа Лажица За Лажица Сос

DEN 1.67

Ќе добиете : 3 парчиња лажици за дожд од нерѓосувачки челик, со големина Прибл 4,7 х 15 см / 1,85 х 5,91 инчи; 4,7 х 2

iSpring WSP50B Еднократно Целата Куќа Се Вртат Надолу Седимент Филтер За Вода, Брз Проток Со Вграден Домување Стругалка И Месинг Врвот Јасно
 • Новак

iSpring WSP50B Еднократно Целата Куќа Се Вртат Надолу Седимент Филтер За Вода, Брз Проток Со Вграден Домување Стругалка И Месинг Врвот Јасно

DEN 2607.84

[Надградена Верзија и Поголем Проток] WSP50 B цела куќа спин надолу филтер за вода за талог е надградена вер

Хардверска Алатка, Комплет За Дупчење Со Висок Јаглероден Челик, Електрични Рачни Вежби За Дупчење Дрвени Предмети Дупчење Иглолистен
 • Новак

Хардверска Алатка, Комплет За Дупчење Со Висок Јаглероден Челик, Електрични Рачни Вежби За Дупчење Дрвени Предмети Дупчење Иглолистен

DEN 96.96

4 слотови и 4 рабови дизајн, големи слотови и големо отстранување на отпадоци, стабилно сечење и отстрану

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklin Le Feuvre Гном Семејство Љубов Уметност Измешајте Винил Налепница Игри На Среќа Кожата
 • Новак

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklin Le Feuvre Гном Семејство Љубов Уметност Измешајте Винил Налепница Игри На Среќа Кожата

DEN 399.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklin Le Feuvre Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отпор�

Исцелени 10 парчиња Мини Дама Паричник Паричник Торбичка Тампони Клучеви Салфетки Медицински Сестри Менструални Патни Влошки Патување Случаен
 • Новак

Исцелени 10 парчиња Мини Дама Паричник Паричник Торбичка Тампони Клучеви Салфетки Медицински Сестри Менструални Патни Влошки Патување Случаен

DEN 2.00

Постелнина Менструална Торбичка : Преносни торби за складирање ар за девојки и жени додека и на отворен�

Две парчиња ресили микро бикини со висока исечена вратоврска за капење костуми за капење со бикини резервоарот за капење бикини бикини сет
 • Новак

Две парчиња ресили микро бикини со висока исечена вратоврска за капење костуми за капење со бикини резервоарот за капење бикини бикини сет

DEN 2.00

Тери ткаенина покрива скромни костими за капење бело подлога бикини врвни метални бикини врвни бикини �

Поради Северен Грипро Без Шилести Ледени Шноли-Совршени За Премин Помеѓу Внатрешни/Надворешни Површини - 22 Шеврони Здраво За Максимално
 • Новак

Поради Северен Грипро Без Шилести Ледени Шноли-Совршени За Премин Помеѓу Внатрешни/Надворешни Површини - 22 Шеврони Здраво За Максимално

DEN 535.68

11 (22 / пар) патентираните шеврони hiviz се стратешки поставени за да го зголемат зафатот и да го намалат риз�

Еекемг Кутија За Складирање Преклопување Валкана Облека Отежнување Складирање Водоотпорна Кофа За Облека Домашна Корпа За Чување
 • Новак

Еекемг Кутија За Складирање Преклопување Валкана Облека Отежнување Складирање Водоотпорна Кофа За Облека Домашна Корпа За Чување

DEN 0.33

Рачката за носење ја прави погодна кога се движите од корпа за перење Одлична заштеда на простор,тој е к�

Џуин Платформа Камион Притисни Доли Платформа Камион Тркалање Рака Притисни Количка со 4 Тркала Метална Рачка Пластична Палуба Количка Со
 • Новак

Џуин Платформа Камион Притисни Доли Платформа Камион Тркалање Рака Притисни Количка со 4 Тркала Метална Рачка Пластична Палуба Количка Со

DEN 0.33

●Широко Апликации●Без разлика Дали преместувате предмети за домаќинството, дрвени штици или багаж, ов

Јустрит 894530 Секако-ЗАФАТ ЕКС Челик 2 Врата Само Затвори Запаливи Материјали Безбедносен Кабинет, 60 Галон Капацитет, 43 Ширина x 65 Висина
 • Новак

Јустрит 894530 Секако-ЗАФАТ ЕКС Челик 2 Врата Само Затвори Запаливи Материјали Безбедносен Кабинет, 60 Галон Капацитет, 43 Ширина x 65 Висина

DEN 1752.00

Двојна ѕидна конструкција со 11 / 2инчен изолационен воздушен простор за отпорност на пожар Заварен чели�