Dell Прецизност 5000 5760 Работна Станица лаптоп | 17 4k Допир | Јадро i9-1TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-RTX A3000 | 8 Јадра @ 5 GHz - 11 Gen Cpu-6GB Gddr6 Победа 10 Pro

Dell Прецизност 5000 5760 Работна Станица лаптоп | 17 4k Допир | Јадро i9-1TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-RTX A3000 | 8 Јадра @ 5 GHz - 11 Gen Cpu-6GB

DEN 1504.00

Достапност

[Intel Core i9 Процесор] Објавен Во 2021 Година 17 " Прецизност 5760 Работна Станица Лаптоп Во Прецизност 5000 семејство Дел доаѓа со сите најнова технологија, вклучувајќи DDR4 Меморија часовник на неверојатни 3200 MHz и 11-та генерација Intel 8-јадрен Процесор Осумте јадра на јадрото i9-11950h процесор овозможува исклучителни мултитаскинг. За да заштедите енергија и да го продолжите траењето на батеријата процесорот ќе работи @ 2.6 Ghz при мала употреба, но ќе се зголеми на 5 GHz под тешка употреба за моќни перформанси!. [Дисплеј и Графика] Овој Прецизен Лаптоп На Работната Станица 5760 доаѓа со Екран На Допир од 17 инчи СО резолуција 4К (3840х2400) за неверојатно јасни визуелни слики и посветена графичка картичка Nvidia RTX A3000 со 6gb Посветен Графички Ram Меморија одличен за игри или уредување фотографии и видео. [RAM Меморија со голема Брзина и Огромен Простор] RAM МЕМОРИЈАТА 64 GB DDR4 Работи @ 3200 MHz ќе ви овозможи непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња на прелистувачот одеднаш и 1tb (1000 GB) PCIe NVMe M. 2 Диск Со Цврста Состојба ќе обезбеди брзо стартување, брз пренос на податоци и ќе овозможи големо складирање датотеки!. [Оперативен Систем] Виндоус 10 е најстариот тестиран Оперативен Систем На Мајкрософт и ако сакате да го надградите најновиот виндоус 11, виндоус 11 е едноставна бесплатна надградба преку ажурирање на виндоус. Windows Pro доаѓа со с everything што Доаѓа Windows Home, плус дополнителни функции што вашата организација може да ги бара како активен директориум и шифрирање на уредот bitlocker (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно). [Дополнителни Детали] векбам доаѓа интегриран. Wifi и Bluetooth доаѓаат интегрирани. [ПРИСТАНИШТА & СЛОТОВИ] 2x Thunderbolt 4.0 Тип-Ц сд картичка читач слушалки приклучок заклучување слот |. [Intel Core i9 Процесор] Објавен Во 2021 Година 17 " Прецизност 5760 Работна Станица Лаптоп Во Прецизност 5000 семејство Дел доаѓа со сите најнова технологија, вклучувајќи DDR4 Меморија часовник на неверојатни 3200 MHz и 11-та генерација Intel 8-јадрен Процесор. Осумте јадра на јадрото i9-11950h процесор овозможува исклучителни мултитаскинг. За да заштедите енергија и да го продолжите траењето на батеријата процесорот ќе работи @ 2.6 Ghz при мала употреба, но ќе се зголеми на 5 GHz под тешка употреба за моќни перформанси!.


За производот

Избор на клиент

Креативност За Деца Кријат И Бараат Точка Карпа: Боја И Кријат 10 Карпи Од Мандала-Комплети За Сликање Карпи За Возраст Од 6-8 Години, Комплет
  • Новак

Креативност За Деца Кријат И Бараат Точка Карпа: Боја И Кријат 10 Карпи Од Мандала-Комплети За Сликање Карпи За Возраст Од 6-8 Години, Комплет

DEN 0.67

ТОЧКА УМЕТНОСТ овој тренд КАРПИ! Ширете пеѕѕубезност низ вашата заедница, по една карпа Едноставно нас�

Герии 18 Парчиња 4 Инчни Мали Тави За Торта Мини Тркалезни Тави За Торта За Печење Нелепливи Алуминиумски Тави За Кршење Тави За Торта Торта Со
  • Новак

Герии 18 Парчиња 4 Инчни Мали Тави За Торта Мини Тркалезни Тави За Торта За Печење Нелепливи Алуминиумски Тави За Кршење Тави За Торта Торта Со

DEN 1.67

Убава Комбинација : ќе добиете 18 парчиња мини тави за торта и 100 листови хартија за пергамент, разумна ко�

Колекции за лековити кристали Ckakra, Премиумски паднати камења Кристална кула комплет, скапоцени камења по боја со чакра, додатоци за медитација,
  • Новак

Колекции за лековити кристали Ckakra, Премиумски паднати камења Кристална кула комплет, скапоцени камења по боја со чакра, додатоци за медитација,

DEN 595.20

Премиумски разгалени камења и кристална кулаИмпресивен комплет за лековити кристали колекција, вклучу

Тоалетна Торба Патна Торба Со Висечка Кука, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Шампон, Тоалети
  • Новак

Тоалетна Торба Патна Торба Со Висечка Кука, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Шампон, Тоалети

DEN 3.00

●Широк Капацитет 9,6 x 12,6 инчи (валани); 12,6 x 30,3 инчи( отворен); 4 одделни прегради Покрај тоа, можете да ја о�