Мала Корпа За Отпадоци Со Капак розов сладолед Стопен Со Шарени Слатки Прскалки Со Бонбони Долга Гранична Корпа За Отпадоци Со Врвна Отпорна На Кучиња За Кујна Бањ?

Мала Корпа За Отпадоци Со Капак розов сладолед Стопен Со Шарени Слатки Прскалки Со Бонбони Долга Гранична Корпа За Отпадоци Со Врвна Отпорна На

DEN 734.08

Достапност

Параметри на производот : Капацитет (7литар/1,8 Галон) Висина (14,3") Дијаметар (8,7") Материјал(ПП+АПС) Ве молиме потврдете дека големината на производот е големината што ја сакате пред да ја купите, за да не ви донесе непотребни проблеми. Дизајн на производот : пластичниот материјал на корпата за отпадоци го прави полесен и полесен за движење. Површината е мазна и водоотпорна, потрајна и полесна за чистење. Врвот со притиснете го горниот капак, тивок дизајн, без бучава вклучено и исклучено. Може ефикасно да спречи мирис, да спречи кученце да тропа над корпата за отпадоци, исто така може да ја скрие грдата кеса за отпадоци и да ја заштити вашата приватност, да ја направи вашата животна средина почиста и уредна. Фин изглед : производот има три потпори за ногарки од вештачко дрво, така што повеќе не треба да се наведнувате кога користите. Кантите за ѓубре се погодни и убави. Тоа може да се стави во собата не само за да се пополни ѓубрето, туку и да се направи убава декорација. Нашата продавница нуди различни стилови и модели на канти за ѓубре, можете да изберете кој било според потребите на сцената дома. Користете сценарио : стилската мала корпа за отпадоци може да се постави каде што сакате, особено во претпочитани простори или тесни простори. На пример, тој е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, кампер, па дури и како корпа за отпадоци од пелени. Нашата услуга : ако имате прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не директно. Наша цел е да ги задоволиме нашите клиенти и ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа по добивањето на пораката. Сигурно не сте помислиле дека малата корпа за отпадоци може да биде толку убаво шик. Пластиката од висока класа е лесна, издржлива и лесна за чистење, со ногарки од вештачко дрво, додавајќи уметнички допир во вашиот дом.


За производот

Избор на клиент

Акцијатракс-Поштенски Врски Од Воено одделение За Систем За Патека За Само Закрепнување За Снег, Песок, Кал и Тиња - Жолто - Пакување
  • Новак

Акцијатракс-Поштенски Врски Од Воено одделение За Систем За Патека За Само Закрепнување За Снег, Песок, Кал и Тиња - Жолто - Пакување

DEN 1424.00

Сите материјали и работна сила 100% АМЕРИКАНСКИ Извори 100% Произведено Во Америка Ова се воени одделение "�

Урн Хаисхоп за кучиња пепел Погребни урни урни мали меморијални урни за човечки и миленичиња пепел дома или гробишта за миленичиња
  • Новак

Урн Хаисхоп за кучиња пепел Погребни урни урни мали меморијални урни за човечки и миленичиња пепел дома или гробишта за миленичиња

DEN 3.33

★ Нашите урни се направени уникатно од антички процес наречен керамички печки Изгледот е уникатно, не е

20 парчиња 1,87 Црни 1/2-20 НАВРТКИ за Навртки на ТРКАЛАТА од 1999 година Форд Ренџер Може Да Одговара НА Бандажите НА ОЕМ, Купувачот Треба Да
  • Новак

20 парчиња 1,87 Црни 1/2-20 НАВРТКИ за Навртки на ТРКАЛАТА од 1999 година Форд Ренџер Може Да Одговара НА Бандажите НА ОЕМ, Купувачот Треба Да

DEN 0.67

Вкупна Должина : 1 Големина На Конец : 1 / 2 " 20 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 7 / 8" Хек�

ВЕВЕЛ Нови 20 22 26мм Силиконски Спорт Силиконски Часовник Ремен За Гармин Феникс 5Х 6Х Про 5 6с плус 6с 3 3ХР Часовник Лесен Фит Зглоб Бенд
  • Новак

ВЕВЕЛ Нови 20 22 26мм Силиконски Спорт Силиконски Часовник Ремен За Гармин Феникс 5Х 6Х Про 5 6с плус 6с 3 3ХР Часовник Лесен Фит Зглоб Бенд

DEN 231.36

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Амбесон Гроздобер Метална Кутија, Антички Цветен Принт Со Континуирани Заоблени Гломазни Лисја Во Комбинација Со Маргаритки, Повеќенаменски
  • Новак

Амбесон Гроздобер Метална Кутија, Антички Цветен Принт Со Континуирани Заоблени Гломазни Лисја Во Комбинација Со Маргаритки, Повеќенаменски

DEN 559.84

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Sinestour Симпатична Коњ Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени
  • Новак

Sinestour Симпатична Коњ Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени

DEN 2.33

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката за бебиња е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, го�

Кујна Тапа Абсорбента Мат 2 Парчиња Розова Полка Точки Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода Дамки
  • Новак

Кујна Тапа Абсорбента Мат 2 Парчиња Розова Полка Точки Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода Дамки

DEN 2.33

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

Кабилок 8 парчиња Супа Кафе Домашна Кнедла Азиска Храна Мала Вонтонска Долга Порцеланска Еспресо Кујнска Рачка Креативно Мезе Со Рамен Тон Јогурт
  • Новак

Кабилок 8 парчиња Супа Кафе Домашна Кнедла Азиска Храна Мала Вонтонска Долга Порцеланска Еспресо Кујнска Рачка Креативно Мезе Со Рамен Тон Јогурт

DEN 752.00

Демитас Лажица : ШЕЌЕР ЛАЖИЦИ Керамички Мали Кафе Лажица Ретро Мали Порцелан Лажица Мини Лажички За Каф�

Нана Подароци Од Внука Внук-Најдобра Нана Некогаш Лажица Смешни Врежани Нерѓосувачки Челик Баба Подарок За Денот На Мајката/Роденден/Божиќ
  • Новак

Нана Подароци Од Внука Внук-Најдобра Нана Некогаш Лажица Смешни Врежани Нерѓосувачки Челик Баба Подарок За Денот На Мајката/Роденден/Божиќ

DEN 1.00

СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа лажица е одличен подарокСекој пат кога користат лажица, ќе помислат на вашата љуб

Кливхом Спејс Сејвер Вакуумски Кеси За Складирање Џамбо 4 Пакет+12 Пакети-Вреќи За Складирање Вакуум Запечатени Заштедуваат 80% Простор
  • Новак

Кливхом Спејс Сејвер Вакуумски Кеси За Складирање Џамбо 4 Пакет+12 Пакети-Вреќи За Складирање Вакуум Запечатени Заштедуваат 80% Простор

DEN 2.00

[Различни големини]3 x големи вакуумски кеси за складирање коцки (314 *15 инчи), 3 Х средна коцка вакуместораж