uxcell Силиконски Цевки 5/32 Инчен Id X 1/4 Инчен Од X 9,8 Стапки Висока Температура Црево Цевка

uxcell Силиконски Цевки 5/32 Инчен Id X 1/4 Инчен Од X 9,8 Стапки Висока Температура Црево Цевка

DEN 1.33

Достапност

Големина Внатрешен Дијаметар : 5/32 Инчи, Надворешен Дијаметар : 1/4 Инчи, Должина : 9,8 Стапки. Висока Температура Силиконски Цевки. Температура : 60-220С (140-428Ф). Максимален Работен Притисок : 145 ПСИ. Отпорен на ОЗОН, отпорен НА УВ, нема да се влоши по долготрајна употреба на отворено. Исклучително издржлив. Ако сте уморни од тврди пвц црева што пукаат или се уриваат кога ќе се свиткаат, обидете се наместо тоа да користите силиконски цевки. Откако ќе користите силиконски цевки, нема да се вратите назад. Забелешка : бојата е проѕирна, не е јасна. Оваа мека, флексибилна цевка е наменета за различни апликации за пумпа и пренос. Описоваа мека, флексибилна цевка е наменета за различни апликации за пумпа и пренос. Изработен е од силикон кој е нереактивен, флексибилен и отпорен на високи температури. Силиконот е ОТПОРЕН НА УВ; не старее и се влошува на отворено. Цевката е многу податлива и еластична, што ви овозможува да направите тесни вртења и да ја истегнете преку боцки кои се малку преголеми. И она што е толку страшно за силиконот, е тоа што дури и да се сруши, ќе се врати назад без никакви набори.


За производот

Избор на клиент

Акварел кловн риби се појавуваат алишта за перење со капаче за преклопување корпа за складирање на патеки за домашна бања во хотел бања
 • Новак

Акварел кловн риби се појавуваат алишта за перење со капаче за преклопување корпа за складирање на патеки за домашна бања во хотел бања

DEN 319.84

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Купи-Обред Професионална Подлога Против Замор За Салони И Берберници, Доказ За Пункција, Ниско-Статичка Површина За Лесно Чистење,
 • Новак

Купи-Обред Професионална Подлога Против Замор За Салони И Берберници, Доказ За Пункција, Ниско-Статичка Површина За Лесно Чистење,

DEN 1.33

3' Х 4 ' Правоаголна Салонска Подлога Против Замор со Депресија на Столот 3 Година Носат Преку И Поделба Га

SportsStuff Siesta Lounge
 • Новак

SportsStuff Siesta Lounge

DEN 1544.00

Надувување, лебдечки салон со поттик за преклопување на нозете ПВЦ мочниот меур со тешки мерачи; Тешка н

Симпатична диносаурусна ноќна светлина за детска соба, ламба Birui Dino со далечинска промена во боја што се полни за мали деца за момчиња за
 • Новак

Симпатична диносаурусна ноќна светлина за детска соба, ламба Birui Dino со далечинска промена во боја што се полни за мали деца за момчиња за

DEN 1.67

【Смирувачки детски ноќни светли момчиња ламба】 Симпатична ламба за динаурус со повеќекратна промена

Сина линија комплет За Прва помош За Миленичиња Икона Изолирана Беспрекорна На Зелена Ламба За Кучиња Или мачки Со Полици Ленена Ткаенина
 • Новак

Сина линија комплет За Прва помош За Миленичиња Икона Изолирана Беспрекорна На Зелена Ламба За Кучиња Или мачки Со Полици Ленена Ткаенина

DEN 1.00

●Паметна сијалица●подната светилка е опремена со паметна сијалица која може да се контролира од далеч

24 парчиња хартија Велигденски кутии за лекување Велигденски третман корпи Велигденски кутии за подароци со рачка зајак јајце јајце Велигденска
 • Новак

24 парчиња хартија Велигденски кутии за лекување Велигденски третман корпи Велигденски кутии за подароци со рачка зајак јајце јајце Велигденска

DEN 303.84

Доволно сет : ќе добиете 4 различни Велигденски корпи, 6 парчиња за секој стил, со 48 налепници, 48 нокти и 80 �

Лист Тропски 3-Ниво Кекс Штанд Служат Послужавник, Врежана Десерт Торта Штанд, Пециво Служат Штанд За Свадба, Чај Партија, Роденден
 • Новак

Лист Тропски 3-Ниво Кекс Штанд Служат Послужавник, Врежана Десерт Торта Штанд, Пециво Служат Штанд За Свадба, Чај Партија, Роденден

DEN 0.33

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Нов ЛОН0167 Љ8А3-2-З/ЕКС БР 2-жица 2мм Тубуларна Индуктивна Близина Сензор Прекинувач (Љ8А3-2-З/ЕКС БР 2-Лајтер 2мм индуктивер Индуктивер Нахерунгшалтер
 • Новак

Нов ЛОН0167 Љ8А3-2-З/ЕКС БР 2-жица 2мм Тубуларна Индуктивна Близина Сензор Прекинувач (Љ8А3-2-З/ЕКС БР 2-Лајтер 2мм индуктивер Индуктивер Нахерунгшалтер

DEN 163.20

Име на производ : Прекинувач За Близина;Модел : LJ8 A32Z / EX ;Тип : Dc 2 Тип На Жица (Кафеава, Сина); Тип На Изглед Н

Огледални Налепници Излупете И Залепете Добри Костец Стаклени контејнери За Складирање Храна Добри Костец Стакло контејнери За Складирање
 • Новак

Огледални Налепници Излупете И Залепете Добри Костец Стаклени контејнери За Складирање Храна Добри Костец Стакло контејнери За Складирање

DEN 1115.20

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

Подигната тупаница мароко знаме далечински управувач за држач за пенкало Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање
 • Новак

Подигната тупаница мароко знаме далечински управувач за држач за пенкало Пу кожа далечински кади декоративно биро за складирање

DEN 415.84

♪ Овие декоративни ленти за далечински управувач направени од висококвалитетна кожа PU ♪ Совршена голе

Винмакс со црвени очила за очила лабораторија за заштита на очите за заштита од очила за заштита на очите Танспарент Стоматолошка заштитна светлина
 • Новак

Винмакс со црвени очила за очила лабораторија за заштита на очите за заштита од очила за заштита на очите Танспарент Стоматолошка заштитна светлина

DEN 170.56

Можете да го купите заедно Винмакс LED заби за белење на заби (B07 QK6 CSWW), што ќе има подобар ефект Медицинс

Заградата Подвижни Прилагодливи Метална Машина База За Перење Фрижидер Домаќинство &Засилувач; Организаторите Плакарот За Складирање Канти
 • Новак

Заградата Подвижни Прилагодливи Метална Машина База За Перење Фрижидер Домаќинство &Засилувач; Организаторите Плакарот За Складирање Канти

DEN 1363.20

На Дното Има Тока За Фиксираното Тркало, Што Може Да Ја Поправи Машината За Перење Без Лизгање Под Склад�

Сунгроу Пустиник Рак И Џуџе Геко Коко Колиба Со Скала, Пештера Живеалиште Со Виси Јамка, Дијаметар На Школка 3.5, Идеален За Геко Мрестилишта
 • Новак

Сунгроу Пустиник Рак И Џуџе Геко Коко Колиба Со Скала, Пештера Живеалиште Со Виси Јамка, Дијаметар На Школка 3.5, Идеален За Геко Мрестилишта

DEN 3.00

На вашето Домашно Милениче му Треба Засолниште од Екстремни Температури Куќата Од Рак Сунгроу е направ

BESPORTBLE Божиќ Глобус Украс 12 парчиња Виси Стакло Глобус Божиќ Виси Стакло Чај Држач Стакло Глобус Терариум Контејнер Чај Светло Свеќа
 • Новак

BESPORTBLE Божиќ Глобус Украс 12 парчиња Виси Стакло Глобус Божиќ Виси Стакло Чај Држач Стакло Глобус Терариум Контејнер Чај Светло Свеќа

DEN 0.67

Тие се совршени за украсување На Вашата Божиќна забава и неколку интересни празнични украси Фина израб�

ABOOFAN Тркалезна Жива Стакло Завет Свеќа Носителите Снегулка Свеќа Држач Божиќ Чај Светлина Штанд Чаша Нова Година Божиќ Маса Центар
 • Новак

ABOOFAN Тркалезна Жива Стакло Завет Свеќа Носителите Снегулка Свеќа Држач Божиќ Чај Светлина Штанд Чаша Нова Година Божиќ Маса Центар

DEN 3.33

Држач За Свеќи Од Жива Стакло Тркалезен Држач За Свеќи За Чај, Специјални Централни Делови на Трпезариј�

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба Партија Чанта,
 • Новак

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба Партија Чанта,

DEN 3.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Sanmenmo Bubble Cushioning Wrap Roll, надувување лесна употреба и продавница одлична заштита воздушна перница за стакло керамички уметници пратка-фрагилни
 • Новак

Sanmenmo Bubble Cushioning Wrap Roll, надувување лесна употреба и продавница одлична заштита воздушна перница за стакло керамички уметници пратка-фрагилни

DEN 383.84

★ Заштита за подарок за подароци за Ноќта на вештерките, подарок за мајката ★засилен надувување на меу�

ДОИТУЛ 2 парчиња Соодветна Заштита Од Пелени Практичен Инвалид Специјален Памучен Период Постари Исклучителни Еластични Санитарни Возрасни
 • Новак

ДОИТУЛ 2 парчиња Соодветна Заштита Од Пелени Практичен Инвалид Специјален Памучен Период Постари Исклучителни Еластични Санитарни Возрасни

DEN 500.64

ПУЛ ПОСТАРИТЕ пелени користат Пелени за Повеќекратна Употреба се погодни за жени, мажи и постари пациен

Комплет ЗА 3д Печатач, Лесен За Употреба Сигурна Работа Стабилни Перформанси Екструдер Безделничење Рака Изработка За Дома За Инженер
 • Новак

Комплет ЗА 3д Печатач, Лесен За Употреба Сигурна Работа Стабилни Перформанси Екструдер Безделничење Рака Изработка За Дома За Инженер

DEN 1126.40

Користејќи софистицирана технологија на производство, оваа рака на екструдер безделник има стабилно и�

Комплет дупка Машина, Сплит Водич Вежба Карбид Дупка Видов Малку TCT Дебели Метални Заби Дупка Машина Комплет Со Хексадецимален Клуч
 • Новак

Комплет дупка Машина, Сплит Водич Вежба Карбид Дупка Видов Малку TCT Дебели Метални Заби Дупка Машина Комплет Со Хексадецимален Клуч

DEN 148.96

Високи Перформанси : стврднат врв за третман со влечкави заби за сечење за прецизно контраборно и помаз�