Весел 3/8 Ро Водоводна Цевка Фитинг, Преграда Конектор, Брзо Поврзување Преграда Конектор, Филтри, Прочистувачи На Вода, 3/8 Преграда НПТ

Весел 3/8 Ро Водоводна Цевка Фитинг, Преграда Конектор, Брзо Поврзување Преграда Конектор, Филтри, Прочистувачи На Вода, 3/8 Преграда

DEN 2.33

Достапност

количина на пакетот : 5пакување Не се потребни посебни алатки, лесни за инсталирање. Применуваат За Обратна Осмоза Систем За Вода Брз Конектор. Нула-истекување врски. 3/8 Инчен Преграда Конектор. Фитинзите за Брзо Поврзување Со Притискање се дизајнирани и произведени за долгогодишна Услуга Без Истекување. Фитинзите се направени од врховен перформанси 100% Бпа Слободен термопластичен материјал (Полипропилен). Тестираниот дизајн им овозможува на корисниците да се поврзат и исклучат брзо и лесно без потреба од други алатки. Апликациите вклучуваат повеќе течности за пиење, како што се вода за пиење со обратна осмоза, издавање пијалоци, машини за кафе, Р. и Морски, системи за замаглување, производители на мраз и многу повеќе. Фитинг за брзо поврзување е спојка што се користи за да се обезбеди брзо поврзување или прекин на линиите за пренос на течности. Управувани со рака, фитинзите за брзо поврзување ги заменуваат навојните или прирабничките врски, за кои се потребни клучеви. Поврзување Со нула истекување не се потребни алатки или влошки за цевки Тип На Влезна Нишка : Компресии/Притиснете Брзо исклучување без други алатки Максимална Работна Температура : 140°F Минимална Работна Температура : 33°F Тип На Излезна Нишка : Компресија/Туркање Погоден За употреба во топло и ладно.


За производот

Избор на клиент

2 Пакет Безжична Камера Далечински Управувач - Безжичен Далечински Управувач за iPhone &засилувач; Андроид Телефони iPad iPod Таблет, Кликер За
 • Новак

2 Пакет Безжична Камера Далечински Управувач - Безжичен Далечински Управувач за iPhone &засилувач; Андроид Телефони iPad iPod Таблет, Кликер За

DEN 159.84

Далечинскиот бленда може да фотографира и да стартува / запира видеа Безжична Технологија, 30 стапки(10 ме

Резервирајте Ги Вашите Домашни Пластични Тегли За Складирање - 32 Мл Квадратни Пластични Канистри Со Капаци-Пластични Тегли За Складирање
 • Новак

Резервирајте Ги Вашите Домашни Пластични Тегли За Складирање - 32 Мл Квадратни Пластични Канистри Со Капаци-Пластични Тегли За Складирање

DEN 3.33

Рачка За Лесно Држење Протекување Доказ Капи Миење раце само Отпорен На Кршење Кристално Јасно Може да �

150 Парчиња Стеги За Цевки Пекс Клипови Пластични Стеги За Водоводни Цевки 1/2 во 3/4 во 1 Држач За Цевки У Кука Пекс Стеги За Поддршка Закачалки
 • Новак

150 Парчиња Стеги За Цевки Пекс Клипови Пластични Стеги За Водоводни Цевки 1/2 во 3/4 во 1 Држач За Цевки У Кука Пекс Стеги За Поддршка Закачалки

DEN 0.33

Содржина на пакетот : ќе добиете вкупно 150 стеги за цевки кои доаѓаат во 3 различни големини, како што се о

Ореилет Хд Компјутер Веб Камера, 1080п Компјутер Веб Камера, УСБ Веб Камера, Компјутерски Делови За Лаптоп Компјутер Десктоп Видео Конференција
 • Новак

Ореилет Хд Компјутер Веб Камера, 1080п Компјутер Веб Камера, УСБ Веб Камера, Компјутерски Делови За Лаптоп Компјутер Десктоп Видео Конференција

DEN 3.33

Мултифункционалната основа може да се постави на работната површина или да се исече над екранот, практи

Лолуис Ментално Здравје Ѕид Декор, Училница Училиште Терапевт Материјали Бохо Едукативна Уметност Печати, 9 Парчиња Ментално Здравје Постери
 • Новак

Лолуис Ментално Здравје Ѕид Декор, Училница Училиште Терапевт Материјали Бохо Едукативна Уметност Печати, 9 Парчиња Ментално Здравје Постери

DEN 2.67

РАБОТИТЕ СЕ ПОДОБРУВААТ : Потсетува дека среќата може да се најде дури и во најтемните времиња, доколку �

Фиока Рачки Музика Сакс Џез Инструмент Црвена Сива Р В Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Фиоки Хардвер Стакло Кабинети Забава
 • Новак

Фиока Рачки Музика Сакс Џез Инструмент Црвена Сива Р В Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Фиоки Хардвер Стакло Кабинети Забава

DEN 1.00

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Цвеќиња Од Тропско
 • Новак

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Цвеќиња Од Тропско

DEN 3.33

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Отмро 5Pcs 2/5 3 Начин Црево Боцка Фитинг Еднаква Бодликава Y Облик Месинг Цевки Заеднички Спојувач Mender Адаптер Унија, За Кислород Цевки
 • Новак

Отмро 5Pcs 2/5 3 Начин Црево Боцка Фитинг Еднаква Бодликава Y Облик Месинг Цевки Заеднички Спојувач Mender Адаптер Унија, За Кислород Цевки

DEN 1.00

€ésiversal DESIGN® Големина На Шипка : 10mm или 0,39"; фитингот на цревото за бодликава шипка има три отвори за повр

Далечински Управувач Автомобил, ЕГЗОСТ Лебдат РК Автомобил Играчка, 2wd 2.4 Ghz Автомобил Со Фарови, Деца Божиќ Играчка Автомобили За
 • Новак

Далечински Управувач Автомобил, ЕГЗОСТ Лебдат РК Автомобил Играчка, 2wd 2.4 Ghz Автомобил Со Фарови, Деца Божиќ Играчка Автомобили За

DEN 255.84

☑ ЦВРСТ АВТОМОБИЛ : Дизајниран Со издржливи материјали, автомобил одговара за внатрешни и надворешни р�

Телефонска Кутија За Лута Пиперка серано 3 А95б А95Ц А95ј Куќишта За Паричник Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожен Тенок Капак На
 • Новак

Телефонска Кутија За Лута Пиперка серано 3 А95б А95Ц А95ј Куќишта За Паричник Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожен Тенок Капак На

DEN 207.84

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Лута Пиперка Serrano 3 A95 B A95 C A95 J, не е компатибилен со други уреди �

Кингхон Делукс Пинчер За Кисели Краставички, Собирач На Кисели Краставички, Собирач На Кисели Краставички Нерѓосувачки Челик и Пластика
 • Новак

Кингхон Делукс Пинчер За Кисели Краставички, Собирач На Кисели Краставички, Собирач На Кисели Краставички Нерѓосувачки Челик и Пластика

DEN 3.33

Луксузни Клипови За Кисели Краставички Од Нерѓосувачки Челик извадете ги киселите краставички Од тегл