тончејски гумени Тркала од 6 Инчи Тешки Тркала Против Лизгање Вртливи Тркалца 1322 фунти Тивок Универзален Сет На Топчести Лежишта За Ротација Од 360 Степени од 4

тончејски гумени Тркала од 6 Инчи Тешки Тркала Против Лизгање Вртливи Тркалца 1322 фунти Тивок Универзален Сет На Топчести Лежишта

DEN 3.00

Достапност

Изработени од тешка гума и железна заграда Исклучително издржливо и тешко носење. Опремен со прецизни топчести лежишта, што обезбедува тивко користење. Капацитет на вчитување по тркало : 200 кг/440 фунти. Вкупен капацитет за товарење : 600 кг/ 1322 фунти. Димензии : Дијаметар На Тркалото : 150мм/6"; Ширина На Тркалото : 50 мм/2"; Димензии На Плочата : 114 мм/4,5 "х 100 мм/3,9"; вкупна висина : 180мм/7,1". Вртливите тркалца ротираат 360 степени што овозможува вртење на опремата за парење, 2 ПАРЧИЊА тркала со сопирачка, 2 ПАРЧИЊА Без Brake.It добро за транспорт на лесен мебел и дисплеи тивко и безбедно. Совршен заменски тркалце за која било стандардна кукла или количка од дрво,мебел,дрвен мебел,кутии со алати,лесни машини, погодни за употреба на сите видови подови, како што се магацини, продавници, ресторани, училишта и болници. 6" Гумени Тркала За Тркала Тешки Тркала Против Лизгање Вртливи Тркалца 1322 Фунти Тивок Универзален Сет На Топчести Лежишта За Ротација Од 360 Степени од 4 (2 Со Заклучување На Сопирачката, 2 без) Спецификации Дијаметар На Тркалото : 150 мм/6"; Ширина На Тркалото : 50 мм/2"; Димензии На Плочата : 114 мм/4,5" х 100 мм/3,9"; вкупна висина : 180 мм/7,1" капацитет на вчитување : 200 Кг/440 Фунти По Тркало.


За производот

Избор на клиент

Ганазоно 2 парчиња аквариум црв за напојување за хранење сад за садови за садови чиста чинија сад за чинија со вода сад за сад со
 • Новак

Ганазоно 2 парчиња аквариум црв за напојување за хранење сад за садови за садови чиста чинија сад за чинија со вода сад за сад со

DEN 1361.60

Поништување Дизајнот на вшмукување чаша му овозможува на терариумот стабилно од аквариумот За одгледу�

Дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца 5D DIY дијамантска уметност боја со целосна тркалезна дијамантска уметност бел волк
 • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни/деца 5D DIY дијамантска уметност боја со целосна тркалезна дијамантска уметност бел волк

DEN 2.67

✿ 【Деликатни комплети за сликање на дијаманти】 Нашето сликарство со дијамантски уметности ги содржи �

Алатка за сечење на табла за гипс од табла за гипс, алатка за дупчење дупки за дупчење, алатка за обработка на дрво, алатка за обработка
 • Новак

Алатка за сечење на табла за гипс од табла за гипс, алатка за дупчење дупки за дупчење, алатка за обработка на дрво, алатка за обработка

DEN 159.84

100% сосема нов и висок квалитет Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употре

Маартла тешка лента со бел канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -цел силна леплива лента, без остаток, водоотпорен, солза со рака - за поправки
 • Новак

Маартла тешка лента со бел канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -цел силна леплива лента, без остаток, водоотпорен, солза со рака - за поправки

DEN 143.84

Тешка лента со бел канал 2 инчи X33 дворови Нашата лента за канали може да се држи до повеќето површини...

Креветчиња за прсти, Гел Заштитници За Прсти, Завој За Прсти, Совети За Прсти Одлични За Пукање На Прстите, Активирање На Прстите, Артритис
 • Новак

Креветчиња за прсти, Гел Заштитници За Прсти, Завој За Прсти, Совети За Прсти Одлични За Пукање На Прстите, Активирање На Прстите, Артритис

DEN 0.67

Материјал Без ЛатексЗаштитниците на Прстите се изработени од мек и издржлив, Висококвалитетен Гел Од О�

ABOOFAN 60 парчиња Третираат Партија Добрите Подарок Добрите За Слатки Торбички Бонбони Материјали Декоративни Роденденски Фаворизира
 • Новак

ABOOFAN 60 парчиња Третираат Партија Добрите Подарок Добрите За Слатки Торбички Бонбони Материјали Декоративни Роденденски Фаворизира

DEN 838.40

ВЕЛИГДЕНСКИ ТОРБИЧКИ ЗА ПАКУВАЊЕ ПОДАРОЦИ одличен велигденски подарок за деца, ќе им се допадне Лесен и

Jupsk Mini Multitool Plier, практична џеб мулти алатка Мала преносна мулти-алатка најдобар додаток за подароци и опрема за мажи кои работат кампување
 • Новак

Jupsk Mini Multitool Plier, практична џеб мулти алатка Мала преносна мулти-алатка најдобар додаток за подароци и опрема за мажи кои работат кампување

DEN 99.04

Силен и издржлив : Малиот мултифункционален комплет за комунални услуги е направен од 420 не'рѓосувачки ч

Jochui Xbox Серија X Конзола Кожата Налепници Налепници Аниме Девојка Винил За Xbox Серија X Конзола Контролори Симпатична Жешка Девојка
 • Новак

Jochui Xbox Серија X Конзола Кожата Налепници Налепници Аниме Девојка Винил За Xbox Серија X Конзола Контролори Симпатична Жешка Девојка

DEN 192.00

Ова е збир на винил материјал xbox серија X кожи за конзола и xbox серија Xcontroller кожата, А не За Серија S конзол

Рејби Багажник За Облека Тешки Метални Решетки За Облека Товари 410 ФУНТИ, Комерцијална Решетка За Граматика Тешки Тркалачки Лавици За
 • Новак

Рејби Багажник За Облека Тешки Метални Решетки За Облека Товари 410 ФУНТИ, Комерцијална Решетка За Граматика Тешки Тркалачки Лавици За

DEN 1.33

●Прилагодлива И Растеглива Решетка За Тркалање Облека ● висината на средната прачка на тешката решетк

DBYLXMN Носителот Складирање Преносни Виси Мултифункционален Дома Удобен Домаќинство &засилувач; Организаторите Постелнина Чување
 • Новак

DBYLXMN Носителот Складирање Преносни Виси Мултифункционален Дома Удобен Домаќинство &засилувач; Организаторите Постелнина Чување

DEN 1.67

100% КОМПЈУТЕР / ПАК И Висококвалитетни Утешни Кеси со Патент Торба за Складирање На Утешител Канти За Скл

Алипис Чистач на Прозорци 1 парчиња Стругалка Стакло За Чистење Автомобили Користете Алатка За Прскање Со Четка За Домашно Професионално
 • Новак

Алипис Чистач на Прозорци 1 парчиња Стругалка Стакло За Чистење Автомобили Користете Алатка За Прскање Со Четка За Домашно Професионално

DEN 1422.40

Гумен прозорец : со широка рачка, поудобно држење и помалку напор Чистач на бришачи на прозорци : апсорпц

Кутија за подароци со ѓердан со долги кадифени ланци на Фајада, кутија за складирање на нараквици со светло пурпурна нараквица, кутија за приказ
 • Новак

Кутија за подароци со ѓердан со долги кадифени ланци на Фајада, кутија за складирање на нараквици со светло пурпурна нараквица, кутија за приказ

DEN 2.00

Кутијата за накит е изработена од висококвалитетен кадифе, мека за да го заштити вашиот накит Оваа кути�