ФРОЈД CB40070L: 40 mm Цилиндар Малку Со Левата Рака Ротација 70mm вкупната должина

ФРОЈД CB40070L: 40 mm Цилиндар Малку Со Левата Рака Ротација 70mm вкупната должина

DEN 182.88

Достапност

Спецификации : Дијаметар 40мм, Должина 70мм, Ротација ЛХ, Стебло 10мминдустриски карбид совети. Дизајниран за супериорни перформанси и максимален животен век. Дрво случај за лесно складирање и заштита. Ротација На Левата Рака. Ограничена Доживотна Гаранција на фројд. Опис на производот 40 мм (Диа.) Цилиндар (Шарка) Малку Од Производителот Овие индустриски карбидни цилиндри (шарка) здодевни битови се дизајнирани за точни здодевни и двата секачи на крила и два секачи за поттикнување спречуваат кинење на долната страна. Битовите долги 70мм имаат стебло од 10мм х 20мм со прилагодлива горна завртка што ги прави компатибилни со повеќето здодевни машини. Дупчете ги сите композициски материјали, цврсти површински материјали, иверица, дрвени предмети и меко дрво. Користете на автоматски и рачни мути-вретено здодевни машини. Дијаметар од 40 мм, вкупна должина од 70 мм, вртење на левата рака и стебло од 10 мм.


За производот

Избор на клиент

ЈАЛФЈВ Јога Панталони Женски Јога Печатени Панталони Хеланки Со Висок Струк Популарни Основи Женски Памучни Јога Панталони Со Преклопување
 • Новак

ЈАЛФЈВ Јога Панталони Женски Јога Печатени Панталони Хеланки Со Висок Струк Популарни Основи Женски Памучни Јога Панталони Со Преклопување

DEN 124.64

80% Памук, 20% Полиестер виножито хеланки плус големина исечени панталони девојки танцови шорцеви удобни �

Маскирна черепна подлога За Глувци Персонализирани Подлошки За Глувци За Компјутери Додатоци за Канцелариско Биро за Лаптоп 7.9 € 9.8
 • Новак

Маскирна черепна подлога За Глувци Персонализирани Подлошки За Глувци За Компјутери Додатоци за Канцелариско Биро за Лаптоп 7.9 € 9.8

DEN 1172.80

♥ 230°F и третман со висок притисок, текстурата е повеќе густа Глувчето може да се премести брзо и преци�

КУЛ 180 Степен Транспортир Нерѓосувачки Челик Агол Мерач Прилагодливи Мултифункционален Полукруг Владетел Математика Мерење Алатка
 • Новак

КУЛ 180 Степен Транспортир Нерѓосувачки Челик Агол Мерач Прилагодливи Мултифункционален Полукруг Владетел Математика Мерење Алатка

DEN 0.33

Материјал : нерѓосувачки челик Линијарот на транспортерот прифаќа метричка скала и може да се користи з

PRETYZOOM 10pcs Мини Глобус Бонбони Кутии Свадба Корист Кутија Пополнување Украс Топката Со База Партија Корист Контејнер За Бонбони Закуска
 • Новак

PRETYZOOM 10pcs Мини Глобус Бонбони Кутии Свадба Корист Кутија Пополнување Украс Топката Со База Партија Корист Контејнер За Бонбони Закуска

DEN 1.33

1 Мини Глобус Бонбони Кутија Одлична Изработка : Оваа Кутија За Бонбони Нема Гребнатини на Површината, А

Нехомер Црвениот Зајак Сака Ротквица 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во
 • Новак

Нехомер Црвениот Зајак Сака Ротквица 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки За Облека Во

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Xbox Серија X Пакет-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување,
 • Новак

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Xbox Серија X Пакет-Кошарка | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување,

DEN 1.00

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за ВАШИОТ ПАКЕТ XBOX Серија

Клуч одговара Форд Еџ Бегство Експедиција Истражувач Флексус Петстотини Фокус Фузија Мустангот Бик Навигатор Влез Без Клуч Далечински Фоб-Загарантирана
 • Новак

Клуч одговара Форд Еџ Бегство Експедиција Истражувач Флексус Петстотини Фокус Фузија Мустангот Бик Навигатор Влез Без Клуч Далечински Фоб-Загарантирана

DEN 3.00

одговара Форд Еџ Бегство Експедиција Истражувач Флексус Петстотини Фокус Фузија Мустангот Бик Навигат

Нараквица Од Малахит Твојшоичеви, Нараквица Од Природен Камен Против Анксиозност, Зелена Нараквица, Заштита Од Енергија За Ослободување Од Стрес
 • Новак

Нараквица Од Малахит Твојшоичеви, Нараквица Од Природен Камен Против Анксиозност, Зелена Нараквица, Заштита Од Енергија За Ослободување Од Стрес

DEN 612.80

Материјали : Природен Малахит Камен Големина : Должина : околу 19,7 инчи Малахит Е најпопуларниот антианкс

Перси Џексон И Олимпијците Ликови Налепница-Налепница Графички-Авто, Ѕид, Лаптоп, Ќелија, Камион Налепница За Прозорци, Автомобили,
 • Новак

Перси Џексон И Олимпијците Ликови Налепница-Налепница Графички-Авто, Ѕид, Лаптоп, Ќелија, Камион Налепница За Прозорци, Автомобили,

DEN 0.33

Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен водоотпорен материјал Водоотпорен, без избледување, лес

Happyyami Надворешен Мебел Надворешен Декор Градина Нерѓосувачки Челик Температура Сонда Влажност Мерач За Спална Соба Стаклена Градина
 • Новак

Happyyami Надворешен Мебел Надворешен Декор Градина Нерѓосувачки Челик Температура Сонда Влажност Мерач За Спална Соба Стаклена Градина

DEN 526.24

Уникатен дизајн на изглед, креативен и убав Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат него�

GHDE&засилувач; Екстракорпорална Ед Шок Бран Машина Мускулен Масажер, Пренослив Шокбран Терапија Машина со 7 Масажа Главата За Ублажување
 • Новак

GHDE&засилувач; Екстракорпорална Ед Шок Бран Машина Мускулен Масажер, Пренослив Шокбран Терапија Машина со 7 Масажа Главата За Ублажување

DEN 798.40

Аналгетски ефект : оваа машина за мускулна терапија делува на болната област за да го реши проблемот со �

Doitool 1 пар
 • Новак

Doitool 1 пар

DEN 192.32

Материјалот што го користел обезбедува зачувување на животната средина Може да одговара на многу предм

170 Жица Секачи Рамна Машина Клешти Во Собата, Насипи Жица Машина За Изработка На Занаети, Микро Страна Секачи За Пластични Модели, Дијагонала
 • Новак

170 Жица Секачи Рамна Машина Клешти Во Собата, Насипи Жица Машина За Изработка На Занаети, Микро Страна Секачи За Пластични Модели, Дијагонала

DEN 95.84

Внатрешни Клешти За Сечење Пружини : Нашиот Прецизен Страничен Секач Изработен од Специјален челик за а

Смешни Бања Цитат Златен Ретривер Ретро Фарма Метал Калај Ѕид Декор Знак Подарок Идеја За Златен Ретривер Сопственик Љубовник Пријател
 • Новак

Смешни Бања Цитат Златен Ретривер Ретро Фарма Метал Калај Ѕид Декор Знак Подарок Идеја За Златен Ретривер Сопственик Љубовник Пријател

DEN 111.84

Произведен со заоблени агли и четири дупки за монтирање, брз и лесен за инсталирање Совршено е за декора

PNY CS900 2.5 SATA III SSD 1TB
 • Новак

PNY CS900 2.5 SATA III SSD 1TB

DEN 1.00

CS900 е идеално решение за надградба на мејнстрим цврста состојба (SSD) од хард диск (HDD) CS900 ги испорачува сит

Dan Post Men's Renegade Round Toe Cowboy Boots
 • Новак

Dan Post Men's Renegade Round Toe Cowboy Boots

DEN 3.33

100% Leather Shaft measures approximately MidCalf" from arch Removable isole Leather outsole Renegade es donde la comodidad se une a la artesanía Fabricado con un pie de piel apache envejec

Мти М404н Ласерски Про Сертифициран Реновиран Монохроматски Пакет За Проверка На Печатачот со 1 58а МТИ МИКРО Модифициран Тонер Кертриџ за
 • Новак

Мти М404н Ласерски Про Сертифициран Реновиран Монохроматски Пакет За Проверка На Печатачот со 1 58а МТИ МИКРО Модифициран Тонер Кертриџ за

DEN 1.00

ИЗГРАДЕН ЗА ДА ГО ОДРЖУВА ВАШИОТ БИЗНИС ВО ДВИЖЕЊЕ НАПРЕДпечатете постојано висококвалитетен платен с�

Сребрени Обетки Со Мали Обетки Со Рамни Обетки Атмосфера Американски Сет Европски Круг Мода На Парови и 3 Обетки Во Облик На Ц Клип
 • Новак

Сребрени Обетки Со Мали Обетки Со Рамни Обетки Атмосфера Американски Сет Европски Круг Мода На Парови и 3 Обетки Во Облик На Ц Клип

DEN 1512.00

Боја : Сликата Покажува Тежина : Околу 19гр Дизајнерскиот Концепт Од Природата Е Уникатен Пред Вашите Очи

Чистење Мека Четка Тастатура Почиста 6-во-1, Мултифункционални Компјутерски Алатки За Чистење Комплет За Bluetooth Слушалки И Лаптоп, Камера
 • Новак

Чистење Мека Четка Тастатура Почиста 6-во-1, Мултифункционални Компјутерски Алатки За Чистење Комплет За Bluetooth Слушалки И Лаптоп, Камера

DEN 2.00

Комплетот за чистење на телефонот е изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ отпорен на топлина, голе