ELIVED 2 Пакет Монитор Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Штанд За Лаптоп, Компјутер, КОМПЈУТЕР, Печатач, Мрежа Метал Монитор Столб За Десктоп Организатор.

ELIVED 2 Пакет Монитор Стојат Столб - 3 Висина Прилагодливи Монитор Штанд За Лаптоп, Компјутер, КОМПЈУТЕР, Печатач, Мрежа Метал Монитор Столб

DEN 431.84

Достапност

3 ПРИЛАГОДУВАЊА НА ВИСИНАТА - овој подигач на мониторот доаѓа со 3 прилагодливи нивоа на висина што можете да го прилагодите на 3,9"/4,7"/5,5" Едноставно притиснете го копчето на ногата и подигнете ја платформата за да се прилагодите на различни височини како што сакате. ПОДОБРЕНА ERGОНОМИЈА-Користете го овој држач за монитор на компјутерот за лесно подигнување на мониторот за намалување на напрегањето и болката во грбот и вратот. Разликата ќе ја забележите веднаш. Останете удобни и бидете поздрави!. ЕФИКАСЕН РАБОТЕН ПРОСТОР-Ставете два екрани заедно за да добиете повеќе простор за складирање додека има димензии 14,6 "х9. 2" за секоја платформа. Тоа е кревач на екран, но и организатор на биро за да обезбеди дополнителен простор за вашите канцелариски предмети. Чувајте сѐ во ред и одржувајте почиста работна површина. 1-МИНУТНО СКЛОПУВАЊЕ-Нашите држачи за лаптоп и монитор од 2 пакети доаѓаат со 2 платформи и 8 нозе, само лесно закачете ги и навртувајте ги нозете на платформата. Не се потребни алатки. Започнете да уживате и да се фокусирате за да ја подобрите вашата ефикасност и продуктивност. СТАБИЛЕН И БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН - вашиот нов подигач на мониторот кој држи до 44 килограми е дизајниран со нелизгачки нозе и гума против лизгање што ја зголемува стабилноста и ги штити вашиот лаптоп и мебел од оштетување.Вентилирана Мрежеста Платформа за Подобар Проток на Воздух. Платформата на овој држач за монитор од 2 пакети е изградена со перфорирани мрежести дупки што го зголемуваат протокот на воздух за вашиот уред.


За производот

Избор на клиент

Перница за бременост, перница во облик на облик на облик на облик на облик на облик и породилна поддршка со одвојливо продолжение, поддршка за
 • Новак

Перница за бременост, перница во облик на облик на облик на облик на облик на облик и породилна поддршка со одвојливо продолжение, поддршка за

DEN 1571.20

★ Висококвалитетен материјал за полнење : Ова висока густина, супермека, уникатна и без мирис бионична �

Spax 41910204006045 T-Star+ завртки
 • Новак

Spax 41910204006045 T-Star+ завртки

DEN 489.76

Проверете ги нашите навои : Нашата патентирана технологија за серијација на навој дозволува завртката �

Reyhoar 8182634 Врска за заклучување на вратата за миење садови за замена на делот за замена за Вител, машина за перење Кенмор - го заменува AP6011817,
 • Новак

Reyhoar 8182634 Врска за заклучување на вратата за миење садови за замена на делот за замена за Вител, машина за перење Кенмор - го заменува AP6011817,

DEN 0.33

【Совршена замена】 Нашата 8182634 склоп на прекинувачот за заклучување на вратата за миење садови ги замен

Алвиви деца големи девојки за мамење на вратот за потсмев на балет, балет танц, леотарска гимнастика Спортски единечен каросерија за каросерија
 • Новак

Алвиви деца големи девојки за мамење на вратот за потсмев на балет, балет танц, леотарска гимнастика Спортски единечен каросерија за каросерија

DEN 0.33

85% полиестер, 15% спандекс Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Леотард е изработен од полиестер

Litopak 100 пакувања 8 мл Крафт чаши за хартија, чаши за еднократна употреба кафе, топол/ладен пијалок чаши за пиење за еднократна употреба,
 • Новак

Litopak 100 пакувања 8 мл Крафт чаши за хартија, чаши за еднократна употреба кафе, топол/ладен пијалок чаши за пиење за еднократна употреба,

DEN 0.33

Пакување со картон : Може да добиете 100 чаши за топла хартија, бројот на 100 е погоден за вас да организират

Qiyhbvr Ноќта на вештерките играчки украси за Ноќта на вештерките прогонувани инсталации на куќата ќе блесне со музика искачувајќи
 • Новак

Qiyhbvr Ноќта на вештерките играчки украси за Ноќта на вештерките прогонувани инсталации на куќата ќе блесне со музика искачувајќи

DEN 2.67

▲ Бионичен дизајн Производот ќе рика и ќе се движи напред според звучниот ефект Кога ќе се активира пре�

Лековити кристали поставија кристали и лековити камења 7 чакра камења чакра приврзоци за медитација терапија подароци кристални украси за домашни
 • Новак

Лековити кристали поставија кристали и лековити камења 7 чакра камења чакра приврзоци за медитација терапија подароци кристални украси за домашни

DEN 239.36

Сет од 7 чакра кристални камењаовие 7 природни камења (кристали, кварц) се мазни, смирувачки и полни со мо�

Miashui жени обични панталони за работа широко обични жени дама панталони печати панталони Еластични цвеќиња од половината на половината
 • Новак

Miashui жени обични панталони за работа широко обични жени дама панталони печати панталони Еластични цвеќиња од половината на половината

DEN 0.67

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака 1 PC Pants for Women High Waist plSize Sweatpants Women Plaid Pants Casual Women Long W

Solustre 1 Поставете додатоци за завртки за камера, камера за брзо ослободување плоча, камера, статив статив за завртки за завртки за свирка камера,
 • Новак

Solustre 1 Поставете додатоци за завртки за камера, камера за брзо ослободување плоча, камера, статив статив за завртки за завртки за свирка камера,

DEN 200.32

Алатка за завртки за статив : може да се поврзе со серија различни додатоци за фотографија, како што се Stu

Бел Приклучок Во Приврзок Светла Кујнски Остров, Трпезарија Светло Тела Над Маса 1 Пакет Со Конус Метал Сенка, Модерна Фарма Мини Лустери Со
 • Новак

Бел Приклучок Во Приврзок Светла Кујнски Остров, Трпезарија Светло Тела Над Маса 1 Пакет Со Конус Метал Сенка, Модерна Фарма Мини Лустери Со

DEN 463.84

Модерен Стил На Фарма : овој мат бел финиш приклучок за приврзоци комбинира модерна фарма и индустриска,

Генератор на вода MDXTOG 1kW, хидроелектричен генератор на електрична енергија, генератор на водо тркала за поток, хоризонтален микро хидро
 • Новак

Генератор на вода MDXTOG 1kW, хидроелектричен генератор на електрична енергија, генератор на водо тркала за поток, хоризонтален микро хидро

DEN 1.67

1 Модел : 1k W хоризонтален генератор на домаќинства Стапка на проток : 0,015 m³ / s Енергија : 1k W; Глава : 1025м; Бр�

Портрет во боја на одење Пантер Голем ватенка за чување торби за складирање кутија патент на врвот за облека за перница за облека
 • Новак

Портрет во боја на одење Пантер Голем ватенка за чување торби за складирање кутија патент на врвот за облека за перница за облека

DEN 1537.60

Полиестер Торбата за складирање на ватенка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, к�

Машка долна облека секси шорцеви кратки долна облека кратки торбички од торбичка од машка машка машка боксерски стебла машка долна облека
 • Новак

Машка долна облека секси шорцеви кратки долна облека кратки торбички од торбичка од машка машка машка боксерски стебла машка долна облека

DEN 1296.00

Пакувања со шорцеви за теретани фармерки шорцеви мажи пливаат мажи шорцеви планински велосипеди шорце�

Modesенски есен и зимски модни врвови, обични џемпери без качулка, Божиќни печати, сет за лебави женски основи за долгогодишни жени
 • Новак

Modesенски есен и зимски модни врвови, обични џемпери без качулка, Божиќни печати, сет за лебави женски основи за долгогодишни жени

DEN 128.00

100% полиестер ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл