Атомос НИНЏА V 5 4K Hdmi Снимање Монитор Со Атомос Моќ Комплет За Шогун/Нинџа Пекол &засилувач; Пламен

Атомос НИНЏА V 5 4K Hdmi Снимање Монитор Со Атомос Моќ Комплет За Шогун/Нинџа Пекол &засилувач; Пламен

DEN 3.00

Достапност

1920 х 1200 Екран На Допир 10-Битен Надворешен Монитор За Гледање. 1000 Цд/м Осветленост. Атомхдр Режим со 10-Стоп Динамички Опсег. Атомос Нинџа V Пакет Преглед На Атомос НИНЏА V 5" 4 K HDMI Монитор За Снимање е 5" монитор на камерата/рекордер кој снима И репродуцира DCI 4 K, UHD 4 K И HD видео од наменски изградени мини-SSDs. Се одликува со 10-битен FRC IPS екран со осветленост од 1000 cd/m2, што го прави погоден за употреба и во надворешни и во внатрешни услови. Технологијата За прикажување На Атомхдр ви овозможува прецизно да ги следите вашите снимки од гама од дневникот без да гледате рамни, измиени слики или да користите ЛУТ за да го компресирате динамичкиот опсег и просторот во боја. Мониторот поддржува популарни формати на дневници од камерите Сони, Канон, Панасоник, AR, РЕД и ЈВЦ. Поставките влијаат само на гледањето, а снименото видео останува непроменето. Доаѓа со Комплет За Напојување Атомос вклучува две БАТЕРИИ НП-Ф750 5200мах, полнач и адаптер за напојување За Пеколот И Пламенот Шогун/Нинџа. Кутија Содржи Атомос НИНЏА V 5 " 4 K HDMI Монитор За Снимање Напојување Мајстор Caddy II Ограничена 1-Годишна Гаранција (3-Година Со Регистрација На Производи) Комплет За Напојување Атомос За Шогун/Нинџа Пекол И Пламен 2 x np-F750 5200m Ah Батерии Адаптер За Напојување Ограничена 1-Годишна Гаранција.


За производот

Избор на клиент

Преклопници за вклучување 10 парчиња 4 пински мини прекинувач за слајд ресетирање на прекинувачот за микро -менување минијатурен прекинувач
 • Новак

Преклопници за вклучување 10 парчиња 4 пински мини прекинувач за слајд ресетирање на прекинувачот за микро -менување минијатурен прекинувач

DEN 1342.40

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Лесен за инсталирање во кој има мини каросерија и широко се корист�

Скала Hasbro VF-1D Valkyrie Model 1/72
 • Новак

Скала Hasbro VF-1D Valkyrie Model 1/72

DEN 870.40

Големина : 34,4 x 19,4 x 5,4 см Квалитетот Хасагава е толку позната по емисиите од втората што ја добивате оваа �

Ме тераш да се чувствувам жива налепница - налепница од лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - смешно растително
 • Новак

Ме тераш да се чувствувам жива налепница - налепница од лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - смешно растително

DEN 207.84

Големина : 3 "x 3" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом

Папа од пурпурна гуштер Спа, затворени папучи во хотел во затворен простор, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости,
 • Новак

Папа од пурпурна гуштер Спа, затворени папучи во хотел во затворен простор, меки корални руно, постепено ѓон за удобност- за гости,

DEN 1264.00

Увезени Почувствувајќи го лепилото на крпа Големина на сокружување : мерки со средна големина 10,63 "во до�

G4free женски широки нозе капри панталони за истегнување на фустани панталони вкрстени панталони од пламен со високи половини со џебови
 • Новак

G4free женски широки нозе капри панталони за истегнување на фустани панталони вкрстени панталони од пламен со високи половини со џебови

DEN 1505.60

81% полиестер, 19% спандекс Еластично затворање Pan Панталони за фустани од пламен】 4 пат се протегаат ултра

Anncus 10pcs/lot ta8004sa
 • Новак

Anncus 10pcs/lot ta8004sa

DEN 3.00

Оперативна температура : Стандард Моќност на дисипација : стандард Број на модел : Оригинален број...

Spalding Women's Bootleg Yoga Pant
 • Новак

Spalding Women's Bootleg Yoga Pant

DEN 2.33

Црна : 92% памук, 8% спандекс; Јаглен Хедер : 55% памук, 37% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето Пора�

Костуми за мажи за мажи со две парчиња сет ладно и брзо сушење спортови за дното на дното на кошулата со тркала, маицата за влечење на вратот,
 • Новак

Костуми за мажи за мажи со две парчиња сет ладно и брзо сушење спортови за дното на дното на кошулата со тркала, маицата за влечење на вратот,

DEN 555.20

100% полиестер шорцеви мажи црни Затворање на шорцеви со две парчиња Само миење на рацете Материјал : Изра

Абоофан 2 парчиња кинеска хартија чадор Мал кинески чадор за хартија чадор парасол изолирано рачно изработен јапонски подмачкана
 • Новак

Абоофан 2 парчиња кинеска хартија чадор Мал кинески чадор за хартија чадор парасол изолирано рачно изработен јапонски подмачкана

DEN 266.08

Кинески чадор за нафта хартија, исто така, совршено се користи за продавница, декорација, фото реквизит �

Сет на подароци на Шарвгун Реики Аура од 4 парчиња кристал заздравување на дланката Камен Малахит овална форма џеб, загрижени камења
 • Новак

Сет на подароци на Шарвгун Реики Аура од 4 парчиња кристал заздравување на дланката Камен Малахит овална форма џеб, загрижени камења

DEN 2.33

Тоа е околу 3035 мм во висина и 2225 мм широко Тежина Apporx 80 грам Продажба за : 4 парчиња Камено име : Малахит...

Nuobesty LED декор од тиква врата знак за Ноќта на вештерките што виси украси Среќни Ноќта на вештерките на вратата на Ноќта на вештерките,
 • Новак

Nuobesty LED декор од тиква врата знак за Ноќта на вештерките што виси украси Среќни Ноќта на вештерките на вратата на Ноќта на вештерките,

DEN 171.52

Совршени украси за Ноќта на вештерките за создавање фестивалска атмосфера Направено од премиум матери�

Едукативен Постер Шпанска Азбука Постер Шпански Букви Табела Постер Домашно Училиште Училница Постер2 Платно Сликарство Постери И Отпечатоци Ѕидни
 • Новак

Едукативен Постер Шпанска Азбука Постер Шпански Букви Табела Постер Домашно Училиште Училница Постер2 Платно Сликарство Постери И Отпечатоци Ѕидни

DEN 1084.80

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

ABAODAM 3PCS USB USB велосипедска светлина водоотпорна предна светлина светло и опашка од задната светлина и комплет за bellвонче за велосипед
 • Новак

ABAODAM 3PCS USB USB велосипедска светлина водоотпорна предна светлина светло и опашка од задната светлина и комплет за bellвонче за велосипед

DEN 2.00

Супер светло за високо гледање за време на возењето ноќе Лесен за инсталирање Нема проблеми со жици...

Смешно милениче кучиња метални знаци со плакета кучиња добредојде луѓе толерирани гроздобер кучиња врата за закачалка знак метал
 • Новак

Смешно милениче кучиња метални знаци со плакета кучиња добредојде луѓе толерирани гроздобер кучиња врата за закачалка знак метал

DEN 2.00

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материја

Хексадецимален Бит Сет За Приклучоци, Премиум Цр-Мо Челик | 10-Парче Метрички 3мм-14мм Сет | 3/8-Инчен Погон | Подобрена Кутија За Складирање…
 • Новак

Хексадецимален Бит Сет За Приклучоци, Премиум Цр-Мо Челик | 10-Парче Метрички 3мм-14мм Сет | 3/8-Инчен Погон | Подобрена Кутија За Складирање…

DEN 319.84

ПРЕМИУМ Сет Од 10 Парчиња : 3 / 8" Диск (Метрички) H3, H4,H5,H6,H7,H8,H9,H10,H12, H14Одличниот производствен процес е погод�

Ика зимска јакна палто за надворешна облека, жени обични цврсти палто јакна со качулка, реверзибилно носење патент џеб со долг ракав палто
 • Новак

Ика зимска јакна палто за надворешна облека, жени обични цврсти палто јакна со качулка, реверзибилно носење патент џеб со долг ракав палто

DEN 1.33

100% полиестер Среќен Божиќ Ден на Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Црн петок Сајбер пон