ЗАЛУЈМУС Шише За Патување, 3 Парчиња Отпорни На Истекување Контејнери Што Може Да се Полнат Со Етикета и Проѕирна Торба за Носење За Течни Шампони, Сапун и Тоалети.

ЗАЛУЈМУС Шише За Патување, 3 Парчиња Отпорни На Истекување Контејнери Што Може Да се Полнат Со Етикета и Проѕирна Торба за Носење За

DEN 127.84

Достапност

●Фантастично патување мора!Не сакате да носите голем тоалет за шминка додека патувате?Загрижени сте дека вашиот шампон не смее да се носи во авион?Се прашувате како да го носите вашиот шампон на гми?Сите проблеми решени со овие шишиња за патување ●БЕЗ истекување : Загрижени сте дека вашата скапа шминка истекува надвор од шишињата за патување за да го направите вашиот багаж во неред?Загрижени дека вашиот багаж полн со мирис на вашиот лосион-Најдобро запечатување тројна заштита против истекување + контејнери за патување со дизајн на мазна уста-Кажете збогум на истекувањето. ●Лесно за полнење / стискање : Лесно се полни поради големиот отвор при одвртување на капачето, па дури и лесно се исцедуваат последните делови од регенераторот за да бидете сигурни дека вашиот регенератор не е залудно потрошен. ●Безбедносен силикон● : Безбеден мек силиконски материјал, лесен за употреба. ●Препознатливи бои● : Бојата помага лесно да се сортира содржината на шишето. Дали некогаш сте се чувствувале толку фрустрирано што вашето омилено миење на телото завршило да се истури во вашиот багаж по пристигнувањето на вашата дестинација? Или сте се напиле со она што мислевте дека е вашиот лосион за тело, но испадна дека е вашиот регенератор? Еве зошто нашите Флексибилни Шишиња за Патување дефинитивно ќе ви го олеснат патувањето и животот : со НИВНИОТ ЛЕСЕН И БЕЗ ПРОТЕКУВАЊЕ ДИЗАЈН, одењето на авантури и празнични патувања секогаш би било забавно и без грижи. Овие преносни течни шишиња имаат доказ за истекување и врат отпорен на истурање со капак против капење. Контејнерите се доволно цврсти за да стојат сами, но доволно флексибилни за удобно стискање. Лесно чувајте средство за дезинфекција на раце или крема за сончање за вашите деца, масти и масла за вашето бебе, сенф и кечап за спакуваниот ручек на вашиот сопруг со овие практични шишиња.


За производот

Избор на клиент

Cabilock 1pc Кошница Декор Корпи За Отпадоци За Канцеларија Скала Декор Рустикален Ѓубре Канта Пластични Контејнер За Ѓубре Спална Соба
  • Новак

Cabilock 1pc Кошница Декор Корпи За Отпадоци За Канцеларија Скала Декор Рустикален Ѓубре Канта Пластични Контејнер За Ѓубре Спална Соба

DEN 3.33

КАНЦЕЛАРИСКА КОРПА за ОТПАДОЦИ користи Погоден За канцеларии, кујни, спални соби, бањи, КОРПА ЗА ОТПАДОЦ

Дизни Принцеза Ранец И Ручек Кутија Во Собата За Девојки Деца ~ Делукс 16 Принцеза Ранец Со Ручек Торба, Вода Торбичка, Моана Тетоважи, Софија
  • Новак

Дизни Принцеза Ранец И Ручек Кутија Во Собата За Девојки Деца ~ Делукс 16 Принцеза Ранец Со Ручек Торба, Вода Торбичка, Моана Тетоважи, Софија

DEN 479.20

Дизни Принцеза Ранец И Ручек Кутија Во Собата За Девојки Деца ~ Делукс 16" Принцеза Ранец Со Ручек Торба, В

Кленплус 2 парчиња. Прекрасни Ѕвездени Закрпи Ѕвезди Црна Сребрена Налепница За Светки Рачно Изработена Везена Лепенка Уметност За Шиење Ткаенина
  • Новак

Кленплус 2 парчиња. Прекрасни Ѕвездени Закрпи Ѕвезди Црна Сребрена Налепница За Светки Рачно Изработена Везена Лепенка Уметност За Шиење Ткаенина

DEN 127.84

Големина : 3,4 / 8Х3, 4 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Попречува Преклопување За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија Прекрасен Сончоглед
  • Новак

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Попречува Преклопување За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија Прекрасен Сончоглед

DEN 623.84

300д Оксфорд Крпа пвц Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување н�

Вемун Пренослив Вентилатор Преносни Вентилатори Рачни Вентилатори 2 Парчиња Симпатична Рачна Мини Вентилатор За Полнење Пренослив Рачен Вентилатор
  • Новак

Вемун Пренослив Вентилатор Преносни Вентилатори Рачни Вентилатори 2 Парчиња Симпатична Рачна Мини Вентилатор За Полнење Пренослив Рачен Вентилатор

DEN 1.00

ПРЕНОСЛИВ ВЕНТИЛАТОР Усвојување на премиум абс материјал, овој производ е издржлив, практичен и долгог�

Кабилок Метални Клипови 10 парчиња Алишта Опашка Метална Бања Домаќинство Надворешен Штипка Жица Пешкир Боја Облека Кујна Нерѓосувачки
  • Новак

Кабилок Метални Клипови 10 парчиња Алишта Опашка Метална Бања Домаќинство Надворешен Штипка Жица Пешкир Боја Облека Кујна Нерѓосувачки

DEN 147.52

УНИВЕРЗАЛНИ КЛИПОВИ Погоден За вратата од дневната соба, бањата, спалната соба, кујната, домот, хотелот,

Тастатура со боксови Компатибилна СО АСУС РОГ Зефирус Дуо 16-Медиаоне Тастатура со Тачпад, УСБ Тастатура СО ЦЕЛОСНА Големина КОМПЈУТЕР
  • Новак

Тастатура со боксови Компатибилна СО АСУС РОГ Зефирус Дуо 16-Медиаоне Тастатура со Тачпад, УСБ Тастатура СО ЦЕЛОСНА Големина КОМПЈУТЕР

DEN 1.00

? [КОМПАКТНА] Тастатура Со Боксови Компатибилна СО AsROG ZephyrDuo 16 (GX650) На само 1,8 см, Медиумската Тастатура е с

Vipoko прилагодено фудбалски дрес со кратки, возрасни, деца персонализирани со број на тимот на тимот, децата ја прилагодуваат фудбалската
  • Новак

Vipoko прилагодено фудбалски дрес со кратки, возрасни, деца персонализирани со број на тимот на тимот, децата ја прилагодуваат фудбалската

DEN 1.67

100% полиестер Затворање на пулвер ⚽ Прилагодете ги дрес и шорцеви за мажи и жени, момчиња и девојчиња, де�

KLKCMS КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ со Капак од ТИПОТ НА ПРЕСА модерна Корпа за Отпад Од Домаќинството За Дневна Соба Спална соба , 15 Литри Зелена
  • Новак

KLKCMS КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ со Капак од ТИПОТ НА ПРЕСА модерна Корпа за Отпад Од Домаќинството За Дневна Соба Спална соба , 15 Литри Зелена

DEN 2.33

* Лесно отворете го и затворете го капакот * Бурето направено од материјал ја прави оваа корпа за отпадо�

Профото Чадор Дифузор
  • Новак

Профото Чадор Дифузор

DEN 2.33

Ограничена 1Годишна Гаранција Овој Среден Чадор Дифузор Од Профит се повлекува преку предниот дел на бе