Ph PandaHall 109 Јарди Јасна Риболовна Линија, 0,25 mm 328ft Невидлива Најлонска Нишка Низа Кристална Жица Занаетчиска Мушка Жица Кабел За Божиќ Ноќта На Вештерките Венец Виси ?

Ph PandaHall 109 Јарди Јасна Риболовна Линија, 0,25 mm 328ft Невидлива Најлонска Нишка Низа Кристална Жица Занаетчиска Мушка Жица Кабел

DEN 84.64

Достапност

Големина : дебелина од околу 0,25 мм, 100 м/ 109 јарди Соодветна големина што одговара за повеќето монистра како монистра од пони, мониста од лава, мониста канди, стаклени монистра, мониста од семе и така натаму. Празнично Бесење : овие јасни жици се практично невидливи во директна светлина или на бела позадина, многу погодни за закачување орнаменти и украси, Одлични за роденденска забава, украс За Ноќта на Вештерките, виси Новогодишна елка, свадбена забава и син. Невидлива Најлонска Нишка : најлонската рибна линија покажува проѕирна боја, што е добро за риболов кога линијата е под вода; Понатаму, чистата рибна линија е соодветна за изработка на занаети и други работи за шиење; транспарентниот ефект ги прави вашите ракотворби да изгледаат поисклучително. Лесен за Употреба : Лесен за врзување јазли и јазолот е силен и мал за да ги направи вашите монистра безбедни. Особено погоден за користење со монистра од скапоцени камења, мониста од скапоцени камења или стаклени монистра и ткаење со семенски монистра. Широка Примена : низата за накит е широко користена во изработка на нараквици, ѓердани и други проекти за монистра.


За производот

Избор на клиент

Торба За Тоалетна Торба За Козметички Патувања Организатор За Шминка Торбичка За Миење Со Патент Срцеви Букви Инспиративни За Најважните Додатоци
  • Новак

Торба За Тоалетна Торба За Козметички Патувања Организатор За Шминка Торбичка За Миење Со Патент Срцеви Букви Инспиративни За Најважните Додатоци

DEN 2.33

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Хнзхиб Лабораторија 4кг-6КГ Вакуум Замрзнување Фен Со Ротирачки Ване Вакуум Пумпа За Замрзнување Сушење Цврсти Материи И Течности
  • Новак

Хнзхиб Лабораторија 4кг-6КГ Вакуум Замрзнување Фен Со Ротирачки Ване Вакуум Пумпа За Замрзнување Сушење Цврсти Материи И Течности

DEN 247.84

Оваа машина прифаќа Компресор Секоп (Данфос) за ладење, со брзо ладење и ниска температура на ладна стап�

Да се ​​биде одличен е да бидете различни налепници за мотивација на налепници - налепници на лаптоп - 2,5 инчи винил декларации - лаптоп, телефон,
  • Новак

Да се ​​биде одличен е да бидете различни налепници за мотивација на налепници - налепници на лаптоп - 2,5 инчи винил декларации - лаптоп, телефон,

DEN 1595.20

4 Пакет Да се ​​биде одличен е да се биде различен налепници за мотивација на цитати налепници на лапт

Симпатична цртана филмска жаба шема за спиење маска за очи, капаче за очи за спиење за одмор, затемнување заслепете со прилагодлива
  • Новак

Симпатична цртана филмска жаба шема за спиење маска за очи, капаче за очи за спиење за одмор, затемнување заслепете со прилагодлива

DEN 1.33

Големина : 10,5 x 20,5 см / 4,1 x 8,1 инчи Лесно да ја прилагодите лентата за глава, флексибилна и издржлива за да �

1pcs Нови MDS-C1-V2 - 1010 MDSC1V21010
  • Новак

1pcs Нови MDS-C1-V2 - 1010 MDSC1V21010

DEN 201.60

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

Постери за убавина за салони за убавина Тело на целото тело масажа спа -постер платно постери и отпечатоци од wallидни уметности за дневна соба
  • Новак

Постери за убавина за салони за убавина Тело на целото тело масажа спа -постер платно постери и отпечатоци од wallидни уметности за дневна соба

DEN 252.80

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

АЛИЈАОФОРЦ М6х15мм Вртливи Тркала За Матични Тркала,Мали Тивки Гумени Тркала За Тркала,Количка|Кревети За Бебиња|Ноќна Маса,Замена На Мебел
  • Новак

АЛИЈАОФОРЦ М6х15мм Вртливи Тркала За Матични Тркала,Мали Тивки Гумени Тркала За Тркала,Количка|Кревети За Бебиња|Ноќна Маса,Замена На Мебел

DEN 700.80

Ротирачки тркалца : 360° ротирачки, можете да ја промените насоката напред по желба и лесно и флексибилно