FEELWORLD F570 Монитор На Камерата, 5.7 , 4k HDMI Влез/Излез, 1920x1080, Full HD, Rec.709, Ултра Тенки, Повеќе Опции За Камера За Поврзување, Вградена Сенка За Сонце

FEELWORLD F570 Монитор На Камерата, 5.7 , 4k HDMI Влез/Излез, 1920x1080, Full HD, Rec.709, Ултра Тенки, Повеќе Опции За Камера За Поврзување,

DEN 2919.68

Достапност

€Висока Резолуција Full HD 1920x1080, поддршка 4k HDMI влез и излез €Висок Контраст€170° широк агли НА гледање IPS Панел, 1400 : 1,Висока Осветленост : 460cd/m2. ●Лесен И Пренослив ● Ултра тенок дизајн дебелина од 18,6 мм, едноставен, компактен и солиден за стабилизатор. ●Прилагодливи Параметри На Екранот ● Безбедна Област (80%,85%,90%,93%,96%,2.35 : 1);сооднос маркер (4 : 3,13 : 9,14 : 9,15 : 9,16 : 9,1.35 : 1);Боја На Маркерот (Црвена,Зелена,Сина,Бела, Црна); Поле За Проверка (Црвена/Зелена/Сина/Моно). ①Стандардни Додатоци 1 € Mini HDMI Кабел 1éx Sunshade 1® Топла Чевли Монтирање 1€ F970 Батерија Плоча 1€ Прирачник За Работа. FEELWORLD F5 5 ' Full HD монитор : www./дп/Б07Х94Ц8Б2 Фелворлд фв568 5.5 ' 4к фулл хд монитор : www./dp/B07 K2 XN7 NX FEELWORLD FW279 S 7 Инчи 2200nit монитор : www./dp / B07 HH1 RQSP Функција Висока Резолуција : Целосна HD 1920x1080 Висок Контраст : 1400 : 1 Висока Осветленост : 460cd/m2 170° широк агли НА гледање IPS Панел Ултра тенок дизајн 18.6 mm Дебелина Врвен Фокус Помош (Црвена, Зелена, Сина три бои опционално нагласи над делови од сликата во фокус) Безбедна Област (80%,85%,90%,93%,96%,2.35 : 1) сооднос маркер (4 : 3,13 : 9,14 : 9,15 : 9,16 : 9,1.35 : 1) Боја На Маркер (Црвена,Зелена,Сина,Бела,Црна) Поле За Проверка (Црвена/Зелена/Сина/Моно) Флип На Слика На Центарот За Пиксели (H, V, H/V) Спецификација За Прилагодување На Температурата На Бојата На Сликата Модел : F570 Големина На Екранот : 5.7" Ips Резолуција : 1920x1080 Пиксели Пикс : 0.0657x0, 0219 mm Сооднос На Аспект : 16 : 9 Осветленост : 460cd/M2 Сооднос На Контраст : 1400 : 1 Позадинско Осветлување : Led Агол На Гледање : 85°/85°(L/R) 85°/85°(U/D) Влез : Hdmi Излез : Hdmi audio : стерео слушалки влезен напон : dc7v 24v Потрошувачка На Енергија : q 8w работна температура : -20°c~55°C Температура На Складирање : -30°C~65°c Инсталирајте Начин : 1/4"-20 Конец Приклучок Hdmi Влез/ Излез Поддршка Формат 480i/576i/480p/576p 1080i (60/59.94/50) 720p (60/59.94/50/30/29/25/24/23.98) 1080p (60/59.97/25/24/24сф/23,98/ 23,98 Сф) 4к Ухд 3840 € 2160p (30/29, 97/25/24/23, 98 Hz), 4096 € 2160 P (24hz) пакет вклучен 1 € Feelworld F570 монитор 1 € mini hdmi кабел 1 € Sunshade 1 ● Hoth Shoot Mount 1 € F970 Batty Плоча 1 € 1/4" Завртка За Заклучување 1 € Прирачник За Работа Прецизно Изложување И Фокусирање На Секој Истрел.


За производот

Избор на клиент

Cabilock Стаклени Чаши Прекрасен Дизајн На Мраз Цртан Филм Пијалок За Пиење Домаќинство Ноќна Маса Цветни За Карафи Полноќна Кригла Кафе Подарок
  • Новак

Cabilock Стаклени Чаши Прекрасен Дизајн На Мраз Цртан Филм Пијалок За Пиење Домаќинство Ноќна Маса Цветни За Карафи Полноќна Кригла Кафе Подарок

DEN 315.36

СОК ОД ПОРТОКАЛПренослив сет за котел осигурајте се дека имате соодветен внес на вода во текот на денот

Морски Животни Партија Корист Кеси, Океански Животни Подарок Кеси Бонбони Кеси За Деца Роденден, Под Морски Животни Тема Добрите Торби
  • Новак

Морски Животни Партија Корист Кеси, Океански Животни Подарок Кеси Бонбони Кеси За Деца Роденден, Под Морски Животни Тема Добрите Торби

DEN 3.00

Симпатична Животински Дизајни : морски животни партија добрите кеси имаат 8 симпатична животни дизајн (�

ГУОЈМ Четка За Тоалет Гумен Држач За Глава Четка За Чистење На Тоалетен Ѕид Виси Додатоци За Бања За Чистење На Подот Во Домаќинството
  • Новак

ГУОЈМ Четка За Тоалет Гумен Држач За Глава Четка За Чистење На Тоалетен Ѕид Виси Додатоци За Бања За Чистење На Подот Во Домаќинството

DEN 863.84

Има внатрешен дизајн на шуплива суспензија, водената пареа може да испари од горните и долните краеви, б

Ала Осветлување 7443 LED Прекинувач Светилки 7444НА T20 Клин Xtreme Супер Светла Двојна Боја Бела/Килибар Жолта Висока Моќност 3035-СМД Трепкачи
  • Новак

Ала Осветлување 7443 LED Прекинувач Светилки 7444НА T20 Клин Xtreme Супер Светла Двојна Боја Бела/Килибар Жолта Висока Моќност 3035-СМД Трепкачи

DEN 2.33

(Сет од 2) Димензија( инчи) : 0,71 во дијаметар, 2,50 во должина, подолго од ламбата за залихи, проверете дали до

ЖАОЛЕИ Паметна Индукциска Корпа За Отпадоци За Домаќинство Водоотпорна Корпа за Отпадоци Со Капак За Кујна И Бања Нерѓосувачки Челик Дневна Соба
  • Новак

ЖАОЛЕИ Паметна Индукциска Корпа За Отпадоци За Домаќинство Водоотпорна Корпа за Отпадоци Со Капак За Кујна И Бања Нерѓосувачки Челик Дневна Соба

DEN 1139.20

клуч нормално режим, допрете ја означената позиција, капакот може да остане долго време, допрете повтор

Металиксити Прирабница Хексадецимална Глава завртки 25 парчиња, Шестоаголна Завртка Целосно Навој Завртка-За Хардверски Сврзувачки Елементи
  • Новак

Металиксити Прирабница Хексадецимална Глава завртки 25 парчиња, Шестоаголна Завртка Целосно Навој Завртка-За Хардверски Сврзувачки Елементи

DEN 1524.80

[1] : НАНЕСЕТЕ наШестоаголна назабена прирабничка завртка е широко користена при склопување и одржување

Њупорт Сврзувачки елементи 9/16 инчи х 2-3/4 инчи Шестоаголна Капа Завртка Одделение 8 Обичен Челик 9/16-12 х 2 3/4 Шестоаголна Завртка/Груба
  • Новак

Њупорт Сврзувачки елементи 9/16 инчи х 2-3/4 инчи Шестоаголна Капа Завртка Одделение 8 Обичен Челик 9/16-12 х 2 3/4 Шестоаголна Завртка/Груба

DEN 1.33

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Одделение 8 Челик Груб Конец / Делум�

13 Инчен Широк Платформа Прилагодлив Екран Заградата Инсталација, Десктоп Компјутер Монитор Стриминг Кабел Амазон Оган Тв врвот Инсталација
  • Новак

13 Инчен Широк Платформа Прилагодлив Екран Заградата Инсталација, Десктоп Компјутер Монитор Стриминг Кабел Амазон Оган Тв врвот Инсталација

DEN 238.24

● [Како да се користи] нашата горна полица на екранот има дисплеј со рамен панел широк 13 инчи, што создав�