Држач За Епрувета Аквамета И Решетка за Сушење, За Комплет За Тестирање На Мајстор ЗА Свежа Вода АПИ

Држач За Епрувета Аквамета И Решетка за Сушење, За Комплет За Тестирање На Мајстор ЗА Свежа Вода АПИ

DEN 0.33

Достапност

ФУНКЦИЈА : Практично обезбедување на епрувети за тестирање на параметри на вода и решетка за сушење со двојна намена ФИТМЕНТ : Дупчиња за да се вклопат на врвот на кутијата ЗА комплет ЗА тестирање АПИ или на која било рамна површина. КАРАКТЕРИСТИКИ : вентилациони канали за брзо сушење, држач за табела во боја и слотови за капачиња со предно соочување. МАТЕРИЈАЛ : ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН 3Д-Печатен ВО аквариум безбеден ПЕТГ. СОДРЖИНА : 1 Компјутер Api Штанд (131mm x 50mm x 51mm), ЗАБЕЛЕШКА : Api Господар Тест Комплет не се вклучени. Нашиот практичен пристап кон држачот за епи епрувета/решетката за сушење. - Дупчиња за вклопување на врвот на кутијата ЗА комплет ЗА тестирање АПИ или на која било рамна површина. - 4 слотови кои можат да се користат за држење или сушење на епрувети - држач За Табела Во Боја На Задната плоча за лесно тестирање на водата - предни капачиња за капачиња што ги обезбедуваат капачињата на епруветата - Хемиските имиња во тактилна контрастна боја овозможуваат лесна читливост.


За производот

Избор на клиент

Оем Феникс Контакт 3273636,
  • Новак

Оем Феникс Контакт 3273636,

DEN 2.33

3273636, дистрибуција блокном напон : 800 V номинална струја : 32 aметод на поврзување : притисниво врскапритис�

Пиштол За Индустриски Лепак келде - 300w Со Целосна Големина Тежок Професионален Пиштол За Топол Лепак Со 10 ПАРЧИЊА Стапчиња За Топол Лепак
  • Новак

Пиштол За Индустриски Лепак келде - 300w Со Целосна Големина Тежок Професионален Пиштол За Топол Лепак Со 10 ПАРЧИЊА Стапчиња За Топол Лепак

DEN 559.84

●Висока моќност и Широка Употребаовој тежок пиштол за лепак за топло топење за хоби и трговска употреб�

Вечни Жени Летни Ладни Врвови На Рамената Маички Со Кратки Ракави Преден Пресврт Јазол V Маици За Вратот Моден Градиент Блузи Во Боја
  • Новак

Вечни Жени Летни Ладни Врвови На Рамената Маички Со Кратки Ракави Преден Пресврт Јазол V Маици За Вратот Моден Градиент Блузи Во Боја

DEN 0.33

Полиестер, Спандекс жени блузи и блузи,жени блузи и блузи на ,жени блузи и блузи на под 597 долари,жени блу�

Ygcbl повеќефункционални преносни камиони за раце, голема количка за количка 3 нивоа количка за убавина со фиока, бамбус домаќинство картони
  • Новак

Ygcbl повеќефункционални преносни камиони за раце, голема количка за количка 3 нивоа количка за убавина со фиока, бамбус домаќинство картони

DEN 4387.20

◇ ▶ ▶ Погодна сцена : Совршена за хотели, кујна, кабина за авиони, салони за убавина, продавници за тетов

ЛИВИ Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија Х Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници
  • Новак

ЛИВИ Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Серија Х Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници

DEN 3.33

Заштитете ја вашата конзола и контролори совршено од нула и прашина Заштитете ја вашата за сериска конз

woshilaoDS 6 Парчиња Држачи За Дрвени Картички, Штандови За Дрвени Маси, Држачи За Дрвени Слики за Акрилни Знаци, Држачи За Свадби/Церемонија/Дома/Забава/Декорација
  • Новак

woshilaoDS 6 Парчиња Држачи За Дрвени Картички, Штандови За Дрвени Маси, Држачи За Дрвени Слики за Акрилни Знаци, Држачи За Свадби/Церемонија/Дома/Забава/Декорација

DEN 127.84

Премиум материјал : држачите на бројот на табелата се изработени од одличен природен материјал од боров

Аериска фотографија Дрон - РЦ дрон со двојна 4K HD FPV камера и двојна батерија, преклопен мини далечински управувач квадкоптер, одржување
  • Новак

Аериска фотографија Дрон - РЦ дрон со двојна 4K HD FPV камера и двојна батерија, преклопен мини далечински управувач квадкоптер, одржување

DEN 0.33

Панаци : Двојно снимање на фотоапарати со 4 K / двојна батерија, фиксна функција на висина, авиони со прек

Торба За Торба Тбуобт Изолирана Кутија За Ручек За Жени, Работна Торба, Патна Торба, Комплет Торби за Пикник, За Плажа, Пешачење, Шопинг, Новогодишна
  • Новак

Торба За Торба Тбуобт Изолирана Кутија За Ручек За Жени, Работна Торба, Патна Торба, Комплет Торби за Пикник, За Плажа, Пешачење, Шопинг, Новогодишна

DEN 0.67

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНова е комплет кој вклучува торбичка и торба за ручек Надворешноста на двете кеси е из�

COORABY 20 парчиња кутии за подароци за срце со приказ на прозорецот Крафт хартии за подароци кутии за пакување со ознаки и панделки за украси
  • Новак

COORABY 20 парчиња кутии за подароци за срце со приказ на прозорецот Крафт хартии за подароци кутии за пакување со ознаки и панделки за украси

DEN 0.33

Дизајн : Прекрасна кутија за подароци со кафеава хартија со про transparentирен срцев прозорец од предната ст

Tamyuse 1-светлосен wallид на отворено Sconce Надворешен wallиден фенер во црна завршница со замрзнати стаклени сенка, алуминиумска алуминиумска
  • Новак

Tamyuse 1-светлосен wallид на отворено Sconce Надворешен wallиден фенер во црна завршница со замрзнати стаклени сенка, алуминиумска алуминиумска

DEN 2940.48

△ Замрзнато стакло лабави : отпорна на гребење и отпорна на абење, мека и топла светлина во боја, давајќи