Здравство 10 Пакување 15мл Картон Цевки За Мелем За Усни Крафт Хартија Цевка За Кармин Картон 0,5 Мл Празен Сад За Дезодоранси Цврста Цевка За Парфем Козметичка Кутија

Здравство 10 Пакување 15мл Картон Цевки За Мелем За Усни Крафт Хартија Цевка За Кармин Картон 0,5 Мл Празен Сад За Дезодоранси Цврста Цевка

DEN 303.20

Достапност

?Висок квалитет : Изработена Од густа, природна, висококвалитетна тврда крафт-хартија, цевката за складирање е цврста и издржлива,нетоксична,здравствена,безбедна и исто така еколошка и ќе трае двојно подолго ?Лесен за употреба : Едноставно извадете го капачето, турнете го мелемот за усни од картонскиот диск на дното на цевката, а потоа нанесете го на усните! лесен и удобен за употреба,не грижете се за протекување.Балсамите за усни завиткани од овие цевки од картон ќе ве натераат да се издвоите од толпата. ?Широки апликации : користете како контејнери за различни бои на сјај за усни и мелем за усни.Совршен за мелем за усни, цврст парфем, козметика, примероци, лосион,дезодоранс, мали украси или други ситници итн. ?Совршен изглед, Лесен и Пренослив, лесен за носење.Можете да го внесете во вашата козметичка кеса, џеб или чанта, идеална за секојдневна употреба или патувања и службени патувања. ?Овие контејнери за крафт хартија се одлични ЗА САМОСТОЈНО, што можете да нацртате слики или лавра, да пишувате зборови и букви.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели. Здравство 10 Пакување 15мл Картон Цевки За Мелем За Усни Крафт Хартија Цевка За Кармин Картон 0,5 Мл Празен Сад За Дезодоранси Цврста Парфемска Цевка Козметичка Кутија ЗА Дезодоранси За Дезодоранси Со Самостојни Стапчиња (Црна)?Спецификации : Материјал : Кафеава крафт хартија. Капацитет : 15мл/0,5 Мл Боја : Црна. Големина : 20*75мм/0,79*2,95 инчи. Пакет : 10 парчиња* Црна Картон Усна Мелем Цевки ?Карактеристики : 1. Висок квалитет : Изработена Од густа, природна, висококвалитетна тврда крафт-хартија, цевката за складирање е цврста и издржлива,нетоксична,здравствена,безбедна и исто така еколошка и ќе трае двојно подолго. Лесен за употреба : Едноставно извадете го капачето, турнете го мелемот за усни од картонскиот диск на дното на цевката, а потоа нанесете го на усните! лесен и удобен за употреба,не грижете се за протекување.


За производот

Избор на клиент

Ванглхст Организатор На Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет Со Армирана Рачка Густа Ткаенина За Утешители, Ќебиња, Постелнина,
 • Новак

Ванглхст Организатор На Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет Со Армирана Рачка Густа Ткаенина За Утешители, Ќебиња, Постелнина,

DEN 0.33

Врвен Квалитет : Изработен Од Оксфордска Ткаенина, издржлив материјал,еколошки Дизајн со лесно Носење :

Шишиња со топла вода со покривка на акварел сирена вреќа за топла вода за олеснување на болката, болка во рамото на вратот, топла вода кревет
 • Новак

Шишиња со топла вода со покривка на акварел сирена вреќа за топла вода за олеснување на болката, болка во рамото на вратот, топла вода кревет

DEN 2.33

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Јаскек Расел Ретривер Јорган Облека Организатор Декорација Постелнина Патент Подвижна
 • Новак

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Јаскек Расел Ретривер Јорган Облека Организатор Декорација Постелнина Патент Подвижна

DEN 2.33

❀€Голем Капацитет}големината на торбата за складирање облека е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно голема за да

Алатки за плочки Алатки Бетонски дијамантски влошки за полирање Постави: Влажен/сув комплет за полирање за бетонски мелмер за мелници
 • Новак

Алатки за плочки Алатки Бетонски дијамантски влошки за полирање Постави: Влажен/сув комплет за полирање за бетонски мелмер за мелници

DEN 272.16

Едноставно во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви овозможи фантастично искуство со употреб

Pomocuty Скриена Камера ЧАСОВНИК 4K HD Wifi Шпионска Камера, Снимање На Јамка Со Откривање На Движење На Ноќно Гледање Безжична Мини Безбедносна
 • Новак

Pomocuty Скриена Камера ЧАСОВНИК 4K HD Wifi Шпионска Камера, Снимање На Јамка Со Откривање На Движење На Ноќно Гледање Безжична Мини Безбедносна

DEN 1119.84

Qull HD Скриена Камера Q оваа часовна камера нуди 4k HD резолуција квалитет на видео и има леќа со широк агол о

Монтажа Сон Фиксна Тв Ѕид Држач За Повеќето 26-55 Инчен Рамен Екран МД2361-К, Пакет Со Ултра Широк Тенок Тв Ѕид МОНТИРАЊЕ Тв Заграда За Повеќето
 • Новак

Монтажа Сон Фиксна Тв Ѕид Држач За Повеќето 26-55 Инчен Рамен Екран МД2361-К, Пакет Со Ултра Широк Тенок Тв Ѕид МОНТИРАЊЕ Тв Заграда За Повеќето

DEN 788.32

Md2361K тв ѕид монтирање одговара на повеќето 2655 "Телевизори до 100 ФУНТИ, со макс VESA / монтажа дупки растојан�

4 Парчиња Пемза За Стапала, Тврда Мртва Кожа Испукана Пета Отстранувач На Калус за Стапала Отстранувач на Калус На Кожата &засилувач;
 • Новак

4 Парчиња Пемза За Стапала, Тврда Мртва Кожа Испукана Пета Отстранувач На Калус за Стапала Отстранувач на Калус На Кожата &засилувач;

DEN 2.33

ИДЕАЛНА АЛАТКА ЗА ПЕДИКИР ЗА СТАПАЛА : Пемзата ќе ви помогне да ги отстраните калусите и грубата кожа за

Пацифик Северозападниот Пејзаж Печатена Корпа За Перење Склопувачка Кружна Корпа За Складирање Облека За Облека Дневни Потреби
 • Новак

Пацифик Северозападниот Пејзаж Печатена Корпа За Перење Склопувачка Кружна Корпа За Складирање Облека За Облека Дневни Потреби

DEN 399.84

Водоотпорен Материјал : Пацифик Северозападен Пејзаж Печатена Корпа За Складирање Валкана Облека Е Изр

Шише со топла вода симпатична форма на морков, вреќа со топла вода, силиконска анти -истекување рачна торбичка за топла вода за болка во вратот
 • Новак

Шише со топла вода симпатична форма на морков, вреќа со топла вода, силиконска анти -истекување рачна торбичка за топла вода за болка во вратот

DEN 2.33

Силиконски материјал : Мекиот силиконски материјал може да ја направи торбата со топла вода не е лесна з

Мичиген Колорадо Смешно Знаме На Гордоста Дво-пати Алатка Организатор Држач Џеб Мултифункционален Крпа Преклопен Пренослив Алатка
 • Новак

Мичиген Колорадо Смешно Знаме На Гордоста Дво-пати Алатка Организатор Држач Џеб Мултифункционален Крпа Преклопен Пренослив Алатка

DEN 0.67

Полиестерски материјал Патент Околу двопреклопен дизајн, пренослив, цврста структура, издржлив Мал и п�

Богатствата на каролина BB5458TBC Денот На Благодарноста Е Акција Висок Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок
 • Новак

Богатствата на каролина BB5458TBC Денот На Благодарноста Е Акција Висок Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок

DEN 140.64

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�