Темко Тешки Нога Прекинувач CN0003 - Фрлија Алуминиум Нога Прекинувач 15A SPDT Електрични Педалата Моментално 5 Година Гаранција

Темко Тешки Нога Прекинувач CN0003 - Фрлија Алуминиум Нога Прекинувач 15A SPDT Електрични Педалата Моментално 5 Година Гаранција

DEN 1.00

Достапност

СПДТ (Еден пол, двојно фрлање) Дијаграмот за ожичување е отпечатен на табличката со имиња за ваша погодност. Номинални засилувачи : 15А, Номинален напон : 250ВАК. Леано алуминиумска конструкција. Димензии : 7,91 х 4,00 х 2,95 инчи(201 х 101,5 х 75 мм). 5 Години Гаранција Од американско име. Овој дополнителен прекинувач за леано алуминиумско стапало со тешка дебелина вклучува ротирачко олеснување на напрегањето на кабелот за заклучување. Нелизгачките основни влошки спречуваат лизгање на прекинувачот за стапала на мазни површини. Фрлија шасија вклучува зајакнување на рибда дополнително зајакнување на структурата. Внатрешните работи користат тешка заптивка за да спречат навлегување вода, масло или прашина. Внатрешниот сет за контакт вработува еднополско двојно фрлање (СПДТ) склоп на прекинувач оценето НА 15а, 250ВАК.


За производот

Избор на клиент

VA-94 Shrikes Squadron Patch-шијте
  • Новак

VA-94 Shrikes Squadron Patch-шијте

DEN 206.24

Американски ветеран во сопственост на мал бизнис Американски ветеран во сопственост на мал бизнис...

Торба За Прашка Моден Ремен За Рамо Прилагодлива Торба За Гради Со Вкрстено Тело Издржлива Торба За Гради Голема Машка Кожна Актовка
  • Новак

Торба За Прашка Моден Ремен За Рамо Прилагодлива Торба За Гради Со Вкрстено Тело Издржлива Торба За Гради Голема Машка Кожна Актовка

DEN 1003.20

Кожа Многу Е Погоден За Свадба, Забава, Топка, Секојдневно Секојдневно Носење, Патување, Канцелариска Пр

Хексоном 16,5 '' Бела акрилна пловечка полица 1 пакет, полица за прикажување на акрилен wallид, бесплатна шрафцигер и закачалка за матични софтвер,
  • Новак

Хексоном 16,5 '' Бела акрилна пловечка полица 1 пакет, полица за прикажување на акрилен wallид, бесплатна шрафцигер и закачалка за матични софтвер,

DEN 1.00

Понудете висококвалитетно и скоро совршено складирање на домови, организатор и прикажување на произво�

7200 пар
  • Новак

7200 пар

DEN 1.00

Неверојатна количина : : Вкупно 7200 SS6 (1,921мм) Ринистони за стил на уметност на ноктите DIY или шминка за Ноќ

Руменило Секси Работи Треперат Зајак - Мини Зајак Вибратор - 48 Функција 3 Вибрации Поени-2 Начин Гиратинг Вратило И Ротирачки Задоволство
  • Новак

Руменило Секси Работи Треперат Зајак - Мини Зајак Вибратор - 48 Функција 3 Вибрации Поени-2 Начин Гиратинг Вратило И Ротирачки Задоволство

DEN 479.84

5 Редови На Реверзибилни Ротирачки Монистра За Задоволство За Стимулирање и Подобрување на Задоволство

Ксиксијанска Спирална Флуоресцентна Сијалица 45W 5500K Дневна Светлина Е27 Штекер Заштеда На Енергија За Студио Фотографија Видео Осветлување
  • Новак

Ксиксијанска Спирална Флуоресцентна Сијалица 45W 5500K Дневна Светлина Е27 Штекер Заштеда На Енергија За Студио Фотографија Видео Осветлување

DEN 3.33

Флуоресцентната сијалица има стабилен излез ОД 45 W, заменлива сијалица со долг век на траење и за студио

Мапа на знаме на држач за далечински управувач на Молдавија со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори
  • Новак

Мапа на знаме на држач за далечински управувач на Молдавија со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори

DEN 343.84

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што �