Макраме Маса Тркач Рачно Ткаени Бохо Свадба Маса Декорација Постелнина Ќебе, 13.8 х 94

Макраме Маса Тркач Рачно Ткаени Бохо Свадба Маса Декорација Постелнина Ќебе, 13.8 х 94

DEN 1.33

Достапност

Памук Дизајн : макраме маса тркач уникатен дизајн, по часови на плете, давајќи минималистички опуштено чувство. Совршено долга трпезариска маса тркач на бохо свадба, градини, биро за книги,маса за пикник,комода итн. Стил : бохо тркач на маса е убав за секоја пригода подароци, особено за свадби,роденден итн. Материјали : кабел од макраме од 4 мм, а рачно ткаеното растојание помеѓу секој може лесно да се прилагоди. Големина : 13,8 инчи х 94 инчи.(измерете од крајот на жиците). Дизајн : макраме маса тркач уникатен дизајн, по часови на плете, давајќи минималистички опуштено чувство. Совршено долга трпезариска маса тркач на бохо свадба, градини, биро за книги,маса за пикник,комода итн. Стил : бохо тркач на маса е убав за секоја пригода подароци, особено за свадби,роденден итн. Материјали : кабел од макраме од 4 мм, а рачно ткаеното растојание помеѓу секој може лесно да се прилагоди. Големина : 13,8 инчи х 94 инчи.(измерете од крајот на жиците). Димензии : 13,8 Инчи Wx 94 инчи Л М А Т Е Р и Л с-Исклучиво произведен изопачен памучен кабел,цврста текстура . - Уникатен рачно ткаен голем тркач за маса од макраме, доволно густ за убаво да се завеси од сопствената тежина. - Крем боја, помалку бела. Сад И Н Г - >Декор За Невестинска Маса, комода, спална соба, галерија ,пијано, градини, биро за книги, маса за складирање, маса за пикник ,па дури и пријатна масичка или студио, место за пожар итн.


За производот

Избор на клиент

САИЏИ Лаптоп Скут Биро, Ултра Лесен Пренослив Скут Биро Со Перница Перница, Се Вклопуваат до 17 Лаптоп &засилувач; MacBookAir Со Страничен Џеб,
  • Новак

САИЏИ Лаптоп Скут Биро, Ултра Лесен Пренослив Скут Биро Со Перница Перница, Се Вклопуваат до 17 Лаптоп &засилувач; MacBookAir Со Страничен Џеб,

DEN 2.00

Qultra Лесни qaiji Круг Биро Перница е лесен дизајн, па тоа е навистина удобно што дури и не може да се почувст�

Кујна 2,7 Мл Садови Со Соја Сос Комплет Чинии За Натопување, Порцелански Чинии За Штипкање Мини Чинии за Зачини, Суши, Кечап, Предјадење,
  • Новак

Кујна 2,7 Мл Садови Со Соја Сос Комплет Чинии За Натопување, Порцелански Чинии За Штипкање Мини Чинии за Зачини, Суши, Кечап, Предјадење,

DEN 2.67

●МИНИ ЧИНИИ за ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА е како да имате многу видови чинии, погодни за употреба како сад з�

ДЕБЕЛОМЕР ЗА БИРАЊЕ СМАНИ 0-150/200мм 0,01 0,02 мм Мерач За Бирање Отпорен на Удари Нерѓосувачки Челик Верние Дебеломер Микрометар За Мерење Алат
  • Новак

ДЕБЕЛОМЕР ЗА БИРАЊЕ СМАНИ 0-150/200мм 0,01 0,02 мм Мерач За Бирање Отпорен на Удари Нерѓосувачки Челик Верние Дебеломер Микрометар За Мерење Алат

DEN 0.33

Се користи за различни мали и прецизни мерења на големината и е широко користен за прецизно мерење на до

CUBTOL 2pcs Четка За Пукнатини Четка За Внатрешни Работи Четка За Чистење Автомобил Четка За Внатрешни Работи Комплет За Четки За Четки
  • Новак

CUBTOL 2pcs Четка За Пукнатини Четка За Внатрешни Работи Четка За Чистење Автомобил Четка За Внатрешни Работи Комплет За Четки За Четки

DEN 537.60

РАЧНА ЧЕТКА за БРИШЕЊЕ прашина деталите за комплетот четки можат да помогнат во чистењето на климатизе�

AllMapsupplier Мода Кремирање Урн Ѓердан, Американските Воздухопловни Сили Академија Мапа Кремирање Урн Ѓердан, Американските Воздухопловни
  • Новак

AllMapsupplier Мода Кремирање Урн Ѓердан, Американските Воздухопловни Сили Академија Мапа Кремирање Урн Ѓердан, Американските Воздухопловни

DEN 1.00

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина Н�

Планета Етничка Сина Мароканска Плочка Што Се Пере Издржлив Нераскинлив Мек Пвц Дизајнерски Комплет За Подлога. 6 Подметачи, 4 Инчен
  • Новак

Планета Етничка Сина Мароканска Плочка Што Се Пере Издржлив Нераскинлив Мек Пвц Дизајнерски Комплет За Подлога. 6 Подметачи, 4 Инчен

DEN 3.00

Навистина уникатен висококвалитетен мек пвц комплет за подлоги (6 подлоги), Автентичен марокански дизај

Странец Стока Подарок Шминка Торба Патување Тоалет Торба Чудна Чудност Тематските Подарок Тв Шоу Стока Работи Смешни Подароци Пријателство
  • Новак

Странец Стока Подарок Шминка Торба Патување Тоалет Торба Чудна Чудност Тематските Подарок Тв Шоу Стока Работи Смешни Подароци Пријателство

DEN 239.84

Капацитет на просторот9,7 х 7 инчи Чантата за шминка е доволно голема за вашето патување или секојдневна �