Рашинка Прилагодлив Пар Со Тежина На Гира, Различни Опции За Тежина, 5 во 1 Комплет Гира, Рачки Од Неопренови Што Не Се Лизгаат, Повеќенаменски, Домашни, Тегови За Веж?

Рашинка Прилагодлив Пар Со Тежина На Гира, Различни Опции За Тежина, 5 во 1 Комплет Гира, Рачки Од Неопренови Што Не Се Лизгаат,

DEN 3.33

Достапност

ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН на ТЕЖИНА : Прилагодливите Тегови Доаѓаат со Отстранливи Шипки За Тежина Што Ви Овозможуваат да Ја Поставите Саканата Тежина Краевите На Тегови Може Да Се Отворат И Лентата За Тежина Може Да Се Додаде Или Отстрани По Ваш Вкус. Ова Ви Овозможува Ефикасно Да Користите Еден Сет Тегови За Повеќе Вежби Наместо Да Купувате Повеќе Комплети. За разлика од Повеќето Тегови Кои Бараат Повеќекратни Набавки за Различни Тежини, Оваа Гира Се-во-едно Ви Дава Разноврсен Тренинг. Овие Тегови Може Да Се Користат За Вајање На Рацете Или Тонирање На Грбот. Овој Производ Е Совршен За Подобрување На Целокупното Здравје Или Охрабрување . Исто Така, Може Да Помогне Во Зајакнувањето На Горниот Дел Од Телото Или Јадрото. Прилагодливиот Дизајн Ви Олеснува Да Останете Фит И Дома. Неопренот Што не се лизга Ви Овозможува Да Чувствувате И Да се Грижите-Додека Вежбате. И Неопренот И Надградената Закривена Рачка Овозможуваат Подобро Држење, Со Што Се Подобрува Вашата Координација И Се Избегнуваат Повреди Или Несреќи. Оваа Едноставно Дизајнирана Гира Може Да Се Користи За Тренинг За Сила За Да Ги Изградите Вашите Мускули За Да Останете И Да Избегнете Атрофија На Мускулите. Прилагодлива Тежина, Лесна За Употреба] Можете Да Ги Прилагодите Тегови Со Зголемување Или Намалување На Тежината На 2,2, 3,3 И 4,4 Килограми Поединечно. Секоја Гира Има 4 Тежина, Секоја Со Тежина Од 0,55 Килограми. Може Да Се Додаде Подеднакво На Секоја Страна За Да Се Изедначат Страните. Пена Прстени Може Да Се Додаде Да Се Земе На И Други Од Движење И Нишање. Прилагодувањето На Тегови Е Едноставно И Лесно, Овозможувајќи Едноставни Вежби Кои Се Многу Ефикасни. Секоја Рачка Има Една Голема Тежина И Осум Помали Тежини Од Едната Страна. Можете Да Додадете Или Одземе Нешто Што Сакате, И Тие нема Да Флип Или Слајд. Овој Дизајн Го Олеснува Додавањето/одземањето Тегови. Лесно се Менуваат Со Навртување/исклучување На Крајните Капачиња и Им Е Удобно. Материјалот Е Лесен За Чистење. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН на ТЕЖИНА : Прилагодливите Тегови Доаѓаат со Отстранливи Шипки За Тежина Што Ви Овозможуваат да Ја Поставите Саканата Тежина. Краевите На Тегови Може Да Се Отворат И Лентата За Тежина Може Да Се Додаде Или Отстрани По Ваш Вкус. Ова Ви Овозможува Ефикасно Да Користите Еден Сет Тегови За Повеќе Вежби Наместо Да Купувате Повеќе Комплети. За разлика од Повеќето Тегови Кои Бараат Повеќекратни Набавки за Различни Тежини, Оваа Гира Се-во-едно Ви Дава Разноврсен Тренинг. Овие Тегови Може Да Се Користат За Вајање На Рацете Или Тонирање На Грбот. Овој Производ Е Совршен За Подобрување На Целокупното Здравје Или Охрабрување . Исто Така, Може Да Помогне Во Зајакнувањето На Горниот Дел Од Телото Или Јадрото. Прилагодливиот Дизајн Ви Олеснува Да Останете Фит И Дома.


За производот

Избор на клиент

Крава шема за моливки за моливки, куќиште за козметичка шминка за складирање на кутии за складирање со рачка и јамка за канцелариско
  • Новак

Крава шема за моливки за моливки, куќиште за козметичка шминка за складирање на кутии за складирање со рачка и јамка за канцелариско

DEN 1.67

☺ PU кожа + Оксфордска крпа ☺ мала големина, лесна за носење ☺ Дневно чистење и бришење ☺ Убавиот дизајн

В Л купер Спа Забава За Шминкање Забава За Шминкање Забава За Шминка Фаворизира Добри Кутии За Подароци За Девојки Тема За Шминка
  • Новак

В Л купер Спа Забава За Шминкање Забава За Шминкање Забава За Шминка Фаворизира Добри Кутии За Подароци За Девојки Тема За Шминка

DEN 223.84

Quovore spa шминка партија фаворизираат третираат кутии}Пакет вклучува 12pcs шминка партија подарок кутии во 4

СОБА Живот Шенил Троседот Лизгање Л Облик Троседот Капак Пресек Каучот Капак Лизга Капак Реверзибилна Софа Покритие Мебел Заштитник Покритие
  • Новак

СОБА Живот Шенил Троседот Лизгање Л Облик Троседот Капак Пресек Каучот Капак Лизга Капак Реверзибилна Софа Покритие Мебел Заштитник Покритие

DEN 1052.80

€®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА q Изработена од квалитетна ткаенина од шенила,пријателска за кожата,диш�

Nybw Обични Врвови За Жени Женски Врвови Со Кратки Ракави Ливчиња Ракав V Врвови На Вратот Летни Маици Цврсти Лабави Боемски Врвови
  • Новак

Nybw Обични Врвови За Жени Женски Врвови Со Кратки Ракави Ливчиња Ракав V Врвови На Вратот Летни Маици Цврсти Лабави Боемски Врвови

DEN 151.68

Атрактивен Стил На Дизајн : Блузата Е Дизајнирана Во V Вратот, Секојдневен И Лабав Тип, Цврста Боја, Кратк

Цвеќиња Од Лаванда Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Влошки За Перничиња За Рамо
  • Новак

Цвеќиња Од Лаванда Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Влошки За Перничиња За Рамо

DEN 224.00

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

Телефонски слушалки на Wantek 2.5 mm со откажување на бучава за микрофон и прекинувач за нем, канцелариски телефонски слушалки компатибилни
  • Новак

Телефонски слушалки на Wantek 2.5 mm со откажување на бучава за микрофон и прекинувач за нем, канцелариски телефонски слушалки компатибилни

DEN 0.67

Треба да разговарате преку Интернет долги часови секој ден? Како што се услугата на Центарот за повици, �