D20L Макарон Боја Bt4. 0 Паметен Часовник Фитнес За Спиење Водоотпорен Часовник 1.3 Инчен Тфт Лцд Екран ZG2

D20L Макарон Боја Bt4. 0 Паметен Часовник Фитнес За Спиење Водоотпорен Часовник 1.3 Инчен Тфт Лцд Екран ZG2

DEN 159.84

Достапност

Систем за Поддршка на апликации : Андроид 44 И Погоре, Ios 9.Do Не Користете Полначи Повисоки ОД 5 V/2 A.Часовникот Не Треба да Биде Изложен На Топла Вода, Бидејќи Топлата Вода Ќе Предизвика Часовникот да Прикажува Магла.Усб Брзо Извлекување Директно Полнењеновиот Метод На Полнење На Нараквица, Отстранлив И Брзо Ослободување. Е Нараквица Дизајн, Може да се Наплаќа Со Приклучување На Усб-Интерфејсот, Елиминирање На Проблемот со Носење Кабел за Полнење и Држач за Полнење.Паметен Животен Асистент Часовникот Може Да Ги Следи Чекорите, Калориите, Растојанието, Квалитетот На Спиењето Итн. Во Исто Време, Можете Да Се Поврзете Со Паметен Телефон За Да Ја Видите. Информации, Далечински Фотографирајте И Преземајте Мобилни Телефони И Други И Практични Функции За Да Го Направите Вашиот Живот Поудобен.Сфатете Го Интензитетот На Вежбање И Здравствената Состојба И Навреме Прилагодете Го Вашиот Фитнес План.Материјал Погоден За Кожата Нараквицата Е Изработена Од Пријателска За Кожата, Лесна И Мека. Стп Материјал, Со Лесен Дизајн и Без Чувство на Носење.Опис на производот : Модел : D20l Smart Watchapp : Fitprobluetooth Верзија : Bluetooth 4.0 Режим На Работа : Вклучено Копче На Допир : Притиснете И Задржете Ја Функцијата Тип На Клучен Екран : 1.


За производот

Избор на клиент

Преклопување на корпата склопување на кофа на отворено преносен патнички басен 15L зачувување на топлина водоотпорна када за бања
  • Новак

Преклопување на корпата склопување на кофа на отворено преносен патнички басен 15L зачувување на топлина водоотпорна када за бања

DEN 646.40

Димензии : 118x7,9 инчи (LXW) Совршена големина за да направите садови за впивање или миење на стапалото додек

Atlas Sound PB15EB - Ебонија
  • Новак

Atlas Sound PB15EB - Ебонија

DEN 1099.68

Бум со фиксна должина 34 "со фиксна 2lb Епоксидна завршница на Ебони Оваа одлична приврзаност за бум е напр

Добро светла високи лумени 40W водопредени од IP67 LED пајажина Подземната светлина на отворено градинарска патека подна постепена дворска
  • Новак

Добро светла високи лумени 40W водопредени од IP67 LED пајажина Подземната светлина на отворено градинарска патека подна постепена дворска

DEN 2.67

▶ 【Висок водоотпорен】 Направено од алуминиумско куќиште и калено стакло, светлоиспуштениот е IP67 кој м

Решетка за микробранова Печка, 2 Нивоа Што Се Прошируваат И Прилагодуваат Висина Кујнски Шалтер Полица Кујна Организатор Решетка Заштеда
  • Новак

Решетка за микробранова Печка, 2 Нивоа Што Се Прошируваат И Прилагодуваат Висина Кујнски Шалтер Полица Кујна Организатор Решетка Заштеда

DEN 2969.44

Quldable Design Q Оваа микробранова полица не е потребна инсталација, подготвена за употребаКога ќе се отвори, �

HOEREV мулти ефекти од задоцнување на педалот за гитара за одложување на реверба фаза на хорор преовладување на претерано мулти ефекти педал
  • Новак

HOEREV мулти ефекти од задоцнување на педалот за гитара за одложување на реверба фаза на хорор преовладување на претерано мулти ефекти педал

DEN 0.67

CubeBaby е преносен, разноврсен ефект на електрична гитара CubeBaby е преносен мултифункционален ефект на акус�

Lmmddp 100 парчиња транспарентна мека четка колекција убавина шминка четка DIY масло сликарство вода боја четка метална прстен најлон четка
  • Новак

Lmmddp 100 парчиња транспарентна мека четка колекција убавина шминка четка DIY масло сликарство вода боја четка метална прстен најлон четка

DEN 6455.20

Опсег на употреба : Сликарство на нафта, акварел, вода, итн Апликации : училишта, канцеларија, уметнички п

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка Запрепастена
  • Новак

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 15inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка Запрепастена

DEN 3.33

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

SMAZ16-13 DIODE ZENER 16V 1W SMA SMAZ16 16-13
  • Новак

SMAZ16-13 DIODE ZENER 16V 1W SMA SMAZ16 16-13

DEN 2.33

Дел бр : Smaz1613 Опис : Диоде Зенер 16 V 1 W SMA Дел бр : Smaz1613 Опис : Диоде Зенер 16 V 1 W SMA.2 Vtolerance : ± 5%моќност максимум