Држач За Држач За Стегач За Велосипед Флексион Држач За Држач За Држач За Држач За Држач За Инвалидска Количка Универзален Приклучок За Стегач Рамка За Шетач Прицв?

Држач За Држач За Стегач За Велосипед Флексион Држач За Држач За Држач За Држач За Држач За Инвалидска Количка Универзален Приклучок

DEN 238.24

Достапност

Цврст и Издржлив - Изработен Од Задебелен нерѓосувачки Челик Без ' рѓа и абс пластика, супер мала тежина и трае долго време Држачот на рачката има висока отпорност на хемикалии и фактори на животната средина како што е корозијата и е нетоксичен, 100% безбеден за употреба. Лесен За Употреба и Инсталирање - Ослободете ги рацете додека возите велосипед или излегувате. Тоа ви дава поголем фокус на возење и зголемување на вашата безбедност. Овој држач за монтирање чадор има иновативен едноставен дизајн. Овозможува лесна инсталација и деинсталирање од рачките без алатки. Висината на монтирање е прилагодлива. Универзален Дизајн На Стегач - прилагодлив силен систем за монтирање на стегачот ви овозможува да го инсталирате држачот за чадор на не само велосипеди .Аголот на вашиот чадор може да се прилагоди според аголот на монтирање. Едно нешто да додадете, ако рачката на вашиот чадор е потенка од 20мм, се препорачува да ја завиткате рачката со гумени прстени или тенки самолепливи гумени влошки за да ја зголемите дебелината и цврстината. Мултифункционален-Нашата стегач за Чадор може да се нанесе на други предмети освен велосипеди и чадори. Лесно се прицврстува на страната на инвалидска количка, количка, шетач, стол за кампување, лежалка или електричен скутер со едноставна основна стегалка (но ве молиме забележете дека рачката треба да биде во тркалезна форма и помеѓу 0,6-1,4 инчи (15-35мм) во дијаметар).


За производот

Избор на клиент

Службени индустрии Снежни планински врвови остри линии црна, дизајнирана со дизајн Фабриккен бела врамена wallидна уметност, 24 x 30
  • Новак

Службени индустрии Снежни планински врвови остри линии црна, дизајнирана со дизајн Фабриккен бела врамена wallидна уметност, 24 x 30

DEN 1183.20

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Гордо направено во САД Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на из

Wszjj топла подлога за греење на стапалото, зимска канцеларија за греење на стапалото за греење на стапалото за греење на топла подлога
  • Новак

Wszjj топла подлога за греење на стапалото, зимска канцеларија за греење на стапалото за греење на стапалото за греење на топла подлога

DEN 3.33

★ Филм за греење на јаглерод кристал, не сув, топол и здрав ★ Усвојува рамно греење на ниска температура

Housdom назад во училиште Гном плишани наставници благодарност Шведска кукла г -дин Гном за крајот на учебната година за дипломирање подарок
  • Новак

Housdom назад во училиште Гном плишани наставници благодарност Шведска кукла г -дин Гном за крајот на учебната година за дипломирање подарок

DEN 1.00

? ? 【Големина и материјали】 Големината е 6 x 12,5 инчи Овој рачно изработен гном е изработен од висококвали

лафеја Гипс Картон Сидра и Завртки комплет, Само Дупчење Гипс Картон Пластични Сидра Со Завртки комплет - 13 Најлон Сидро 13 Завртка
  • Новак

лафеја Гипс Картон Сидра и Завртки комплет, Само Дупчење Гипс Картон Пластични Сидра Со Завртки комплет - 13 Најлон Сидро 13 Завртка

DEN 63.84

Комплет за завртки и сидра за гипс картон 13 сидра и 13 завртки, виси до 75 килограми, совршени за закачувањ

Зопеал виси фото -приказ Macrame Wallид виси слики Организатор Фото дисплеј Wallид виси декор со куки и дрвени клипови за домашни канцелариски
  • Новак

Зопеал виси фото -приказ Macrame Wallид виси слики Организатор Фото дисплеј Wallид виси декор со куки и дрвени клипови за домашни канцелариски

DEN 2.33

Пакетот вклучува : ќе добиете висечки приказ на фотографии Mac Rame Walls со 30 отстранливи дрвени клипови и 2 б�

Еливхине Велигден Кошница За Складирање Корпи Водоотпорен Преклопен Организатор Големи Канти За Складирање За Валкана Облека Дома
  • Новак

Еливхине Велигден Кошница За Складирање Корпи Водоотпорен Преклопен Организатор Големи Канти За Складирање За Валкана Облека Дома

DEN 2.33

Големина : Дијаметар15,7 инчи х Висока19,7 инчи Материјал : Платно Ткаенина и Водоотпорен јп слој внатрешен.

GFHLP 3 во 1 Црн компас Термометар Термометар Клуч за клучеви што одговара на кампување искачување на пешачење мини карабинер клучеви ланец
  • Новак

GFHLP 3 во 1 Црн компас Термометар Термометар Клуч за клучеви што одговара на кампување искачување на пешачење мини карабинер клучеви ланец

DEN 3437.92

Материјал : Метал и крпа Режим на приказ : Тип на покажувач Цел : точка на навигација Проекти за спорт на о

иневгого Гномес Велигденско Јајце Козметичка Торба За Жени Патна Тоалетна Торба Со Рачки Ремен За Рамо Шминка Торба За Шминка Козметички Случај
  • Новак

иневгого Гномес Велигденско Јајце Козметичка Торба За Жени Патна Тоалетна Торба Со Рачки Ремен За Рамо Шминка Торба За Шминка Козметички Случај

DEN 1.67

€Одличен Дизајн}оваа патничка козметичка кеса е изработена од ткаенина од диагон, што ја прави целокуп�

Есгт тркалање столче за столче за вртење, столче за тркалање со кожен столче со одмор на нозете, прилагодување на висината на висината спа
  • Новак

Есгт тркалање столче за столче за вртење, столче за тркалање со кожен столче со одмор на нозете, прилагодување на висината на висината спа

DEN 2.33

★ Ергономски дизајн : Ергономската клупа му овозможува на телото да одржува здраво држење на телото, да

Заштеда на простор за заштеда на панталони HotMax, Организатор на повеќе панталони за плакарот, закачалки од фармерки од не'рѓосувачки
  • Новак

Заштеда на простор за заштеда на панталони HotMax, Организатор на повеќе панталони за плакарот, закачалки од фармерки од не'рѓосувачки

DEN 1.33

Два начина да ја обесувате закачалката за пантолони : закачалката за панталони може да се обеси хоризон�